REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 RTSAdri... 215
2 rafi4414 211
3 lishinron1 207
4 Redisland 207
5 damian27 207
6 Galuszka 207
7 Bogdan 206
8 Victor 205
9 tomaszf... 204
10 proffi 204
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
REKLAMA
 
Kupka: "Widzew nie wypuści okazji z rąk"
 
Środa, 11. października 2017, godz. 18:16; źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

Sokół Aleksandrów Łódzki po jedenastu meczach ligowych pozostaje liderem grupy I w III lidze. Jednak Piotr Kupka uważa, że faworyt do awansu jest jeden.

Szkoleniowiec ekipy z Aleksandrowa Łódzkiego, a w przeszłości piłkarz Widzewa, tak mówi o celach swojego zespołu: - To byłaby z mojej strony bufonada, gdybym mówił o awansie, skoro pod nosem mamy Widzew, który nie wypuści okazji z rąk. Po prostu chcemy jak najlepiej grać, ciułać punkty. Tak naprawdę dopiero w połowie rundy wiosennej będzie wiadomo, czy mamy szansę na awans.
REKLAMA


- Widzew jest murowanym faworytem, ale to Sokół Aleksandrów jest na czele tabeli, dlatego będziemy starać się jak najdłużej utrzymać przodownictwo. Moim zdaniem Lechia Tomaszów będzie także cały czas biła się o pierwsze miejsce, bo to bardzo dobrze ułożony zespół. Również rezerwy Legii Warszawa nie powiedziały ostatniego słowa, a limit wpadek już chyba wyczerpały. Nie należy lekceważyć także Polonii Warszawa, która powoli wraca do równowagi po spadku z II ligi - dodał.

Niektórzy sugerują, że Sokół, nawet gdyby grał o awans do końca, to i tak odpuści, gdyż na szczebel centralny go nie stać. Kupka uważa natomiast, że w klubie „wszystko jest doskonale zorganizowane”. - Nie mamy żadnych problemów ani organizacyjnych, a tym bardziej finansowych. Uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawalczyć o awans - kończy. 

Piotr Kasprzyk