REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Demjan: "Nie ma łatwych meczów"
 
Niedziela, 11. marca 2018, godz. 08:02

Robert Demjan przywitał się z kibicami Widzewa w najlepszy z możliwych sposobów. Doświadczony napastnik zdobył pierwszego gola w meczu z Victorią Sulejówek, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Michalskiego.

- Nie ma łatwych meczów. Najważniejsze, że to my jako pierwsi strzeliliśmy bramkę. Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć gola już w pierwszym oficjalnym meczu w Widzewie. Będzie mi teraz łatwiej w kolejnych spotkaniach – przyznał Demjan.
REKLAMA


I dodał: - Sporo ćwiczyliśmy, aby stałe fragmenty gry były naszą mocną stroną. Dzisiaj udało się zamienić rzut rożny na bramkę. Bardzo fajnie to wyszło.

Inaugurację rundy wiosennej przy al. Piłsudskiego oglądało ponad 17 000 widzów. Doping fanów Widzewa robi wrażenie nawet na piłkarzu z przeszłością w ekstraklasie.

- Widziałem do tej pory kibiców na filmikach i na zdjęciach. Chłopaki w szatni też mówili, że atmosfera jest doskonała. Coś pięknego. Rozegrałem już kilka meczów przy takiej publiczności, ale bez wątpienia kibice byli dzisiaj naszym dwunastym zawodnikiem – stwierdził napastnik Widzewa.

Po dzisiejszym zwycięstwie Widzew awansował na pozycję lidera III ligi. Punkty stracił bowiem Sokół Aleksandrów Łódzki. W łódzkim zespole zachowują jednak stoicki spokój.

- Nie patrzymy na tabelę. Musimy wygrywać każdy mecz i krok po kroku zmierzać po awans – zakończył Demjan.