Piłkarze pierwszej drużyny pomogli rezerwom

Środa, 19. kwietnia 2017, godz. 09:30

Rezerwy Widzewa we wtorek pokonały Burzę Pawlikowice 3:1 i umocniły się na pozycji lidera A-klasy.

Trener Maciej Malesa miał do dyspozycji kilku zawodników z pierwszego zespołu. Przemysław Cecherz „oddał” do rezerw Krzysztofa Możdżonka, Konrada Reszkę, Michała Czaplarskiego, Macieja Szewczyka i Patryka Strusa. Ale to Kacper Leszczyński już w 15. minucie otworzył wynik spotkania.

Burza doprowadziła jednak do wyrównania i to jeszcze w pierwszej połowie. Poirytowani widzewiacy ruszyli do ataku i wtedy swój kunszt pokazali piłkarze z pierwszego zespołu. Na 2:1 trafił Możdżonek, a tuż przed przerwą na 3:1 podwyższył Szewczyk.

W drugiej połowie bramek już nie było. Oznacza to, że widzewiacy odnieśli kolejne pewne zwycięstwo i umocnili się na pozycji lidera A-klasy. Przypomnijmy, że celem łodzian jest awans do klasy okręgowej.

Widzew II Łódź - Burza Pawlikowice 3:1 (3:1)
Bramki dla Widzewa: Leszczyński (15.), Możdżonek (43.), Szewczyk (45.)

Widzew II: Reszka - Puchalski (Tamborski), Miśkiewicz, Czaplarski, Szewczyk - Osajda (Krzyżak), Niemiec, Możdżonek (Różycki) - Strus, Mąkosza (Dobrosiński), Leszczyński.