WIDZEWIAK.PL: Debiut Falona
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Debiut Falona
 
Środa, 16. maja 2018, godz. 15:13; źródło: Piłka Nożna

Kacper Falon nie tylko zdobył gola, dzięki któremu Widzew pokonał na Podlasiu Tura, ale również zagrał bardzo przyzwoite zawody. Nie uszło to uwadze „Piłce Nożnej”, która nominowała młodego pomocnika do jedenastki 28. kolejki grupy I trzeciej ligi.

Dla 20-latka był to debiut w tym zestawieniu. Co ciekawe, znalazło się również miejsce dla bramkarza zespołu z Bielska Podlaskiego, Macieja Kowalskiego, który miał pełne ręce roboty. 
REKLAMA


Znalazło się także miejsce dla Remigiusza Sobocińskiego z GKS Wikielec, którego trafienie dało trzy punkty w rywalizacji z Wartą Sieradz. Przypomnijmy, iż z zespołem spod Iławy widzewiacy zmierzą się w najbliższą niedzielę.

Jedenastka 28. kolejki wg. „Piłki Nożnej”: Maciej Kowalski (Tur Bielsk Podlaski) - Patryk Walasek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Żytek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Filip Dziełak (Ursus Warszawa) - Marcin Kajca (Sokół Ostróda), Kacper Falon (Widzew Łódź), Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec), Mateusz Małek (Polonia Warszawa) - João Criciúma (Huragan Morąg), Mateusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

PK