Abbott
Kartki:
82' Abbott
Zmiany:
75' Kusiak za Wojowski 68' Da Silva za Nalepa 46' Sulewski za Jagiełło

Kartki:
90+2' Czapliński 65' Del Toro 42' Augustyniak 11' Kasprzak
Zmiany:
89' Czapliński za Wrzesiński 81' Stępiński za Mroziński 76' Kwiek za Rybicki

Strzelcy bramek
30' Nalepa
90+3' Duda
41' Mroziński
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Widzew wygrywa z Arką 2:1. Łodzianie wygrywają po raz pierwszy w tym sezonie! Co jest chyba jeszcze ważniejsze, po raz pierwszy od 33 meczów Widzew wygrywa na wyjeździe! Gola na wagę trzech punktów w 93. minucie zdobył Adam Duda.
90+4'
Udało się!!!! Koniec meczu. Widzew po raz kolejny w końcówce strzela bramkę. Tym razem na wagę trzech punktów!
90+3'
GOOOOOOL!!!!! Piłka po kontrze trafia do Dudy, który tym razem nie marnuje okazji. 2:1 dla Widzewa!
90+2'
Żółta kartka dla Czaplińskiego.
90+1'
Łodzianie nie mogą wyjść ze swojej połowy.
90'
Cztery minuty dłużej pograją obie drużyny.
90'
Centra z prawej strony w rękach Hamzicia.
89'
Jakub Czapliński zmienia Wrzesińskiego.
88'
Katastrofalnie zagrał Kwiek. Wychodzili widzewiacy 2 na 2 z kontrą, ale zagranie pomocnika do Dudy trafia w nogi pierwszego obrońcy.
87'
Arka buduje atak pozycyjny.
86'
Miał szansę Kwiek, ale jego strzał niecelny.
85'
Na spalonym Kwiek.
84'
Dośrodkowanie Da Silvy trafia do Warcholaka, ale jego strzał po nogach obrońców na rzut rożny. Po nim jednak bez zagrożenia.
84'
Będzie rzut wolny z lewej strony boiska dla Arki.
83'
Ponownie na spalonym Duda.
82'
Żółta kartka dla Pawła Abbotta.
81'
Kozłowski próbował wymusić rzut karny. Nie było na to jednak szans.
81'
Patryk Stępiński zmienia Mrozińskiego.
80'
Dośrodkowanie z lewej strony, obrońca Arki głową wybija piłkę nad bramką. To mógł być gol samobójczy.
79'
Faul w ataku Dudy.
78'
Warcholak lewą stroną, ale spokojnie radzi sobie z nim Kozłowski.
77'
Faul Łukasiewicza. Nie pierwszy w tym meczu, ale sędzia nie pokazuje mu jednak żółtej kartki.
76'
Schodzi utykając Rybicki. Za niego David Kwiek.
75'
Za Wojowskiego wchodzi Jacek Kusiak.
75'
Pewnie na przedpolu Hamzić.
74'
Kolejny rzut rożny dla Arki.
73'
Wychodzili z kontrą widzewiacy, ale strzał Rybickiego zablokowany.
73'
Widzew od dość dawna nie stworzył żadnej groźniejszej sytuacji.
72'
Na spalonym Mroziński.
71'
Centra z lewej strony, ale dobra interwencja Hamzicia.
70'
Dobra okazja dla Arki. Piłka trafia do niepilnowanego Wojowskiego, ale ten strzela niecelnie.
69'
Rzut rożny dla Widzewa. Piłka trafia na głowę Pidvyrnego, ale jego strzał nie mógł zagrozić bramce Skowrona.
68'
Zmiana w Arce. Strzelca gola Nalepę zastępuje Marcus Da Silva.
68'
Widzew w drugiej połowie gra gorzej niż w pierwszej odsłonie.
67'
Hamzić dobrze na przedpolu zażegnuje niebezpieczeństwu.
66'
Nalepa bardzo źle. Nad bramką Hamzicia.
66'
Wolny dla Arki z boku boiska.
65'
Żółta kartka dla Del Toro, który przerywa kontrę Arki.
64'
Płaskie uderzenie Augustyniaka, piłka dociera do Dudy, ale obrońcy wybijają na rzut rożny. Po nim nie ma zagrożenia.
63'
Będzie rzut wolny z boku pola karnego po faulu na Wrzesińskim.
62'
Sprzed pola karnego uderza Warcholak, ale obok bramki.
61'
Faul Mrozińskiego. Rzut wolny będą mieli gospodarze.
60'
Faul w ataku Glaubera.
59'
Nerwowo grają łodzianie w tym fragmencie gry. Piłka co i rusz pod nogami piłkarzy Arki.
58'
Tym razem złe dośrodkowanie Warcholaka.
