REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 pavco 82
10 mario74... 82
REKLAMA
 
Smuda o możliwości zwolnienia: "Nie mam z tym problemu. Decyzja należy do zarządu"
 
Poniedziałek, 11. czerwca 2018, godz. 18:14; źródło: Gazeta Wyborcza

Po sobotnim meczu z Lechią Tomaszów, gromy sypią się na trenera Franciszka Smudę. Szkoleniowiec Widzewa na pewno ma świadomość, że siedzi na gorącym stołku. Bez względu na rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce, najprawdopodobnie po sezonie odejdzie z klubu. 

- Czy czuję się zagrożony zwolnieniem z Widzewa? Ja nie mam z tym problemu. Decyzja należy do zarządu. To szefowie muszą sobie to poukładać. Ja chciałem pomóc i to, co jest w mojej mocy, zrobiłem. Chciałbym, żeby Widzew jeszcze tylko awansował. To najtrudniejsza liga, potem jest już łatwiej. Nie rozmawiałem jednak z zarządem na temat mojej przyszłości - powiedział szkoleniowiec, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". 
REKLAMA


Dodał, że o rozstaniu mogą też zdecydować względy ekonomiczne. -  Odszedł Murapol i Widzewowi nie będzie łatwo bez strategicznego sponsora. Zarząd musi to sobie przekalkulować. Ja się czuję dobrze. To, że chcę dalej pracować w Widzewie, to nie wszystko. Trzeba zbudować silniejszą drużynę, uzupełnić te ogniwa, na których są braki. A widać je gołym okiem. Trzeba wziąć pod uwagę to, czy wyrobimy się finansowo. Mamy listę potencjalnych wzmocnień. Szkoda odejścia Murapolu, bo każdy odczuwał taki spokój - podkreślił.