REKLAMA
REKLAMA
 
Raków naprzeciw Widzewowi
 
Środa, 15. lutego 2017, godz. 09:54

Piłkarze Widzewa w środę wrócą do Kleszczowa, gdzie rozegraja kolejny zimowy sparing. Rywal łatwy nie będzie, bowiem Raków Częstochowa to lider II ligi, do której zmierza Widzew.

Oczywiście wyniki w sparingach są sprawą drugorzędną, ale nawet piłkarze i trener Widzewa Przemysław Cecherz podkreślają, że wygrane zawsze budują atmosferę. A ostatnio rezultaty sparingów łodzian chluby nie przynoszą. Przypomnijmy, że podczas zgrupowania w Kleszczowie widzewiacy przegrali z FK Horodziej, a następnie w Kleszczowie ulegli Sokołowi Aleksandrów Łódzki (oba mecze po 0:1). Czas więc wrócić na zwycięską drogę.
REKLAMA


O korzystny wynik łatwo jednak nie będzie bowiem w środę w Kleszczowie podopieczni Cecherza zmierzą się z... drużyną, którą w przeszłości aktualny szkoleniowiec Widzewa prowadził. Raków Częstochowa to zespół, który walczy o awans do I ligi i na razie idzie mu bardzo dobrze, bowiem jest liderem rozgrywek.

Cecherz chce wypracować odpowiednie schematy w swojej drużynie i na tym Widzew skupi się w środowym sparingu. Będzie chciał jednak przetestować kolejnych zawodników, którzy mogą jeszcze zasilić Widzew. Chodzi m.in. o Piotra Kasperkiewicza, który przyjechał już do Łodzi oraz napastnika, którym klub się jeszcze nie chwalił. O ile defensywnych pomocników Widzew ma aż nadto, to dobry ofensywny gracz by się przydał, by pozbyć się nieskuteczności w drużynie.

Początek spotkania o godz. 16.30.


Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA