Rozwandowicz
Rybicki
Wrzesiński
Kartki:
73' Duda 71' Kasprzak
Zmiany:
66' Duda za Kozłowski 58' Czapliński za Rybicki 46' Janiec za Kasperkiewicz

Kartki:
6' Boniecki
Zmiany:
90+1' Żmijewski za Woźniak 87' Jach za Błąd 81' Rakowski za Kwiek

Strzelcy bramek
89' K.Piątek
54' K. Piątek
32' Kwiek
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Widzew przegrywa po raz szósty z rzędu i po raz trzeci pod rząd u siebie. Łodzianie do bezpiecznego miejsca tracą dokładnie tyle punktów ile w tym sezonie ugrali, czyli osiem. Dalszy komentarz jest zbyteczny.
90+3'
Koniec tego żałosnego widowiska.
90+3'
Faul Batrovicia.
90+2'
Na spalonym Żmijewski.
90+1'
Mecz potrwa 3 minuty dłużej.
90+1'
Za Woźniaka wchodzi 17-letni Karol Żmijewski.
89'
I już 3:0 dla Zagłębia. Kontra lubinian i Krzysztof Piątek nie dał szans Hamziciowi.
88'
Ucierpiał Rozwandowicz w starciu z jednym z graczy Zagłębia.
87'
Centra Batrovicia z rzutu wolnego w rękach Forenca.
87'
Jach za Błąda.
86'
Faulowany Wrzesiński.
85'
Wreszcie trafia piłka centrowana przez Jańca do zawodnika Widzewa, ale Nowak niecelnie strzela głową.
84'
Duda wywalczył kolejny rzut rożny.
84'
Z wolnego Batrović. Uderzenie mocne, ale niecelne.
83'
Kolejny rzut rożny. Janiec do Rozwandowicza, a ten głową uderza jakieś... 20 metrów od bramki.
82'
I znów nic z tego.
82'
Kolejny rzut rożny dla Widzewa.
81'
Rakowski za Kwieka.
80'
Faulowany Rozwandowicz.
79'
Trudno się patrzy na dzisiejsze "widowisko".
78'
Del Toro mija jednego z graczy Zagłębia, by po chwili niecelnie podać.
77'
Duda na spalonym.
76'
Oczywiście, nie było po rzucie rożnym żadnego zagrożenia.
76'
Z dystansu Batrović. Będzie rzut rożny.
75'
Hamzić od bramki.
73'
Duda ukarany kartką za bardzo ostry faul.
72'
Jeśli Widzew dzisiaj przegra do bezpiecznego miejsca w tabeli będzie tracił 8 punktów. Dokładnie tyle oczek łodzianie zdobyli przez całą rundę.
71'
Kartka dla Kasprzaka za ostry faul.
70'
Tym razem Augustyniak przerywa akcję faulem.
69'
Kasprzak fauluje Bonieckiego.
68'
Rzut rożny dla Widzewa. Znów nie kończy się to nawet próbą strzału.
67'
Na spalonym Oleksy.
66'
Duda zmienia Kozłowskiego.
65'
Tradycyjnie, bez zagrożenia po stałym fragmencie.
64'
Strzał z dystansu Jańca po nogach obrońców. Będzie rzut rożny.
64'
Fauluje Łukasz Piątek Rozwandowicza.
63'
Zamieszanie pod bramką Widzewa, ale obrońcy dali radę wybić piłkę na aut.
62'
Batrović próbował wypuścić w bój Wrzesińskiego, ale podał niecelnie.
61'
Kibice Widzewa rozpoczynają doping.
61'
Akcja Zagłębia zakończona złym dośrodkowaniem Oleksego.
60'
Nie są w stanie wymienić 3 podań łodzianie.
59'
Po rzucie wolnym piłka trafia do Augustyniaka, ale ten nie dał rady uderzyć.
58'
Czapliński zmienia Rybickiego.
57'
Kibice lżą Sylwestra Cacka.
56'
Mecz ogląda też Patryk Wolański.
55'
Fatalnie wygląda dzisiaj Widzew Rafała Pawlaka.
54'
Już 2:0 dla Zagłębia. Nieudana pułapka ofsajdowa. Próbował ratować Hamzić, ale Krzysztof Piątek podbił piłkę nad nim, minął go i z bliska umieścił piłkę w siatce.
