REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papay 76
2 robert77u 73
3 kosa76 73
4 cypek1910 71
5 magi 70
6 jacekz 69
7 dyrektor 69
8 siwy071910 69
9 OdZawsz... 67
10 Money 67
REKLAMA
 
Michalski: "Musimy tydzień po tygodniu dokładać po trzy punkty"
 
Sobota, 10. marca 2018, godz. 22:08

Obecność Mateusza Michalskiego w pierwszym składzie niektórych zdziwiła, gdyż po sparingach wydawało się, że rywalizację wygrał Daniel Mąka. Skrzydłowy zagrał jednak dobrze i zaliczył asystę przy trafieniu Roberta Demjana.

- Mieliśmy swoje sytuacje, udało się strzelić dwie bramki, to jest chyba najważniejsze. Cieszą trzy punty inaugurujące tą najważniejszą rundę. Trzeba się cieszyć z tego - powiedział. 
REKLAMA


Michalski doskonale sobie zdaje sprawę, że drużyny przyjeżdżające do Serca Łodzi walczą na niesłychanym poziomie. - Już mecze poprzedniej rundy pokazały nam, że nie możemy podchodzić lekceważąco do zespołów z końca tabeli czy innych zespołów. Każdy kto tu przyjeżdża chce zagrać mecz życia z nami, także to jest już zupełnie inna gra niż w sparingach - wyjaśnił.

Pomocnik wspomniał, że na początku spotkania było trochę chaosu w poczynaniach obu zespołów: - Wynikało to z tego, że było dużo walki w powietrzu, walki o górne piłki. Zarówno jedni, jak i drudzy starali się doskakiwać, łapać najbliższych zawodników. 

Michalski jest zdania, że zespół nie może się na nikogo oglądać, patrzeć w tabelę i zastanawiać kto z kim gra. - Musimy wygrać następny mecz. I tak tydzień po tygodniu dokładać po trzy punkty, a cel zostanie osiągnięty - zakończył.