REKLAMA
REKLAMA
 
Cecherz: "Cieszę się z mądrej gry"
 
Sobota, 15. lipca 2017, godz. 19:49

Piłkarze Widzewa pokonali Ruch Chorzów w czwartym letnim sparingu 2:0. Nic więc dziwnego, że trener Przemysław Cecherz był zadowolony ze swoich podopiecznych.

- Zagraliśmy dziś dobrze - ocenia szkoleniowiec łodzian. - Specjalnie dla tego sparingu wczoraj przeprowadziliśmy luźniejsze treningi. Pracowaliśmy tylko nad taktyką, żeby pokazać zniecierpliwionym kibicom, że ciężko pracujemy i dobrze pracujemy.
REKLAMA


Widzewiacy na tle spadkowicza z ekstraklasy prezentowali się dużo lepiej. - Chłopaki czuli się lepiej, niż w Pruszkowie i to było widać na boisku - mówi Cecherz. - Cieszy fakt, że wychodzi to, co ćwiczymy na treningach. Dla trenera to świetna sprawa. Cieszy fakt zwycięstwa, ale bardziej jestem zadowolony z mądrej gry i z tego, że praktycznie nie wypuszczaliśmy piłki.

Cecherz zachowuje jednak zimną głowę. - Jestem ostrożny z chwaleniem, bo po analizie meczu zawsze znajdzie się parę mankamentów - mówi trener Widzewa. - Na pewno jak się patrzyło na ten mecz z boku, to wrażenia były bardzo pozytywne. Do kilku rzeczy będzie się jednak można przyczepić.


Maciej Nowocień
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy i skomentuj!
 
 
REKLAMA
//