REKLAMA
REKLAMA
 
Nowak: "Miło znów założyć dres Widzewa"
 
Wtorek, 10. stycznia 2017, godz. 17:02

Marcin Nowak to jeden z piłkarzy, który ma szansę na powrót do Widzewa. 37-letni doświadczony obrońca przez najbliższe tygodnie będzie chciał przekonać do siebie trenera Przemysława Cecherza.

Przemysław Sujka: Jak się pan znalazł na treningu Widzewa?

Marcin Nowak: - Na początku grudnia odebrałem telefon od trenera Przemysława Cecherza. Zapytał, czy bym nie spróbował swoich sił w Widzewie. Długo się nie zastanawiałem i przyjechałem na pierwszy trening. Nie ukrywam, że miło ponownie założyć dres z herbem Widzewa na piersi.

- Co dalej?
- Po dwóch tygodniach treningów trener ma podjąć decyzję co do mojej przyszłości. Najważniejsze, żebym był zdrowy. Ostatnie pół roku leczyłem kontuzję, której doznałem jeszcze jako zawodnik Pelikana Łowicz. Dziś wszystko jest już w porządku. Pelikan nie przedłużył też ze mną kontraktu i jestem wolnym zawodnikiem.
REKLAMA

- Co zmieniło się od pańskich czasów w Widzewie?
- Na pewno nowy stadion. Trzeba przyznać, że obecny Widzew to kompletnie inna drużyna. Grałem tu szmat czasu temu, więc trudno oczekiwać, żeby ci sami ludzie dalej współpracowali z klubem. Zostali tylko Adrian Budka i dwaj masażyści: Wojciech Walda i Marcin Kaczorowski.

Przemysław Sujka
 
 
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy i skomentuj!
 
 
REKLAMA
//