REKLAMA
REKLAMA
 
Kamiński: "Jesteś dobry, jak twój ostatni mecz"
 
Czwartek, 16. lutego 2017, godz. 11:27

Dawid Kamiński to jeden z zawodników, który ma dla Widzewa strzelać bramki. Niestety nie udało mu się to w spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

Piłkarze czują jeszcze trudy treningów, ale powoli wracają do odpowiedniej formy i wkrótce mają jeszcze lepiej prezentować się na boisku. - W meczu z Rakowem brakowało nam skuteczności, ale czuć, że świeżość wraca - mówi Dawid Kamiński, napastnik Widzewa. - Najważniejsze jednak, że stwarzamy sobie sytuacje i to tylko kwestia czasu, kiedy zaczniemy je wykorzystywać. Rywal był bardzo mocny i jak na takiego przeciwnika mieliśmy kilka dobrych akcji i to cieszy. Wcześniej tego brakowało. Obym ja też odpalił jak najszybciej.
REKLAMA


Kamiński o miejsce w napadzie Widzewa rywalizuje z Piotrem Okuniewiczem. Na razie żaden z zawodników nie jest skuteczny i trudno powiedzieć, kto będzie występował jako podstawowy zawodnik. - Jesteś dobry jak twój ostatni mecz i cały czas trzeba udowadniać trenerowi, że warto na ciebie stawiać - podkreśla zawodnik. - Skład na pewno się powoli krystalizuje, ale na ten moment konkretów na pewno nie ma.

Przemysław Sujka
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy i skomentuj!
 
 
REKLAMA
//