57'
Lewą stroną Wojowski, ale niecelnie dośrodkowywał... trzy razy.
56'
Dośrodkowanie Sulewskiego zablokowane. Będzie kolejny rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie Ławy nie dotarło do żadnego z gdynian.
55'
Abbott z bardzo daleka i bardzo niecelnie.
54'
Centra z lewej Mrozińskiego, ale strzał głową Wrzesińskiego niecelny. To była niezła okazja dla łodzian.
54'
Znów groźnie pod bramką Widzewa. Strzelał z boku pola karnego Nalepa, ale minimalnie nad bramką.
53'
Warcholak sprzed pola karnego, ale w środek bramki i daje sobie spokojnie radę Hamzić.
52'
Strzał z pierwszej piłki Sulewski, ale kapitalnie Hamzić. Będzie rzut rożny dla Arki.
52'
Dośrodkowuje Sulewski, ale ponownie radzi sobie Hamzić.
51'
Centra Mrozińskiego z prawej strony przelatuje na aut.
50'
Dobra centra w kierunku Rybickiego, ale dobrze przeczytał grę Glauber.
49'
Długa piłka do Abbotta, ale szybszy Hamzić.
49'
Mroziński do Dudy, ale bardzo niecelnie.
48'
Abbott dogrywa w pole karne, ale Bartosz Ława nie dał rady do niej dobiec.
47'
Faul Nowaka na Abbocie. Wolny z połowy boiska dla Arki.
46'
Robert Sulewski zmienia Aleksandra Jagiełłę.
46'
Początek drugiej połowy.
Piłkarze wybiegają już na boisko.
Do przerwy Widzew remisuje w Gdyni z Arką 1:1. Łodzianie są drużyną lepszą, ale brakuje im skuteczności. Widzewiacy mieli dwie doskonałe okazje do strzelania gola, ale Adam Duda i Cristian Del Toro zmarnowali swoje szanse. Oby w drugiej połowie poprawili celność łodzianie, bo zdobycie trzech punktów w Gdyni nie jest poza ich zasięgiem.
45+1'
Koniec pierwszej połowy.
45+1'
Rzut rożny dla Widzewa, ale bez zagrożenia.
45'
Jedną minutę dłużej pograją piłkarze w pierwszej połowie.
45'
Wolny blisko linii pola karnego dla Arki po zagraniu ręką Kozłowskiego. Celnie strzelał Nalepa, ale łapie piłkę Hamzić.
44'
Faul w ataku Wrzesińskiego.
43'
Piłka do Wrzesińskiego, ale dobrze przerywa akcję Sobieraj.
42'
Żółta kartka za faul na Ławie dla Rafała Augustyniaka.
41'
Gol dla Widzewa! Piłka od Rybickiego trafia do Mrozińskiego, a ten, jak rasowy napastnik przekłada piłkę na lewą nogę i uderza na długi słupek.
40'
Piłka trafia w polu karnym do Jagiełły, ale ten przewraca się na murawę. Sędzia pokazuje, że faulu nie było.
39'
Dośrodkowanie z autu trafia do Abbota, ale jego strzał był słaby.
38'
Arka gra bardzo spokojnie od czasu gola na 1:0.
37'
Jeśli Widzew będzie tak marnował sytuacje, to naprawdę nie będzie dobrze. Dwie świetne okazje - dwa pudła.
36'
Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Kasprzak centruje piłkę uderza Del Toro, ale interweniuje świetnie Skowron. Hiszpan poprawia, ale z bliska strzela katastrofalnie.
35'
Łukasiewicz z daleka, ale wysoko, wysoko nad bramką.
34'
Łodzianie próbują budować akcje od tyłu, ale bardzo to wolno im to idzie.
33'
Groźnie pod bramką łodzian. Ława do Abbotta, ale ten bardzo źle uderzył .
32'
Widzew sprawia wrażenie oszołomionego.
31'
Słychać dopingujących kibiców... Widzewa. Pomimo zakazu grupa z Łodzi pojawiła się na stadionie w Gdyni.
30'
1:0 dla Arki. Nalepa zza pola karnego, mocno, na długi słupek. Piękny gol. Szkoda, że dla gospodarzy.
29'
Próbowali rozegrać piłkę zawodnicy Arki, ale spokojnie Nowak pozwala opuścić jej boisko.
28'
Krótko rozegrali rzut rożny gospodarze, ale ten stały fragment gry zmarnowali.
27'
Dośrodkowanie Nalepy. Duda głową wybija piłkę na rzut rożny.
26'
Kasprzak fauluje i będzie rzut wolny z lewej strony boiska. Musi uważać pomocnik Widzewa.
25'
Zablokowana centra Rybickiego i kolejny róg. Po nim jednak nic groźnego się pod bramką Skowrona nie zdarzyło.
