REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 pavco 82
10 mario74... 82
REKLAMA
 
Kozłowski: "Ciężko nie być zdenerwowanym"
 
Poniedziałek, 11. czerwca 2018, godz. 21:55

Marcin Kozłowski ma za sobą kolejne 90 minut w barwach Widzewa. Tym razem jednak nie mógł być zadowolony ze swojej postawy, chociaż, jak słusznie zauważył, sprawa awansu wciąż zależy w głównej mierze od widzewiaków.

- Jest remis i teraz najważniejszy jest mecz w Ostródzie. Cały czas wszystko zależy od nas. Musimy po prostu wygrać, żeby awansować. Nie chcemy się na nikogo oglądać – powiedział Kozłowski.
REKLAMA

Niemniej jednak po starciu z Lechią nastroje w zespole nie mogą być dobre. Widzew zagrał słabo, więc po meczu było sporo negatywnych emocji.

- Ciężko nie być zdenerwowanym po takim meczu. Mogliśmy mieć wszystko, mogliśmy fetować, ale nic z tego – skomentował obrońca Widzewa - Każdy z nas chce zwyciężyć. Walczymy nie tylko o swoją przyszłość, ale także o przyszłość klubu. Jesteśmy w większości młodymi zawodnikami. Chcemy pomóc temu klubowi i jednocześnie cały czas rozwijać się piłkarsko – dodał.
REKLAMA

Widzewiacy nie mają już teraz miejsca na błąd. Każda strata punktów w Ostródzie może oznaczać katastrofę – brak awansu do II ligi. Jak zatem będą wyglądały przygotowania do meczu ostatniej kolejki?

- To raczej pytanie do trenera. Jesteśmy dobrze przygotowani wytrzymałościowo. Teraz musimy poukładać sobie wszystko w głowach i przygotować się do starcia z Sokołem najlepiej jak tylko potrafimy – zakończył Marcin Kozłowski.