Strzelcy bramek
90' Ivanovski
62' Blazevski
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Widzew przegrywa zasłużenie. Gdyby nie sporo szczęścia i dobra postawa bramkarzy, wynik mógłby być wyższy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji
90'
Po szybkiej kontrze wrzutka z lewego skrzydła i strzał Filipa Ivanovskiego tuż obok lewego słupka bramki Hamzicia ustala wynik na 2:0 dla Vardaru. Sekundę później sędzia kończy mecz
90'
Strzał Jańca z 20 m wprost w ręce bramkarza
87'
Uderzenie z wolnego Hamzić broni na raty
86'
Rzut wolny dla Vardaru z 22 m
84'
Strzał Rybickiego po podaniu Kozłowskiego zablokowany
78'
Strzał jednego z Macedończyków nad poprzeczką
76'
Zmęczonego Batrovicia zmienił... Adam Duda
74'
Szansa dla Vardaru, ale Hamzić dobrze skrócił kąt i strzał niecelny
69'
Kozłowski za Wrzesińskiego
69'
Kasprzak zmienia Kwieka
65'
Dobry strzał Rybickiego bramkarz paruje przed siebie i w efekcie korner dla Widzewa
62'
Drugi w ciągu kilkudziesięciu sekund błąd defensywy, która pozwala wyjść napastnikowi na czystą pozycję
62'
Bramka dla Vardaru - tym razem Hamzić przegrał pojedynek sam na sam z Dejanem Blazevskim
61'
Fenomenalna interwencja Hamzicia nogą ratuje Widzew od utraty gola
58'
Róg dla Vardaru
54'
Niezłe podanie do Kwieka tyle, że minimalnie za długie
49'
Kolejna szansa Vardaru, ale strzał niecelny
46'
Szansa Vardaru, ale Hamzić nie dał się pokonać
46'
Na boisku oprócz Hamzicia i Nishiego w drugiej połowie zobaczymy również Mateusza Jańca
46'
W bramce Krakowiak zmieniony przez Hamzicia
46'
Początek drugiej połowy
W przerwie będą zmiany w Widzewie, na boisku pojawił się Tsubasa Nishi
Po pierwszych 10 minutach i wysokim pressingu Vardaru baliśmy się, że skończy się to pogromem. Widzewiacy przetrwali jednak trudny okres i pomimo wielu błędów do przerwy zachowali czyste konto
Do przerwy 0:0
43'
Krakowiak łapie piłkę na przedpolu po rzucie wolnym
41'
Druga szansa bramkowa Widzewa, ale był spalony
40'
Krakowiak źle wybija piłkę nogą, ale trudno mieć do niego pretensje, jeżeli w jednej akcji zagrywa się do niego piłkę 2 razy...
39'
Krakowiak po rzucie wolnym paruje piłkę na róg
36'
Rybicki upada w polu karnym po podaniu Nowaka, ale tylko korner dla Widzewa
34'
Kolejny faul na Batroviciu. Jest to jedyny piłkarz, przed którym gracze Vardaru czują jakiś respekt
29'
Widzewiacy tak często rozgrywają piłkę przez bramkarza, że o mało nie padłaby bramka samobójcza
27'
Ile dzisiaj Krakus nagra się nogami...
25'
Po rogu widzewiacy sygnalizowali zagranie ręką jednego z graczy Vardaru po główce Nowaka, ale sędzia był innego zdania
24'
Pierwszy rzut rożny dla Widzewa
23'
Faulowany Batro, ale sędzia pokazuje w drugą stronę
18'
Większość akcji Widzewa przechodzi przez... Krakowiaka
17'
Leży jeden z Macedończyków po ostrym wejściu Wrzesińskiego
11'
Pierwszy strzał na bramkę Vardaru, ale niecelny
10'
Widzew po raz pierwszy z piłką na połowie przeciwnika. Trwało to... 2 sekundy
9'
Ciężko w to uwierzyć, ale piłka ani razu nie była jeszcze na połowie Vardaru...
8'
Piłka od bramki
7'
Rzut rożny dla Vardaru
6'
Vardar stosuje wysoki pressing i ma przygniatającą przewagę
5'
Zły wyrzut ręką Krakowiaka bez konsekwencji
4'
Piłka trafia w słupek a dobitka jest niecelna
3'
Rzut wolny pośredni dla Vardaru z 8 m
1'
Już w pierwsza akcja mogła przynieść gola Vardarowi, ale strzał był minimalnie zbyt wysoki