REKLAMA
REKLAMA
 
Michalski: "Moja bramka przyczyniła się do zwycięstwa na trudnym terenie"
 
Poniedziałek, 13. listopada 2017, godz. 10:02

W meczu z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim czwartego gola w sezonie strzelił Mateusz Michalski. Poprzednią bramkę ten 26-letni pomocnik zdobył w szóstej kolejce, w spotkaniu z rezerwami Legii w Ząbkach. Niemoc strzelecka pomocnika trwała zatem dość długo. 

- Sam się nad tym zastanawiałem, bo przecież nie mogę powiedzieć, że nie miałem okazji, albo byłem kontuzjowany. Ale w Tomaszowie wyszliśmy wszyscy mocno skoncentrowani, więc ja też zdawałem sobie sprawę z wagi tego meczu – powiedział szczęśliwy zawodnik
REKLAMA


- Cieszę się bardzo z kilku powodów. Trafiłem wreszcie po tak długiej przerwie. Po drugie, była to pierwsza nasza dogodna sytuacja i ją wykorzystaliśmy, co na gospodarzach zrobiło wrażenie. Po trzecie, moja bramka przyczyniła się do zwycięstwa wyjazdowego na trudnym terenie, tak jak w poprzednim równie udanym dla nas spotkaniu w Ząbkach. Wreszcie po czwarte, wygrana z Lechią sprawiła, że wróciliśmy na pozycję lidera. Czy nie jest to wystarczająco długa lista powodów dobrego nastroju przed ostatnim meczem jesieni w Łodzi z Sokołem Ostróda? - dodał.

BK
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Wtorek, 14. listopada 2017 godz. 01:37
...ale przeciez ci, co mądrzejsi i majacy troche pojecia to juz dawno olali parodyste. Wazne zeby nie karmić i nie dawac paliwa. Przypadek ze siedzi cicho?? nie sadze. Odwaga tylko jak jest slabo i nie idzie, jak jest dobrze brak... wiadomo czego. Do tego wyjatkowe rynsztokowe slowotwórstwo, nie za duzo wnoszace treści merytorycznej. Na naszym forum pewnie dozywotni ban za takie teksty, wiec gdzie pisać?
Autor: kalin (użytkownik: 12174, komentarzy: 287)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Poniedziałek, 13. listopada 2017 godz. 12:33
Po co to się interesować takim kretynem? Ja tam jego wpisów nie czytam. W sumie i tak wiem co napisze - teorie spiskowe i pieniądze pieniądze pieniądze. Naprawdę gdybym nawet chciał z nim o czymś porozmawiać, to nie miałbym o czym.
Autor: Teutates (użytkownik: 34539, komentarzy: 64)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Poniedziałek, 13. listopada 2017 godz. 11:57
Otóż właśnie. Dlaczego pan Destro ujawnia się wyłącznie, kiedy poczuje krew? Czyżby był hieną? Dlaczego niczego konstruktywnego nie powie po przekonującym zwycięstwie z bezpośrednim rywalem do awansu? Myślę sobie bardzo subiektywnie, że taka postawa dyskwalifikuje jego wpisy.
Autor: m.r.dove (użytkownik: 34594, komentarzy: 35)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Poniedziałek, 13. listopada 2017 godz. 10:43
Wydaje mi się tylko czy troll desto po dobrym meczu Widzewa nie ma na co narzekać i nie wylazł z nory ?
Autor: loverewelka (użytkownik: 32974, komentarzy: 241)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//