24'
Kazał zejść poza linię boczną Ukraińcowi sędzia.
23'
Po kilku chwilach ponownie sędzia odgwizduje przewinienie. Łukasiewicz fauluje Kasprzaka. Tymczasem na murawie leży Pidvirnyj.
22'
Ręka Łukasiewicza i będzie rzut wolny dla Widzewa.
21'
Centra z lewej strony, ale radzą sobie obrońcy łodzian.
20'
Dobrze pressingiem grają dzisiaj łodzianie, ale po odzyskaniu piłki nie bardzo jest pomysł na to, co mają z nią zrobić.
19'
Z boiska od jakiegoś czasu wieje nudą.
18'
Długo holował piłkę Rybicki, ale stracił ją otoczony przez kilku obrońców.
17'
Niezbyt ciekawy fragment gry.
16'
Świetnie przejmuje piłkę Kasprzak, ale traci piłkę Rybicki. Potem sporo niedokładnych zagrań z obu stron.
15'
Centra Rybickiego trafia na głowę Nowaka, strzał obrońcy celny, ale niezbyt mocny.
14'
Strzał Rybickiego trafia w obrońcę i wychodzi piłka na rzut rożny.
14'
Z wolnego Rybicki, ale piłkę wybijają obrońcy. Aut dla łodzian.
13'
Próbował uruchomić Rybickiego Duda, ale ten nie dał rady opanować piłki.
12'
Znów długa piłka. Tym razem nie dobiega do niej Rybicki.
11'
Długa piłkę do Jagiełły, ale ten nie opanowuje futbolówki.
11'
Żółta kartka dla Bartłomieja Kasprzaka za faul.
10'
Rybicki wychodzi z piłką za linię boczną.
9'
Od bramki Hamzić. Tempo meczu na razie nie jest zbyt duże.
8'
Długa piłka do Warcholaka, ale ten nie potrafił jej dogonić.
7'
Na spalonym Duda.
6'
Widzew gra teraz lepiej.
5'
Co za pudło Dudy! Obrońcy Arki podali mu piłkę pod nogi. Napastnik biegł sam na bramkę i strzelił obok niej. Fatalna wpadka Dudy...
4'
Długa piłka do Dudy, ale spokojnie obrońcy Arki.
3'
Nie mogą wyjść ze swojej połowy łodzianie.
2'
Na razie piłką mają głównie gdynianie.
1'
Byli już gospodarze w polu karnym, ale pewnie wyszedł z bramki Hamzić.
1'
Początek meczu. Zaczynają gospodarze.
Arka i Widzew dzisiaj w swoich tradycyjnych. Gospodarze na żółto-niebiesko, łodzianie na czerwono.
Wychodzą obie ekipy na murawę stadionu.
Nie ma dzisiaj tłumów na stadionie w Gdyni.
Do meczu pozostaje jedynie 10 minut.
Obie drużyny już od jakiegoś czasu prowadzą rozgrzewkę. Dla łodzian to okazja do zaznajomienia się z murawą gdyńskiego obiektu, według wielu jedną z najlepszych w lidze.
W składzie Arki jeden ex-widzewiak - Bartosz Ława. Biorąc pod uwagę, że w poprzednich kolejkach łodzianom strzelali bramki inni byli zawodnicy: Łukasz Grzeszczyk (Sandecja) i Maciej Kowalczyk (GKS Tychy), na pomocnika będą musieli obrońcy zwrócić szczególną uwagę.
W składzie Widzewa na ten mecz wybiegnie od 1. minuty powracający po kontuzji Cristian Del Toro. Z jedenastki wypadł Patryk Stępiński. Veljko Batrovicia zastąpi Mariusz Rybicki. Za Davida Kwieka w wyjściowym składzie mamy Konrada Wrzesińskiego.
Arka w dotychczasowych czterech spotkaniach zdobyła 5 punktów. Gdynianie jak dotąd zagrali jednak aż trzy mecze na wyjeździe: wygrali 2:1 z GKS-em Tychy, zremisowali 0:0 z Dolcanem Ząbki i 1:1 oraz przegrali 0:1 ze Stomilem. U siebie Arka zremisowała 1:1 z Sandecją Nowy Sącz.
Trener gospodarzy Dariusz Dźwigała nie ukrywa, że Arkę interesuje w dzisiejszym meczu tylko zwycięstwo.
Dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie. Dla zajmującego przed tą kolejką przedostatnie miejsce Widzewa, który jak dotąd zdobył zaledwie dwa punkty, to szansa na przełamanie impasu. Arka zajmuje w tabeli 12. miejsce, a to dla osób związanych z gdyńskim klubem zdecydowanie za mało.
Witamy Państwa w relacji live z meczu 5. kolejki I ligi, w którym Arka Gdynia podejmie Widzew.