REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 100
2 robert77u 99
3 magi 98
4 Krzysiek74 92
5 Papay 92
6 EGON72 90
7 OdZawsz... 90
8 cypek1910 87
9 Arek1973 86
10 jacekz 85
REKLAMA
 
Broniszewski: "Czuję się w pełni odpowiedzialny za to, co się działo do tej pory"
 
Wtorek, 12. czerwca 2018, godz. 19:41

Marcin Broniszewski, który był asystentem Franciszka Smudy, pojawił się na treningu nowego szkoleniowca. Jaka będzie jego rola w zespole Radosława Mroczkowskiego?

- To też nie są tylko i wyłącznie moje decyzje i moje tylko i wyłącznie chęci. Taka inicjatywa była przede wszystkim ze strony trenera. Ja się czuję w pełni odpowiedzialny za to, co się działo do tej pory i uważam, że jeżeli trener życzy sobie bym w jakikolwiek sposób wsparł go w tych pierwszych dniach przed najbliższym meczem, to jestem do dyspozycji, bo to po prostu moja odpowiedzialność - przyznał Broniszewski.
REKLAMA


Priorytetem jest oczywiście zwycięstwo. - To się absolutnie nie zmieniło. Mamy kilka dni, żeby chłopaków podnieść i przygotować do tego, żeby zrobili to, co do nich należy.  Absolutnie, wszystkie ręce na pokład. Musimy trenerowi, który dzisiaj rozpoczął pracę w stu procentach pomóc, by od pierwszych minut wejścia do szatni mógł pracować i posiadał maksymalnie dużą wiedzę na temat zespołu - dodał członek sztabu szkoleniowego.

Wtorkowy trening był także bardzo intensywny dla Zbigniewa Małkowskiego, który przypomnijmy jest zgłoszony jako zawodnik do rozgrywek: - Dokładnie, dzisiaj trener Andrzej Woźniak wziął go w obroty i fajnie. Pomagamy i walczymy o sukces.

PK