53'
Wychodził sam na sam Kwiek, ale powstrzymali go obrońcy. Sygnalizował faul w jedenastce pomocnik Zagłębia, ale innego zdania sędzia.
52'
Po rzucie wolnym celnie, acz niegroźnie strzela głową Woźniak.
52'
Fauluje Kasprzak Łukasza Piątka.
51'
Piłka w siatce Hamzicia, ale sędzia podnosi chorągiewkę. Był na spalonym K. Piątek.
50'
Próba kontry widzewiaków nieudana.
50'
Del Toro przerywa akcję lubinian.
49'
Faulowany Kozłowski w środku pola.
48'
W odpowiedzi Janiec centruje w pole karne Zagłębia, ale za wysoko dla Wrzesińskiego.
47'
Centruje Błąd, ale radzi sobie Hamzić.
47'
Od bramki pod niecelnym zagraniu do Woźniaka Hamzić.
46'
Początek drugiej połowy.
46'
Janiec zmienia Kasperkiewicza.
Wracają piłkarze na boisko.
Widzew przegrywa do przerwy 0:1 po rzucie karnym skutecznie wykonanym przez Aleksandra Kwieka. Zanosi się na szóstą porażkę pod rząd, bo gra łodzian wygląda tragicznie.
45'
Koniec pierwszej połowy.
44'
Widzew od dłuższego czasu nie gości pod polem karnym Zagłębia.
43'
Łukasz Piątek uderza niecelnie.
42'
I kolejny rzut wolny dla Zagłębia w dobrej odległości.
42'
"Pawlak przeproś Tylaka" - ryknął jeden z kibiców wywołując salwy śmiechu na trybunie.
41'
Fauluje K. Piątek Rozwandowicza.
40'
Nie mają pomysłu widzewiacy na skonstruowanie akcji.
39'
Piłka trafia przed pole karne do Wrzesińskiego, ale ten uderza tragicznie. Wysoko nad bramką.
38'
Dośrodkowanie Rybickiego zablokowane i będzie rzut rożny.
37'
Cotra w mur.
36'
Będzie kolejny rzut wolny dla gości. Za wysoko podniósł nogę Kasperkiewicz.
35'
Centra Oleksego leciała już do bramki, ale Hamzić dobrze przerzucił ją nad poprzeczką. Będzie rzut rożny.
34'
Del Toro z wolnego w mur.
33'
Agresywnie atakuje Widzew. W końcu faulowany Kasperkiewicz.
32'
Niestety. Nie myli się z 11 metrów Aleksander Kwiek.
31'
Rzut karny dla Zagłębia. Piłka trafia w rękę Rozwandowicza. Chwilę wahał się sędzia Wajda, ale wskazuje na wapno.
30'
Faulowany Rybicki.
30'
Przerywa kontrę rywali Nowak.
29'
Boniecki fauluje Kasperkiewicza.
28'
Radzi sobie del Toro z atakującym Woźniakiem. Od bramki Hamzić.
27'
Próbował w dziwny sposób kopnąć piłkę del Toro i bliski przejęcia piłki Błąd.
26'
Niezła akcja Widzewa zakończona niecelnym strzałem Kozłowskiego.
25'
Rzut rożny dla Zagłębia, ale bez zagrożenia po nim.
24'
Uratował Widzew Hamzić, który w sytuacji sam na sam wygrywa pojedynek z Oleksym.
23'
Sztuczka techniczna Rybickiego udana, ale po minięciu jednego zawodnika powstrzymał go drugi obrońca.
22'
Na przebój Augustyniak, przebiegł pół boiska, odegrał do Wrzesińskiego, ale jego strzał zablokowany.
21'
Poziom meczu naprawdę nie zachwyca. Dwa podania i strata. I tak z obu stron.
20'
Dobrze przyblokował walczącego o piłkę Błąda del Toro i od bramki Hamzić.
19'
Faulowany Kasprzak, szybkie rozegranie wolnego, ale radzą sobie obrońcy z Batroviciem.
18'
Sporo chaosu i niedokładności z obu stron.
17'
Miał dobrą okazję Kozłowski, ale w prostej sytuacji się poślizgnął.
