REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Kazimierowicz: "Czuję, że rozwijam się piłkarsko"
 
Niedziela, 11. marca 2018, godz. 10:01


Jednym z piłkarzy, który wywalczył miejsce w pierwszym składzie na mecz z Victorią Sulejówek, był Maciej Kazimierowicz. 26-latek tworzył duet środkowych pomocników z Dario Kristo.

To, co warto podkreślić, to naprawdę przyzwoita postawa popularnego „Kazika”, który kilka razy efektownie urwał się swoim rywalom, sprytnie przyjmując piłkę.
REKLAMA


- Duża w tym rola trenera Smudy, który bez przerwy powtarza mi, abym zabierał się od razu z piłką i grał bardziej ofensywnie. Oczywiście cały czas dużo nauki przede mną, ale naprawdę czuję, że rozwijam się piłkarsko. Myślę, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej – skomentował Kazimierowicz – Uważam, że mogę być zadowolony ze swojej postawy w dzisiejszym meczu - dodał.

Widzew ostatecznie wygrał 2:0, ale to chyba najniższy wymiar kary. Pomocnik Widzewa przyznał, że skuteczność łódzkiej ekipy mogła być na wyższym poziomie.

- Mieliśmy sytuacje, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Liczę na to, że w kolejnych tygodniach tych bramek będzie padało jeszcze więcej.

Widzewiacy, chociaż awansowali na fotel lidera, zachowują pełen spokój i koncentrację, co potwierdza w swojej wypowiedzi 26-letni piłkarz.

- Fajnie jest być na pierwszym miejscu. Musimy się jednak koncentrować na każdym kolejnym meczu, bo do końca sezonu jeszcze dużo kolejek – zakończył Kazimierowicz.