Zieleniecki: "Wynik sprawiedliwy, choć niekorzystny"

Środa, 17. maja 2017, godz. 22:23

Sebastian Zieleniecki w derbach Łodzi miał jedną sytuację strzelecką, ale głównie skupiał się na defensywie. Ostatecznie w meczu padł bezbramkowy remis.

- W tym spotkaniu punkty liczyły się podwójnie - mówi Zieleniecki. - Byliśmy bardzo zdeterminowani, chociaż w pierwszej połowie to ŁKS przeważał. W drugiej mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Według mnie 0:0 jest sprawiedliwym wynikiem, choć dla nas niekorzystnym. Pierwsze 45 minut był nerwowe, gra toczyła się w środku pola, a wygrywał ją ŁKS. Potem my przeważaliśmy, ale nie udało się strzelić gola.

Widzewiacy nie mają zamiaru się jednak poddawać w walce o awans. - Musimy dalej walczyć, podchodzić do tych meczów jeszcze bardziej zdeterminowani - mówi Zieleniecki. - Niestety trzeba patrzeć nie tylko na siebie, ale też liczyć na błędy Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie i właśnie ŁKS. Tutaj wszystko może się jeszcze zdarzyć. Mamy pięć spotkań i sporo punktów do zdobycia.

Zieleniecki jest pod wrażeniem atmosfery na trybunach. Trzeba przyznać, że kibice stworzyli doskonałe widowisko. - Za to im dziękujemy, bo nieśli nas do przodu, pomagali jak mogli, a my próbowaliśmy odwdzięczyć się dobrą grą - kończy stoper Widzewa.