REKLAMA
REKLAMA
 
Dziś pierwszy zimowy trening
 
Poniedziałek, 9. stycznia 2017, godz. 08:43

Godzinna odprawa, a po niej pierwszy trening na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego - tak zapowiada się inauguracja zimowych przygotowań piłkarzy Widzewa.

W poniedziałek Przemysław Cecherz oficjalnie poprowadzi pierwszy trening po podpisaniu swojego kontraktu z Widzewem. Wcześniej szkoleniowiec jedynie miał okazję porozmawiać z zawodnikami, m.in. podczas negocjacji kontraktów lub klubowej wigilii.
REKLAMA


Teraz przyjdzie już czas na sport. Zbiórkę widzewiacy mają zaplanowaną jeszcze przed godz. 10, a następnie czeka ich odprawa. O godz. 11 mają wybiec na boisko Chojeńskiego Klubu Sportowego i oficjalnie rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej.

- Piłkarzy czekają ćwiczenia wprowadzające, trochę gierek tlenowych z piłkami... I tak będzie przez cały tydzień - mówi trener Przemysław Cecherz. - Pogoda nie powinna nam przeszkadzać. Trzeba dostosować się do warunków, jakie nas czekają. Najwyżej będziemy skracać przerwy lub całe treningi. Już trenowaliśmy w gorszych warunkach.

Na zajęciach ma pojawić się 23 zawodników. Trener Przemysław Cecherz zapowiada, że nie ma co na razie spodziewać się nowych twarzy. Wyjątkiem będzie Marcin Nowak, który dostanie szansę zaprezentowania swoich umiejętności. - Testowani gracze przyjadą do nas po 16 stycznia, w tej kwestii się nic nie zmieniło. W poniedziałek mają być z nami wszyscy zakontraktowani gracze, a testowani pojawią się najwcześniej w przyszłym tygodniu - podkreśla.

Warto przypomnieć, że do Widzewa z wypożyczeń wracają także Adrian Kralkowski, Marcin Pieńkowski, Joachim Pabjańczyk i Konrad Reszka. Cała czwórka będzie od poniedziałku do dyspozycji Cecherza.

Na razie widzewiacy będą trenowali na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego. W dniach 6-10 lutego wyjadą zaś na zgrupowanie do Kleszczowa. Łodzian czeka także szereg meczów sparingowych, a pierwszy z nich odbędzie się 28 stycznia w Sulejówku, z tamtejszą Victorią.


Maciej Nowocień
 
 
 
 
 
 
 
REKLAMA