REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 RTSAdri... 215
2 rafi4414 211
3 lishinron1 207
4 Redisland 207
5 damian27 207
6 Galuszka 207
7 Bogdan 206
8 Victor 205
9 tomaszf... 204
10 proffi 204
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
REKLAMA
 
Łapiński: "Wróciłem, by działać"
 
Wtorek, 10. października 2017, godz. 16:55; źródło: Widzew Łódź

Ci którzy poznali Tomasza Łapińskiego wiedzą, że nie jest to człowiek, który potrafi siedzieć z założonymi rękoma.

Jego powrót do Widzewa Łódź został odebrany bardzo ciepło, choć pamiętajmy, że oficjalnie został zaprezentowany dopiero w minioną sobotę przy okazji meczu z Turem Bielsk Podlaski.
REKLAMA


Były reprezentant Polski zaznacza, iż chce pomóc klubowi w odbudowie pozycji na piłkarskiej mapie Polski.

- Nie chcę być ikoną stawianą za szybą. Wróciłem, by działać, by mieć wpływ na to jak drużyna będzie funkcjonowała. To mój cel - przyznał nowy doradca zarządu ds. sportowych.

Jak ma wyglądać jego praca? - Właściwie jestem na co dzień z chłopakami, służę im radą, dzielę się spostrzeżeniami i doświadczeniem. Przede mną nic nie ukryją, a ja staram się im podpowiadać. Druga sprawa to myślenie o wzmocnieniach zespołu - stwierdził popularny „Łapa”.

Jak widzi najbliższą przyszłość? - Stadion, to co się dzieje na trybunach, to już jest ekstraklasa. Wszyscy przenoszą to na drużynę i myślą, że będziemy lać rywali po 4:0. Nie możemy oceniać możliwości drużyny przez historię, przez to, że graliśmy w półfinale Pucharu Europy czy w Lidze Mistrzów. Mamy zespół trzecioligowy, który do każdego meczu musi podejść maksymalnie zdeterminowany. Walką i umiejętnościami wywalczyć trzy punkty. Nikt za nazwę ich nam nie odda. Mam nadzieję, że awansujemy i będziemy budować coraz mocniejszy zespół. 

Piotr Kasprzyk