REKLAMA
REKLAMA
 
Wojewoda zamknął trybunę pod zegarem!
 
Niedziela, 12. listopada 2017, godz. 19:00

Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau zamknął jedną z trybun widzewskiego stadionu na mecz z Sokołem Ostróda - poinformowało w niedziele Radio Łódź. Chodzi oczywiście o trybunę za bramką, od ul. Piłsudskiego (trybuna pod zegarem), którą zajmują najzagorzalsi kibice Widzewa. To kara za odpalenie przez fanów rac podczas meczu z Turem Bielsk Podlaski. 

To oczywiście głupia i bezsensowna decyzja. Widzew poniesie w jej wyniku straty finansowe, bo posiadaczy karnetów z trybuny pod zgarem będzie musiał przenieść na inne sektory, więc nie sprzeda biletów na wolne miejsca. Wojewoda mógł zatem równie dobrze ukarać klub finansowo i nie wprowadzać zbędnego zamieszania, które przy okazji częściowo popsuje atsmoferę na ostatnim meczu ligowym w tym roku.
REKLAMA


Niesmak budzi też to, że wojewoda tak długo zwlekał z nałożeniem kary, ponad miesiąc! Do meczu pozostało niecałe sześć dni, więc czasu na odwołanie się od tej bezsensownej decyzji jest bardzo mało. Tym bardziej, że do klubu nie dotarło jeszcze żadne pismo w tej sprawie.

Tomasz Andrzejewski
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 20:39
Ja o panu Rau już kiedyś dawno temu pisałem. Zamykanie trybun i karanie NASZEGO WIDZEWA to jest jego pasja, hobby jakieś, nie wiem co.
Poprzednia pani wojewoda Chełmińska też uwielbiała zamykać NAM stadion.
Wojewodowie tak po prawdzie nie mają, widać nic innego do roboty.
Autor: bodek75 (użytkownik: 30379, komentarzy: 271)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 20:03
Dzisiaj podczas transmisji telewizyjnej z meczu Polonia Warszawa z Legią II Warszawa kibice zrobili festiwal z racami co ciekawe sprawozdawcy nie byli krytyczni tej formie dopingu , zresztą odpalanie racy na meczach Polonii to chleb powszedni . Nie słyszałem żeby Pan Wojewoda Warszawski wnioskował o zamykanie trybun na Polonii ? chyba że jestem niedoinformowany .
Autor: andrzejwojciech (użytkownik: 30353, komentarzy: 880)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 20:02
rau... Niby doktor, a tępy jak but. Chyba poraz kolejny chce czymś zabłysnąć. Szkoda nad debilem się rozwodzić!!!
Autor: barti1985 (użytkownik: 31176, komentarzy: 87)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 19:46
https://www.youtube.com/watch?v=m9Q7TQh-b58
Autor: gordon66 (użytkownik: 32491, komentarzy: 1599)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 19:43
Panie Wojewodo wczoraj w Warszawie podczas Marszu też użyto środki pirotechniczne i o żadnych karach nie słychać. Prawo winno działać dla wszystkich.Czekam na kary dla organizatorów wczorajszego marszu.Ma Pan jeszcze czas zmienić tą decyzje . Może to być ostrzeżenie dla kibiców a nie tak drastyczna decyzja. Kibice są pamiętliwi.
Autor: strzel43 (użytkownik: 34215, komentarzy: 5)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//