REKLAMA
REKLAMA
 
Wolański: "Każdy mecz jest o życie"
 
Wtorek, 18. kwietnia 2017, godz. 16:32

Patryk Wolański jako wielki kibic Widzewa bardzo cieszył się z sobotniego zwycięstwa z rezerwami Legii Warszawa. Zachował też czyste konto i może myśleć o kolejnych meczach. 

Sobotnie zwycięstwo było ważne nie tylko ze względów sportowych. Mimo że Widzew grał tylko z rezerwami Legii Warszawa, to jednak satysfakcja po pewnym zwycięstwie 3:0 jest większa. - Kibice Widzewa traktują mecz z Legią jak święto - podkreśla Patryk Wolański, bramkarz Widzewa. - Podeszliśmy do rywala spokojnie, ale bardzo zmobilizowani, aby zdobyć w tym spotkaniu kolejne trzy punkty. Mamy efektowne zwycięstwo i rozegraliśmy najlepszy mecz w tej rundzie. W końcu wykorzystaliśmy swoje sytuacje strzeleckie. Zdobyliśmy trzy bramki, żadnej nie straciliśmy, więc muszę podziękować kolegom, że w tym meczu nie miałem wiele pracy. 
REKLAMA

Widzewiacy nie zapominają, o co walczą w tym sezonie, dlatego w każdym meczu są bardzo skoncentrowani i chcą notować kolejne zwycięstwa. - Drużyny z dołu tabeli też będą chciały walczyć o punkty, żeby zapewnić sobie utrzymanie - mówi Wolański. - Każdy kolejny mecz dla nas jest teraz jak o życie. Dlatego też cieszymy się, że powoli dochodzimy drużyny z czołówki. W sobotę przegrał również ŁKS i też przeżywa trudne chwile. Przez to, że powoli doganiamy rywala zza miedzy, dochodzi u nich coraz większa presja.

Przemysław Sujka
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy i skomentuj!
 
 
REKLAMA
//