REKLAMA
REKLAMA
 
Miller: "Wygląda to coraz lepiej"
 
Sobota, 15. lipca 2017, godz. 20:06

Michał Miller strzelił swojego pierwszego gola dla Widzewa. Dzięki niemu łodzianie wyszli na prowadzenie w meczu z Ruchem Chorzów.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem widzewiaków 2:0. - Mecz był niezły w naszym wykonaniu - ocenia Miller. - Szkoda tylko, że wpadła zaledwie jedna bramka, bo mieliśmy sporo sytuacji w pierwszej połowie. Generalnie zaczyna to wyglądać coraz lepiej. Dobrze się rozumiemy.
REKLAMA


Widzew po raz pierwszy zagrał jedną jedenastką, ze zmianami. - Myślę, że skład jest już przybliżony do tego, co będziemy grać w lidze - mówi Miller. - Oczywiście nie chcę wchodzić w kompetencje trenera, ale wielu zmian już być nie powinno. Cieszy zwycięstwo, kilka ładnych, składnych akcji i fakt, że wygraliśmy. Tym bardziej, że mamy po zgrupowaniu ciężkie nogi, a jednak odnieśliśmy zwycięstwo.

Warto podkreślić świetne zgranie Millera z Danielem Świderskim. Obaj mogą stworzyć doskonały duet napastników. - Ja dużo biegam, robię szum, a Michał potrafi utrzymać piłkę czy zagrać z pierwszej piłki - mówi Miller. - Po kilku treningach na pewno będzie wyglądało to jeszcze lepiej i powinno przełożyć się na większą liczbę bramek. 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy i skomentuj!
 
 
REKLAMA
//