REKLAMA
REKLAMA
 
Zieleniecki: "Ten mecz był przełomem"
 
Niedziela, 12. listopada 2017, godz. 17:43

Po meczu w Tomaszowie widzewiacy długo żegnali się z uradowanymi kibicami. Dużo gratulacji zbierał Sebastian Zieleniecki. Kapitan Widzewa zapytany o najtrudniejsze momenty meczu z Lechią odpowiada: 

- Nie było ich dużo. Początek meczu był niepokojący, bo walka z aktywnym w przodzie rosłym Tomaszem Płonką była trudna, momentami ostra. Ale byliśmy wyjątkowo skoncentrowani i nie daliśmy się zaskoczyć. Wiele spokoju wniosło szybko zdobyte prowadzenie. Może aż nadto nas to uspokoiło, bo poparliśmy to stworzeniem kilku innych, może nawet lepszych, bramkowych okazji. Czuliśmy, że jesteśmy lepsi. Wyrównujący gol dał nadzieję rywalom, ale nas nie załamał. Potrafiliśmy odzyskać prowadzenie i zasłużenie wygrać - stwierdził.
REKLAMA


- Był to pierwszy nasz bardzo dobry mecz od dłuższego czasu. Jestem przekonany, że nastąpił przełom. Czekaliśmy na taki mecz. Przyszedł niespodziewanie, bo po fatalnym występie z Łomżą. Pozycji lidera nie oddamy już do końca. Wystarczy, że będziemy tak dobrze grać, jak w Tomaszowie i to we wszystkich formacjach - zakończył uśmiechnięty stoper łodzian.

BK
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 21:27
Z reguły krytykowałem, ale dzisiaj gratuluję. Zostawiajcie serce na boisku i będzie dobrze. Michalski super!!! kwiek zagral malo i wygrana wiec to cos znaczy...:):) Musi być dobrze swoją drogą ciekawy jest fakt naszego sasiada.... mało rewollucji w kadrze (pewnie zgranie przynosi efekt). Zespoly jak gks katowice (oni chyba juz sie zgrywaja bo ostatnio sa na fali wznoszacej:)czy sosnowiec, gks tychy zrobily rewolucje w swoch kadrach i slabo to wyglada... Zmierzam generalnie do tego, by zrobic 2-3 transfery podnoszace jakosc zespolu. Jeszcze 1 kwestia radwanski chce isc do rakowa.... no coz u nas ma pelny stadon dobra pensje, super kibicow perspektywy. rakow stracil pieniadze od glownego sponsora(czyt miast) no chyba, ze nie ma ambicji sportowych bo Widzew predzej czy pozniej bedize gral w ekstraklasie...
Autor: donic506 (użytkownik: 34653, komentarzy: 48)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 20:07
Grajcie tak jak dzisiaj zostawiajcie serducho na boisku to nikt do Wasz nie będzie miał pretensji . Za dzisiejszy mecz należy Wam się szacunek
Autor: andrzejwojciech (użytkownik: 30353, komentarzy: 880)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 19:54
Tak, przełomem, jak koniec rundy i działacze zrobią w zimę rewolucję kadrową. Wtedy od nowa będą przełomy. "Grzyby" bez pieniędzy, bogatych sponsorów, gwałtownych ruchów i przełomów być może awansują do I ligi.
Autor: Bandżo (użytkownik: 25311, komentarzy: 214)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 19:32
Szkoda ze liga się właśnie kończy :-) Ale czepiać się nie będę bo widzę światełko w tunelu.
Autor: kredu (użytkownik: 5135, komentarzy: 16014)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 12. listopada 2017 godz. 18:21
Od tej pory właśnie tak macie grać !!! Do ataku po awans.
Autor: Czerwony wojownik (użytkownik: 34160, komentarzy: 525)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//