REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 robert77u 94
2 magi 93
3 kosa76 90
4 Papay 88
5 Krzysiek74 86
6 cypek1910 86
7 EGON72 84
8 jacekz 82
9 pavco 82
10 mario74... 82
REKLAMA
 
Mąka: "Sytuacji było multum i można byłby nimi obłożyć kilka meczów"
 
Poniedziałek, 14. maja 2018, godz. 17:13

Daniel Mąka spotkanie z Turem Bielsk Podlaski rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku zameldował się dopiero w drugiej połowie.

- Nie chciałbym się skupiać na rywalu. Wiedzieliśmy co nas czeka. Bardzo mocno w tygodniu przygotowaliśmy się na to, że będą grali bardzo głęboko, piątką z tyłu, więc te miejsca po bokach będą wolne, bo nie będą grali czwórką w pomocy, tylko trójką. Wydaje mi się, że z perspektywy meczu wygraliśmy zasłużenie - przyznał pomocnik. 
REKLAMA


Jak podsumował to spotkanie pod kątem braków? - Co powiedzieć po taki meczu? Na pewno zabrakło skuteczności, to raz. Sytuacji było multum i można byłby nimi obłożyć kilka meczów. Myślę, że gdybyśmy strzelili drugą bramkę to ten wynik byłby znacznie wyższy - dodał.

Dlaczego widzewiakom brakuje skuteczności? - Cieszę się, że dochodzimy do sytuacji. W Zambrowie wygraliśmy takim samym wynikiem, a tych sytuacji stu procentowych było mało. Dobrze, że dochodzimy do sytuacji, bo to znaczy, że odrobiliśmy lekcje, dobrze się przygotowaliśmy pod rywala. 

Mąka był pytany co sądzi o sytuacji, iż wchodzi z ławki: - Nie powiem, że jestem ucieszony. Ambicją każdego z nas jest granie od pierwszej minuty, ale to trener decyduje. Wybrał dzisiaj tak, a nie inaczej. Ja się cieszę, że tydzień temu zagrałem w większym wymiarze czasowym. Nie mogę się na pewno wstydzić tego występu, więc byłem zadowolony. Nowy tydzień, nowe rozdanie. Też wykonaliśmy w 100 procentach to co mieliśmy do zrobienia, bo wracamy z trzema punktami. Zaraz będzie nowe rozdanie. Cierpliwość czasem popłaca i to powinno nas cechować. Każdego z zawodników. 

Przemysław Sujka