REKLAMA
REKLAMA
 
Okuniewicz: "Żałuję, że tak szybko zszedłem"
 
Czwartek, 18. maja 2017, godz. 14:40

Piotr Okuniewicz, napastnik Widzewa w ostatnim czasie prezentował się bardzo dobrze. W derbach trener Przemysław Cecherz dość szybko zdjął piłkarza z boiska.

Okuniewicz nie miał wielu sytuacji strzeleckich, ale też brakowało mu trochę zgrania z kolegami. - W niektórych momentach nie rozumieliśmy się z kolegami. Ja schodziłem do boku, a oni grali piłkę do środka i na odwrót - mówi Okuniewicz. - Może to ja zawiniłem? Nie wiem, ale jestem zawiedziony, że tak szybko trener zdjął mnie z boiska. To oczywiście jego decyzja i nie mogę jej podważać, ale od kilku meczów czuję się bardzo dobrze fizycznie i mam siłę. Zabrakło nam trochę spokoju w środku pola i większej odpowiedzialności.
REKLAMA


Co ciekawe, obie drużyny miały plan grać ostrym pressingiem. W pierwszej połowie lepiej to wychodziło jednak rywalom Widzewa. - Mieliśmy na nich siąść i się nie czaić - mówi Okuniewicz. - Wiedzieliśmy, o co gramy. To oni wyszli z pierwszą groźną akcją. W drugiej połowie prezentowaliśmy się już lepiej, a dodatkowo ŁKS stracił jednego zawodnika. Powinniśmy to wykorzystać... A tak mamy tylko jeden punkt. Taki wynik nas nie zadowala.

Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA