REKLAMA
REKLAMA
 
Sylwestrzak: "Wygrana z pierwszoligowcem to coś bardzo budującego"
 
Niedziela, 16. lipca 2017, godz. 17:43

Zwycięstwo nad pierwszoligowcem musi cieszyć, ale nie może dawać widzewiakom poczucia, że już są gotowi na ligowe rozgrywki. Wciąż jeszcze dużo pracy zostało do wykonania. Pokonanie Ruchu to jednak sygnał, że praca idzie w odpowiednim kierunku.

- Mimo różnic w klasach rozgrywkowych, to my byliśmy zespołem lepszym i dominującym. Wynik najlepiej to odzwierciedla. Takie zwycięstwo z pierwszoligowcem to coś bardzo budującego. Dla nas jednak najważniejsze będą rozgrywki ligowe. To tam zwycięstwa będą najistotniejsze i będą nas najbardziej cieszyć - powiedział po meczu Radosław Sylwestrzak, cytowany przez klubową stroną.
REKLAMA


Dodał, że podobnie jak inni widzewiacy, chciał się pokazać z dobrej strony. -  Każdy daje z siebie maksimum możliwości. To był ostatni sparing podczas obozu, dlatego też każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Możemy tylko się cieszyć, że solidnie przepracowaliśmy ten czas i widać tego efekty - wyjaśnić Sylwestrzak.

 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 16. lipca 2017 godz. 21:16
Dziwne, że oni nie zechcieli się "wyczyścić" i zacząć tak jak my z czystym kontem. A tak wielomilionowe długi i bardzo słaby na dziś skład. Szans na szybki powrót do ekstraklasy takim składem nie mają, ba raczej będzie kłopot z utrzymaniem 1 ligi.
Autor: SZYMON (użytkownik: 11982, komentarzy: 15850)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Niedziela, 16. lipca 2017 godz. 20:44
Ruch to chyba już drugoligowiec albo i niżej. Panowie, wsparcie będzie przeogromne, także Wy macie dać w każdym meczu z siebie 1910%
Autor: kredu (użytkownik: 5135, komentarzy: 16014)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//