REKLAMA
REKLAMA
 
Widzewiacy rozpoczęli przygotowania. Na zajęciach pięciu nowych zawodników...
 
Poniedziałek, 9. stycznia 2017, godz. 11:09

Piłkarze Widzewa rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. O godz. 11 zawodnicy wybiegli na boisko Chojeńskiego Klubu Sportowego i rozpoczęli pierwszy trening w tym roku.

Zgodnie z zapowiedziami, przed zajęciami piłkarze spotkali się z trenerem Przemysławem Cecherzem na godzinnej odprawie. Po rozmowie ze szkoleniowcem wyszli już na boisko.
REKLAMA


W zajęciach wzięło udział 23 zawodników, w tym nowe twarze Maciej Kazimierowicz, Sebastian Olczak, a także powracający do Widzewa: Patryk Wolański, Maciej Humerski i Marcin Nowak (dwaj ostatni jeszcze nie mają kontraktów). Obecni byli też wracający po wypożyczeniach: Konad Reszka, Marcin Pieńkowski i Adrian Kralkowski.

Na odprawie był również obecny Mateusz Fedyna, ale piłkarz zgłosił drobny uraz i dostał jeszcze wolne od ćwiczeń fizycznych. W ciągu kilku dni powinien jednak w pełni dołączyć do drużyny. Nie trenuje też póki co rekonwalescent Joachim Pabjańczyk. Cecherz zabrał natomiast na zajęcia Grzegorza Brochockiego z drużyny juniorów.

Choć pogoda nie rozpieszczała, bo w Łodzi w poniedziałkowe przedpołudnie było kilkanaście stopni poniżej zera, zawodnicy sprostali warunkom. Przez pierwszy tydzień nie będą trenować ciężko. Cecherz zaplanował ćwiczenia wprowadzające i swobodne gierki.

Przez najbliższy tydzień widzewiacy będą trenowali codziennie. W środę czekają ich zaś dwie jednostki treningowe.

Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA