REKLAMA
REKLAMA
 
Pełna kadra w dwa tygodnie?
 
Poniedziałek, 9. stycznia 2017, godz. 14:11

Piłkarze Widzewa są już po pierwszym treningu podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej w III lidze. Łodzianie ćwiczyli na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego.

W zajęciach wzięło udział 23 zawodników. Łodzianie ćwiczyli głównie z piłkami, a na koniec treningu czekał ich mecz wewnętrzny. Wzięli w nim udział także nowi piłkarze, a wśród nich Marcin Nowak, który nie jest jeszcze pewny angażu w Widzewie. - To widzewiak z krwi i kości i bardzo doświadczony gracz, Uważam, że takim piłkarzom trzeba dawać szansę - mówi Przemysław Cecherz, trener Widzewa.
REKLAMA


Nowych twarzy można spodziewać się w przyszłym tygodniu, kiedy to Cecherz rozpocznie testy. - W miarę rozwoju naszych zajęć będziemy dołączać nowych zawodników - mówi. - Chcemy jak najszybciej zamknąć kadrę i liczę, że uda się to w ciągu dwóch najbliższych tygodni.

W następny poniedziałek piłkarze Widzewa przejdą badania. - Na razie piłkarzy czekają ćwiczenia wprowadzające do wysiłku, a prawdziwy okres przygotowawczy rozpoczniemy na osiem tygodni przed ligą, czyli w przyszłym tygodniu - tłumaczy Cecherz.


Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA