WIDZEWIAK.PL: Słowa Kieresia obrazują postrzeganie Widzewa
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Słowa Kieresia obrazują postrzeganie Widzewa
 
Wtorek, 13. lutego 2018, godz. 09:51; źródło: Radio Olsztyn

Widzew Łódź pokonując pierwszoligowy Stomil Olsztyn, który w sparingach jeszcze nie przegrał ponownie przypomniał się kibicom i ludziom związanym z innymi klubami w Polsce. I to w sposób jak najbardziej pozytywny, przynajmniej z perspektywy łódzkiego ligowca.

Kamil Kiereś, szkoleniowiec olsztynian, w rozmowie z Radiem Olsztyn wspominał, że to jego drużyna była stroną dominującą w pierwszej połowie. - Nie wykorzystaliśmy 2-3 dobrych sytuacji. Także pierwsza połowa była stabilna. Pogubiliśmy się po zmianach personalnych w drugiej połowie, ale taki zimny prysznic też się przyda - stwierdził. 
REKLAMA


Ciekawsza jest dalsza ocena Widzewa. Oddajmy zatem głos ponownie szkoleniowcowi: - Widzew z racji samego budżetu dominuje w lidze, a nawet przewyższa większość klubów drugoligowych. Zespół prezentował się solidnie szczególnie w drugiej połowie. Będzie to faworyt rozgrywek trzecioligowych i trudno sobie wyobrazić, aby ten zespół nie awansował.

Takie słowa tylko pokazują, że Widzew to już nie tylko marka, ale przede wszystkim klub dobrze postrzegany poprzez to jak jest zarządzany oraz jak jest odbierany. Budzi pozytywną zazdrość i pokazuje, że odbudowa klubu na wielu frontach przebiega w pożądanym kierunku

PK