REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Kapka obserwował rywali
 
Niedziela, 11. marca 2018, godz. 17:11

Zdzisław Kapka został do Widzewa Łódź ściągnięty przez Franciszka Smudę. Były reprezentant Polski, który przez wiele lat kariery zawodowej sprawował funkcje od pełniącego obwiązki prezesa przez dyrektora sportowego, po menedżera. W trzecioligowcu jest skautem. 

Co za tym idzie, nie tylko poszukuje kandydatów do gry w Widzewie, ale zajmuje się także obserwacją najbliższych rywali łodzian. Mimo częstego podkreślania przez trenera Smudę, że on patrzy tylko na swój zespół nie jest tajemnicą, iż sztab analizuje słabe i mocne punkty przeciwników.
REKLAMA


W sobotę Kapka zawitał do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie przyglądał się meczowi Sokoła z Turem Bielsk Podlaski (0:0). Z całą pewnością materiału do oceny było sporo. 

Kto wie, być może w notesie odnotował także jak prezentowali się czołowi piłkarze aleksandrowian pod kątem ewentualnych transferów przed nowym sezonem. Przypomnijmy, iż jesienią 2017 roku sporo mówiło się w kontekście Widzewa o Bartoszu Mroczku.

Ale w kuluarach pojawiały się też nazwiska Michała Brudnickiego oraz Kamila Żylskiego. Ten ostatni inauguracji rundy wiosennej nie będzie wspominał zbyt dobrze, gdyż boisko musiał opuścić bardzo szybko i nie pojawi się na nim przez najbliższe kilka tygodni. Tak czy inaczej, cieszy aktywność skautingu klubu, co pokazuje, że także w tym aspekcie budowane są profesjonalne struktury. 

PK