9 Arek1973 86
10 jacekz 85

Grzeszczakowski zadowolony z młodych piłkarzy

Niedziela, 11. lutego 2018, godz. 14:55; źródło: Widzew Łódź

Rezerwy Widzewa Łódź również rozegrały kolejny mecz sparingowy. Tym razem rywalem była Stal Głowno również występująca w okręgówce. Musiała ona uznać znaczącą wyższość podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego.

Kornel Stankiewicz zdobył przed przerwą dwa gole, dzięki którym to łodzianie schodzili do szatni z prowadzeniem. Po przerwie padały kolejne gole. Ostatecznie Widzew wygrał 6:1.

Jak informują klubowe media, w drugiej drużynie wystąpili trzech piłkarze z rocznika 2002. Byli to Jakub Rzepecki, Patryk Glicner i Antoni Łukasiewicz. Postawa tak odmłodzonego zespołu ucieszyła szkoleniowca. - Nie przywiązujemy wagi do wyników sparingów, ale na pewno cieszy fakt, że nasi młodzi piłkarze byli w stanie zaaplikować rywalowi aż 6 bramek - stwierdził.

Widzew II - Stal Głowno 6:1 (2:1)