REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 RTSAdri... 215
2 rafi4414 211
3 lishinron1 207
4 Redisland 207
5 damian27 207
6 Galuszka 207
7 Bogdan 206
8 Victor 205
9 tomaszf... 204
10 proffi 204
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
REKLAMA
 
Zieleniecki: "Ten mecz był przełomem"
 
Niedziela, 12. listopada 2017, godz. 17:43

Po meczu w Tomaszowie widzewiacy długo żegnali się z uradowanymi kibicami. Dużo gratulacji zbierał Sebastian Zieleniecki. Kapitan Widzewa zapytany o najtrudniejsze momenty meczu z Lechią odpowiada: 

- Nie było ich dużo. Początek meczu był niepokojący, bo walka z aktywnym w przodzie rosłym Tomaszem Płonką była trudna, momentami ostra. Ale byliśmy wyjątkowo skoncentrowani i nie daliśmy się zaskoczyć. Wiele spokoju wniosło szybko zdobyte prowadzenie. Może aż nadto nas to uspokoiło, bo poparliśmy to stworzeniem kilku innych, może nawet lepszych, bramkowych okazji. Czuliśmy, że jesteśmy lepsi. Wyrównujący gol dał nadzieję rywalom, ale nas nie załamał. Potrafiliśmy odzyskać prowadzenie i zasłużenie wygrać - stwierdził.
REKLAMA


- Był to pierwszy nasz bardzo dobry mecz od dłuższego czasu. Jestem przekonany, że nastąpił przełom. Czekaliśmy na taki mecz. Przyszedł niespodziewanie, bo po fatalnym występie z Łomżą. Pozycji lidera nie oddamy już do końca. Wystarczy, że będziemy tak dobrze grać, jak w Tomaszowie i to we wszystkich formacjach - zakończył uśmiechnięty stoper łodzian.

Bogusław Kukuć