REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Chmielewski: "Organizacja oraz frekwencja w Łodzi jest już na najwyższym poziomie"
 
Niedziela, 11. marca 2018, godz. 15:35; źródło: Widzew Łódź

Łukasz Chmielewski, trener Victorii, nie szczędził po mecz z Widzewem pochwał dla łódzkiego klubu. Na początku konferencji prasowej zaznaczył, iż nie jest mu łatwo chwilę po gwizdku kończącym tak emocjonującą rywalizację dokonać komentarza.

- Do pojedynku z Widzewem przygotowywaliśmy się tak naprawdę przez kilka miesięcy, bo wiedzieliśmy, że będą to chwile, które już zawsze będziemy wspominać. Niestety wspomnienia te nie będą miłe, bo mecz przegraliśmy, chociaż nie było między zespołami bardzo dużej różnicy - zauważył młody szkoleniowiec, dodając: - Bramki strzelał tak naprawdę dwunasty zawodnik, czyli kibice, (…) ciężko było przyzwyczaić się do takiego dopingu.
REKLAMA


Chmielewski przyznał, że jego drużynie ciężko było zaaklimatyzować się na naturalnej nawierzchni. Okazuje się, że Victoria nie odbyła podobno nawet jednego treningu na trawie, a przez cały okres przygotowawczy ćwiczyła na nawierzchniach syntetycznych.

Na koniec pochwalił łódzki klub: - Gratuluję Widzewowi zwycięstwa i przyznaję, że cała polska piłka traci z tego powodu, że nie ma go w ekstraklasie. Organizacja oraz frekwencja w Łodzi jest już na najwyższym poziomie. 

PK