REKLAMA
REKLAMA
 
Legendy Widzewa pobiegną w Łódź Business Run
 
Piątek, 21. kwietnia 2017, godz. 10:50

Na początku września odbędzie się Poland Business Run, czyli specjalny bieg charytatywny. Tradycyjnie zawody zawitają też do Łodzi, a wystartuje w nim drużyna "Legend Widzewa".

Łódź Business Run to część ogólnopolskiej akcji Poland Business Run. W siedmiu największych miastach kraju o tej samej porze na starcie staną pięcioosobowe sztafety. Wszystko w szlachetnym celu. - Chodzi o pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową w powrocie do normalnego życia - mówi Andrzej Klemba, jeden z organizatorów łódzkiego biegu. - W ubiegłym roku w biegu w całej Polsce wzięło udział ponad 16 tysięcy osób z 1118 firm, którzy zgromadzili 1 019 216 złotych. W Łodzi wystartowało 1290 uczestników i zebrali ponad 85 tys. zł, co pozwoliło pomóc siedmiu osobom.
REKLAMA


W tym roku organizatorzy zaprosili do zabawy także byłych piłkarzy Widzewa. Drużynę poprowadzi Marek Citko, którego łódzkim kibicom nie trzeba przedstawiać. Do zabawy zaproszono także Zbigniewa Wyciszkiewicza czy Sławomira Chałaśkiewicza, którzy również pobiegną na ulicach Łodzi.


Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA