WIDZEWIAK.PL: Zuziak: "Drużynie jest teraz potrzebny spokój"
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Zuziak: "Drużynie jest teraz potrzebny spokój"
 
Wtorek, 12. czerwca 2018, godz. 09:42

Piłkarze Widzewa zremisowali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:0. Gra w wykonaniu widzewiaków nie mogła się podobać. Tym bardziej, że oddali oni tylko jeden celny strzał w całym meczu. Kiepskie zawody ma za sobą cały zespół, w tym Marek Zuziak.

- Ciężko powiedzieć dlaczego zagraliśmy tak słabo. Bardzo chcieliśmy wygrać, ale się nie udało. Naprawdę daliśmy z siebie 100% - tłumaczył pomocnik Widzewa.
REKLAMA


Po spotkaniu było bardzo nerwowo. Kibice domagali się rozmowy z trenerem, ale do niej nie doszło, ponieważ Franciszek Smuda szybko zszedł do szatni. Jak szkoleniowiec Widzewa zachowywał się w szatni?

- Trener nie krzyczał. Wie, że drużynie jest teraz potrzebny spokój. Musimy się skupić na przygotowaniach do następnego meczu. Mamy na to kilka dni, nie możemy zmarnować żadnego z nich – powiedział Zuziak.

Teraz przed Widzewem mecz o wszystko. Zwycięstwo z Sokołem da awans i pozwoli zapomnieć o męczarniach przeżywanych w tym wiosną 2018 roku.

- Musimy podnieść głowę do góry. Wszystko zależy od spotkania w Ostródzie. Wiemy, że to ostatni mecz w tym sezonie – zakończył.

BJ