REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kosa76 100
2 robert77u 99
3 magi 98
4 Krzysiek74 92
5 Papay 92
6 EGON72 90
7 OdZawsz... 90
8 cypek1910 87
9 Arek1973 86
10 jacekz 85
REKLAMA
REKLAMA
 
Jak oceniasz projekt pomnika Twórców Wielkiego Widzewa?
REKLAMA
 
Słowa Kieresia obrazują postrzeganie Widzewa
 
Wtorek, 13. lutego 2018, godz. 09:51; źródło: Radio Olsztyn

Widzew Łódź pokonując pierwszoligowy Stomil Olsztyn, który w sparingach jeszcze nie przegrał ponownie przypomniał się kibicom i ludziom związanym z innymi klubami w Polsce. I to w sposób jak najbardziej pozytywny, przynajmniej z perspektywy łódzkiego ligowca.

Kamil Kiereś, szkoleniowiec olsztynian, w rozmowie z Radiem Olsztyn wspominał, że to jego drużyna była stroną dominującą w pierwszej połowie. - Nie wykorzystaliśmy 2-3 dobrych sytuacji. Także pierwsza połowa była stabilna. Pogubiliśmy się po zmianach personalnych w drugiej połowie, ale taki zimny prysznic też się przyda - stwierdził. 
REKLAMA


Ciekawsza jest dalsza ocena Widzewa. Oddajmy zatem głos ponownie szkoleniowcowi: - Widzew z racji samego budżetu dominuje w lidze, a nawet przewyższa większość klubów drugoligowych. Zespół prezentował się solidnie szczególnie w drugiej połowie. Będzie to faworyt rozgrywek trzecioligowych i trudno sobie wyobrazić, aby ten zespół nie awansował.

Takie słowa tylko pokazują, że Widzew to już nie tylko marka, ale przede wszystkim klub dobrze postrzegany poprzez to jak jest zarządzany oraz jak jest odbierany. Budzi pozytywną zazdrość i pokazuje, że odbudowa klubu na wielu frontach przebiega w pożądanym kierunku

PK