17'
Faulowany Rybicki na środku boiska. Fatalna długa piłka Nowaka do Wrzesińskiego kończy akcję.
16'
Dobra akcja gości, piłka trafia do Krzysztofa Piątka, ale jego strzał przelatuje wysoko nad bramką.
15'
Rybicki przyjmuje piłkę ręką.
15'
Akcja Zagłębia, ale piłka od Cotry za szybka dla Woźniaka. Od bramki Hamzić.
15'
Fauluje w środku pola Kasperkiewicz.
14'
Dobrze wyłuskał pod polem karnym piłkę Wrzesiński, ale niepotrzebnie strzelał. Tylko aut, po którym strzelał Kasperkiewicz. Niecelnie.
13'
Batrović centruje, piłka trafia do Kasperkiewicza, ten wycofuję ją do Rozwandowicza, ale jego strzał zablokowany.
12'
Ładnie powalczył o piłkę Rozwandowicz. Akcja lewą stroną Rybickiego i Kozłowskiego przynosi najpierw aut, potem róg.
11'
Próbuje budować od tyłu akcję drużyna gości.
10'
Spokojnie wyłapuje piłkę Hamzić.
10'
Kozłowski fauluje Oleksego. Kolejny rzut wolny dla Zagłębia.
9'
Kasperkiewicz niedokładnie do Rybickiego. Aut dla gości.
9'
Dobra akcja Widzewa. Kozłowski do Batrovicia, ten uderza, ale broni Forenc.
8'
Piłka trafia na głowę Oleksego, ale ten strzela niecelnie.
8'
Faulowany Boniecki. Rzut wolny dla Zagłębia.
7'
Fatalnie strzelił Batrović. Nad bramką.
6'
Żółta kartka dla Bonieckiego, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Batrovicia. Będzie rzut wolny.
5'
Wybija piłkę Augustyniak. Od autu goście.
4'
Po centrze Nowak wybija głową na róg.
4'
Tym razem del Toro fauluje Woźniaka na połowie Widzewa.
3'
Faulowany w środku pola Łukasz Piątek.
2'
Mieli piłkę blisko pola karnego widzewiacy, ale zaplątał się w dryblingu Kozłowski. Za chwilę zablokowany strzał Batrovicia i piłka dla Zagłębia.
2'
Długa piłka Ł. Piątka do Woźniaka, ale szybszy Hamzić.
1'
Od początku atakował Widzew, ale skończyło się na niedokładnym podaniu do Kozłowskiego.
1'
Początek meczu.
Losowanie wygrał kapitan Zagłębia Łukasz Piątek. Wybrał połowę. Goście będą atakowali na bramkę pod zegarem.
Widzew dzisiaj na czerwono, Zagłębie na biało.
Wychodzą obie jedenastki na boisko.
Nie zapowiada się dzisiaj frekwencyjne przełamanie. Ludzi na trybunach garstka.
Piłkarze powoli schodzą do szatni.
Na rozgrzewce pojawia się też Widzew.
Na boisko wybiegają piłkarze Zagłębia.
Są już też Dino Hamzić, Mateusz Wlazłowski oraz trenerzy Andrzej Woźniak i Jacek Janowski.
Na rozgrzewkę wychodzą bramkarze Zagłębia.
Na trybunach na razie około... 10-15 kibiców.
Ciekawostka. Obserwatorem meczu jest dzisiaj były prezes PZPN Michał Listkiewicz.
Znamy już składy obu ekip. W Widzewie zadebiutuje dzisiaj Arkadiusz Kasperkiewicz. W pierwszym składzie dzisiaj Veljko Batrović. Tylko na ławce Dimitrije Injac i Mateusz Janiec.
Sytuacja obu ekip jest jednak zupełnie odmienna. Widzew zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z sześciopunktową stratą do bezpiecznego miejsca. Zagłębie na dobrej drodze do Ekstraklasy. Zajmuje 2. miejsce, a na swoim koncie zgromadziło już 28 punktów. O 20 więcej niż Widzew.
Spotkanie zapowiada się ciekawie. Zmierzą się ze sobą dwa spadkowicze z Ekstraklasy.
Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Widzew z Zagłębiem Lubin.