REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 RTSAdri... 215
2 rafi4414 211
3 lishinron1 207
4 Redisland 207
5 damian27 207
6 Galuszka 207
7 Bogdan 206
8 Victor 205
9 tomaszf... 204
10 proffi 204
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
REKLAMA
 
Humerski: "Bardzo fajna idea"
 
Czwartek, 7. grudnia 2017, godz. 08:04

W środę przed stadionem Widzewa odbyło się uroczyste odpalenie światełek na Widzewskiej Choince. W tym wydarzeniu uczestniczyła spora grupa piłkarzy, wśród nich bramkarz Maciej Humerski, który wyraził uznanie dla organizatorów przedsięwzięcia. 

Maciej Humerski: - Bardzo fajna idea. Widzewska Choinka, w barwach klubowych, stanęła pod stadionem, przy udziale dużej liczby osób, którzy są związani z klubem. Nie można zapomnieć o dzieciach ze szkół, które bardzo licznie się stawiły na stadionie i od wczesnego rana przygotowywały dekoracje na choinkę. Tylko pogoda nie dopisała, ale i tak dużo osób pojawiło się o godz. 19:10.  Jestem za tym, aby taka akcja była już co roku organizowana przez  OSK "Tylko Widzew" i klub.  Chciałbym również, aby ta choinka postała chociaż do święta Trzech Króli, aby przypadkiem wcześniej nie zwiędła…
REKLAMA

- Masz obawy, że może coś złego się z nią stać?
- Chodzi o warunki atmosferyczne, które mogą źle wpłynąć i może zwiędnąć (śmiech).

- Pomagaliście dzieciakom przy tworzeniu dekoracji, które wiszą na choince…
- Grupa zawodników, która nie brała udziału w sparingu z Radomiakiem Radom, pomagała na stadionie dzieciom w malowaniu bombek. Bardzo dużo dzieci przychodzi na nasze mecze ligowe. Ale przy takiej okazji można się poznać bliżej. Jest możliwość, żeby pogadać twarzą w twarz.

Przemysław Sujka