REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 pavco 82
10 mario74... 82
REKLAMA
 
Niedziela dostanie szansę w niedzielę?
 
Środa, 16. maja 2018, godz. 12:04

Bartłomiej Niedziela w przygotowaniach do rundy wiosennej był wystawiany przez Franciszka Smudę na prawej stronie obrony. Wyglądał bardzo przyzwoicie, wręcz dobrze, choć zdarzały mu się błędy w grze defensywnej. 

Niestety tuż przed spotkaniem otwierającym ligową wiosnę z Victorią Sulejówek 33-latek doznał kontuzji, a gdy wrócił do zdrowia długo czekał na wskoczenie do osiemnastki meczowej. Ale teraz możliwe, że zagra w podstawowym składzie. Co ciekawie, do tej pory Niedziela w Widzewie w lidze wystąpił w 8 meczach. Zawsze wchodził z ławki, a łącznie spędził na boisku 84 minuty.
REKLAMA


W trakcie gierki treningowej wychowanek Pilicy Białobrzegi znalazł się w zespole, który może wybiec na boisko przeciwko GKS Wikielec w najbliższej kolejce ligowej. Oczywiście, do niedzieli pozostało trochę czasu, ale ten wariant wydaje się obecnie najbardziej prawdopodobny. Tym bardziej, że Marcin Kozłowski jest w słabszej dyspozycji.

Natomiast sprawdzany na prawej stronie defensywy Marcin Pieńkowski trenował w środę indywidualnie. Podobnie jak i kontuzjowany Sebastian Zieleniecki. W zajęciach nie uczestniczył Karol Stanek, którego zatrzymała matura. Pojawił się z kolei Kacper Pipczyński, który miał już okazję uczestniczyć w treningach pierwszej drużyny.

PK