REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 RTSAdri... 215
2 rafi4414 211
3 lishinron1 207
4 Redisland 207
5 damian27 207
6 Galuszka 207
7 Bogdan 206
8 Victor 205
9 tomaszf... 204
10 proffi 204
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
REKLAMA
 
Wysoka forma widzewskich stranierich
 
Poniedziałek, 16. kwietnia 2018, godz. 15:19

Podczas sobotniego spotkania z Legią Warszawa ponownie z dobrej strony pokazali się zagraniczni zawodnicy pozyskani w przerwie zimowej. Dario Kristo i Robert Demjan solidarnie strzelili po bramce i za chwilę mogą dogonić najlepszego strzelca Widzewa – Daniela Świderskiego.

Kristo oprócz gola świetnie spisywał się w środku pola i kreował grę, rozrzucając piłki na skrzydła. Natomiast Demjan swoim doświadczeniem absorbował młodych obrońców Legii, a w kluczowym momencie wykorzystał swój snajperski instynkt. 
REKLAMA


By przypomnieć sobie zagranicznego piłkarza, który miałby takie wejście do Widzewa, trzeba cofnąć się do czasu sprzed upadku klubu. Ostatnim zawodnikiem, który przebojem wszedł do drużyny był napastnik Eduards Visnakovs. Łotysz w dwóch pierwszych meczach strzelił cztery bramki, z miejsca stając się idolem kibiców. Podobną drogą kroczą Słowak i Chorwat. Może niedługo ich nazwiska będą skandować trybuny?

Trzecim pozyskanym zagranicznym piłkarzem jest Słowak Marek Zuziak, który obecnie leczy kontuzję. Jednak on również zdążył się wpisać na listę strzelców. Swoją debiutancką bramkę zdobył w meczu z Victorią Sulejówek.

JD