REKLAMA
REKLAMA
 
Boniek: "Widzew zimą musi się wzmocnić"
 
Czwartek, 9. listopada 2017, godz. 09:30

Nie jest tajemnicą, że sytuacja Widzewa leży bardzo na sercu Zbigniewowi Bońkowi. Najważniejszy kibic łódzkiego klubu, a w przeszłości także jego piłkarz i prezes, jest na bieżąco z tym, co dzieje się przy Piłsudskiego. 

- Mam bardzo dużo obowiązków, ale staram się śledzić to, co w Widzewie się dzieje. Widziałem, że ostatnio idzie im jak po grudzie. Powiem tylko tyle, że Widzewowi nie przystoi remisować czy przegrywać z drużynami, które jeśli chodzi o budżet, funkcjonują w kompletnie innych realiach - podkreślił  "Zibi" w rozmowie z "Widzewiakiem". 
REKLAMA


Uspokaja jednak, że nie ma podstaw do panikowania. - Klub ma silnie fundamenty, zimą musi się wzmocnić i wszystko będzie w porządku. Trzeba zbudować drużynę już na drugą ligę. Jestem przekonany, że Franek zimą przegoni piłkarzy, da im w kość i przygotuje ich tak, że wiosną pójdą po awans, jak po swoje. Franek umie to robić i na pewno mu się to uda. Latem już wiele nie mógł zrobić, bo trafił do drużyny w ostatniej chwili. Teraz będzie miał całą zimę na spokojną pracę - podkreśla prezes PZPN. 

Przy okazji zapytaliśmy Bońka o kandydaturę Łodzi do miana miasta-gospodarza Mistrzostw Świata U-20, o których organizację Polska się stara. - Mamy bardzo poważne plany, co do Łodzi. To miasto, które kocha futbol, ma piękny stadion, który jest idealny na tą imprezę. Bardzo się cieszę, że władze Łodzi poważnie podchodzą do starań o organizację meczów mistrzostw. Najpierw jednak muszą nam dać tą imprezę - stwierdził szef piłkarskiej centrali.

Tomasz Andrzejewski
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Czwartek, 9. listopada 2017 godz. 12:57
Panie Zbyszku całkowita racja ostatni mecz to wołanie o pomstę do ...... Drużyna przyjechała bez swojego najlepszego strzelca a zostawili serducho , piłkarze Łomży od początku sezonu nie otrzymują żadnego wynagrodzenia dlatego wszyscy są zmuszeni do pracy zarobkowej a trening piłkarski traktują jako hobby. Nasze żelki i gwiazdorki aktualnie mocno pogrywają z kibicami , zarządem i trenerem Smudą . Dla niektórych po tej rundzie czas się skończy i mogą tylko w swoim CV zapisać że grali w Widzewie.
Autor: andrzejwojciech (użytkownik: 30353, komentarzy: 880)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//