WIDZEWIAK.PL: Kozłowski: "Ciężko nie być zdenerwowanym"
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Kozłowski: "Ciężko nie być zdenerwowanym"
 
Poniedziałek, 11. czerwca 2018, godz. 21:55

Marcin Kozłowski ma za sobą kolejne 90 minut w barwach Widzewa. Tym razem jednak nie mógł być zadowolony ze swojej postawy, chociaż, jak słusznie zauważył, sprawa awansu wciąż zależy w głównej mierze od widzewiaków.

- Jest remis i teraz najważniejszy jest mecz w Ostródzie. Cały czas wszystko zależy od nas. Musimy po prostu wygrać, żeby awansować. Nie chcemy się na nikogo oglądać – powiedział Kozłowski.
REKLAMA

Niemniej jednak po starciu z Lechią nastroje w zespole nie mogą być dobre. Widzew zagrał słabo, więc po meczu było sporo negatywnych emocji.

- Ciężko nie być zdenerwowanym po takim meczu. Mogliśmy mieć wszystko, mogliśmy fetować, ale nic z tego – skomentował obrońca Widzewa - Każdy z nas chce zwyciężyć. Walczymy nie tylko o swoją przyszłość, ale także o przyszłość klubu. Jesteśmy w większości młodymi zawodnikami. Chcemy pomóc temu klubowi i jednocześnie cały czas rozwijać się piłkarsko – dodał.
REKLAMA

Widzewiacy nie mają już teraz miejsca na błąd. Każda strata punktów w Ostródzie może oznaczać katastrofę – brak awansu do II ligi. Jak zatem będą wyglądały przygotowania do meczu ostatniej kolejki?

- To raczej pytanie do trenera. Jesteśmy dobrze przygotowani wytrzymałościowo. Teraz musimy poukładać sobie wszystko w głowach i przygotować się do starcia z Sokołem najlepiej jak tylko potrafimy – zakończył Marcin Kozłowski.

BJ