WIDZEWIAK.PL: Niedziela dostanie szansę w niedzielę?
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Niedziela dostanie szansę w niedzielę?
 
Środa, 16. maja 2018, godz. 12:04

Bartłomiej Niedziela w przygotowaniach do rundy wiosennej był wystawiany przez Franciszka Smudę na prawej stronie obrony. Wyglądał bardzo przyzwoicie, wręcz dobrze, choć zdarzały mu się błędy w grze defensywnej. 

Niestety tuż przed spotkaniem otwierającym ligową wiosnę z Victorią Sulejówek 33-latek doznał kontuzji, a gdy wrócił do zdrowia długo czekał na wskoczenie do osiemnastki meczowej. Ale teraz możliwe, że zagra w podstawowym składzie. Co ciekawie, do tej pory Niedziela w Widzewie w lidze wystąpił w 8 meczach. Zawsze wchodził z ławki, a łącznie spędził na boisku 84 minuty.
REKLAMA


W trakcie gierki treningowej wychowanek Pilicy Białobrzegi znalazł się w zespole, który może wybiec na boisko przeciwko GKS Wikielec w najbliższej kolejce ligowej. Oczywiście, do niedzieli pozostało trochę czasu, ale ten wariant wydaje się obecnie najbardziej prawdopodobny. Tym bardziej, że Marcin Kozłowski jest w słabszej dyspozycji.

Natomiast sprawdzany na prawej stronie defensywy Marcin Pieńkowski trenował w środę indywidualnie. Podobnie jak i kontuzjowany Sebastian Zieleniecki. W zajęciach nie uczestniczył Karol Stanek, którego zatrzymała matura. Pojawił się z kolei Kacper Pipczyński, który miał już okazję uczestniczyć w treningach pierwszej drużyny.

PK