WIDZEWIAK.PL: Widzew i jego kibice wezmą udział w WOŚP
REKLAMA
REKLAMA
 
Największe wzmocnienie Widzewa przed rundą wiosenną?
Robert Demjan
 3848
Dario Kristo
 3737
Jakub Mikołajczak
 52
Marcin Pieńkowski
 261
Michał Przybylski
 64
Karol Stanek
 35
Marek Zuziak
 279
Ogółem oddano 8276 głosów.
REKLAMA
 
Widzew i jego kibice wezmą udział w WOŚP
 
Piątek, 8. stycznia 2010, godz. 14:55
Widzew i jego kibice tradycyjnie włączą się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co prawda, w tym roku piłkarze nie będą kwestować, jak to miało miejsce w zeszłym roku. Natomiast klub przekazał liczne pamiątki na różnego rodzaju licytacje. Są to głównie koszulki meczowe, plakaty oraz zdjęcia zawodników z własnoręcznymi autografami.

Wiele akcji w ramach osiemnastego finału WOŚP planują także kibice. W Kutnie sympatycy Widzewa będą honorowo oddawać krew i przekonywać do tego innych. Ponadto w kutnowskim sztabie WOŚP zostaną zlicytowane liczne pamiątki i gadżety. Nie tylko przekazane przez klub, ale również ofiarowane przez samych kibiców. Niektóre wręcz unikatowe.
REKLAMA


Zbiórka na rzecz WOŚP zostanie przeprowadzona również podczas Noworocznego Turnieju Fanklubów Widzewa, który odbędzie się w sobotę w Łasku. Imprezie patronują Widzew Łódź oraz Burmistrz Miasta Łask, a jej organizatorami są trzy Oficjalne Fankluby Widzewa - z Zelowa, Łasku i Zduńskiej Woli. Podczas turnieju widzewscy wolontariusze będą zbierać datki na rzecz WOŚP, a w specjalnie sprowadzonej z Łodzi stacji krwiodawstwa będzie można honorowo oddać krew. Organizatorzy spodziewają się, że przez cały dzień imprezę może odwiedzić nawet do 800 gości.

Tomasz Andrzejewski