REKLAMA
REKLAMA
 
Ostatnie bilety na balkonach
 
Środa, 19. kwietnia 2017, godz. 14:01

Kibice Widzewa nie przestają zadziwiać. W platformie biletowej dostępnych jest ostatnich kilkadziesiąt biletów na najbliższy mecz z ŁKS Łomża.

We wtorek klub uruchomił sprzedaż wejściówek, a niespełna 24 godziny później zostało ich... tylko kilkadziesiąt. Aktualnie dostępne są tylko wejściówki na balkonach, które kosztują 50 złotych. To jedna z ostatnich szans na zakup biletu na sobotni mecz przeciwko łomżanom!
REKLAMA


Ostatnią okazją będzie wpisanie specjalnego kodu, który mogą wygenerować osoby posiadające karnet. Oczywiście kibic musi zrzec się swojego miejsca, a wtedy inny fan, któremu zostanie przekazany kod, będzie mógł kupić na to miejsce bilet. W przypadku gdy wszystkie kody nie zostaną wykorzystane, bilety ponownie trafią do otwartej sprzedaży.

Wszystko wskazuje jednak na to, że szykuje się kolejny rekord frekwencji, a w dniu meczu bilety będą już niedostępne. Warto jednak przypomnieć, że w sobotę do Łodzi przyjadą kibice gości, dlatego pojemność stadionu dla gospodarzy jest nieco mniejsza.


Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA