Smuczyński
Kartki:
18' Nowak
Zmiany:
82' Jarecki za Biskup 77' Plewa za Kaczmarczyk 63' Paluchowski za Foszmańczyk

Kartki:
85' Mroziński 85' Mroziński 65' Kasprzak 59' Broź 58' Kozłowski 30' Mroziński 18' Duda 13' Del Toro
Zmiany:
80' Janiec za 77' Kwiek za Wrzesiński 69' Ławniczak za Del Toro

Strzelcy bramek
73' Biskup
14' Biskup
36' Kozłowski
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Widzew przegrywa w Niecieczy 1:2. Dwa gole z karnych zdobył Jakub Biskup, dla łodzian kapitalną bramkę strzelił Kozłowski. Cóż jednak z tego. Sytuacja w tabeli staje się fatalna. Tak, jak gra podopiecznych Włodzimierza Tylaka.
90+5'
Koniec meczu.
90+4'
Na trybuny odesłany Jakub Grzeszczakowski.
90+4'
Ciągle piłka na połowie Widzewa.
90+3'
Długa piłka do Dudy, ale nie dochodzi do niej napastnik.
90+2'
Termalica gra na czas dobrze utrzymując się przy linii końcowej.
90+1'
Wolny dla Termalici. Zakończyło się to wszystko łatwą stratą.
90'
O cztery minuty dłużej pograją obie ekipy.
90'
Będzie rzut rożny dla Termalici.
89'
Faul w ataku Dudy. W odpowiedzi fauluje Jarecki pod bramką Widzewa.
88'
Biegają za piłką łodzianie, ale rzadko jej dotykają.
87'
Widzew próbuje w dziesięciu zmienić wynik meczu, ale będzie oto trudno, bo piłkę częściej posiadają gospodarze.
86'
Mocno z dystansu Janiec, ale Nowak broni.
85'
Mroziński z czerwoną kartką opuszcza boisko.
85'
Druga żółta kartka dla Mrozińskiego.
84'
Łodzianie próbują, ale bardzo powoli.
83'
Widzew od jakiegoś czasu niemal nie atakuje.
82'
Strzelec obu bramek Jakub Biskup zmieniony przez Jareckiego.
81'
Faul Kozłowskiego i piłka znów w posiadaniu Termalici.
81'
Faul w ataku Drozdowicza. Od bramki buduje akcję Widzew.
80'
Janiec zmienia Brozia.
80'
Z dystansu Ławniczak, ale słabo i niecelnie.
79'
Z daleka Smuczyński, ale obok bramki. Strzał jednak bardzo groźny.
79'
Dośrodkowanie Fryca prawie wpadło za kołnierz Hamzicia.
78'
Kolejne ataki suną na bramkę Widzewa.
77'
Plewa za Kaczmarczyka.
77'
Kwiek zmienia Wrzesińskiego.
76'
Za chwilę kolejna akcja i kolejny strzał gospodarzy. Znów Hamzić.
76'
Znów było groźnie pod bramką Widzewa i znów Hamzić.
75'
Rzut rożny dla Termalici, ale bez zagrożenia pod bramką.
74'
Kapitalnie Broni Hamzić strzał Paluchowskiego.
73'
2:1 dla Termalici. Biskup nie myli się po raz drugi w tym meczu.
72'
Drugi karny w tym meczu dla Termalici. Faulował Kasprzak.
72'
Teraz pozycyjnie próbuje atakować Widzew.
71'
Fatalny strzał z dystansu Smuczyńskiego i od bramki Hamzić.
70'
Atakuje Termalica, ale zakończyła się akcja słabym dośrodkowaniem.
69'
Zmiana w Widzewie. Za Del Toro na boisku pojawia się debiutujący w lidze Mateusz Ławniczak.
68'
Znów fatalnie wykonany rzut rożny. Wychodzili z kontrą gospodarze, ale na szczęście nic z tego nie wyniknęło.
68'
Rzut rożny dla Widzewa po kiksie Fryca.
67'
Przedłuża się przerwa w grze.
66'
Na boisku leży kontuzjowany Broź. Sędzia przerywa grę.
65'
Dośrodkowanie Biskupa, ale sędzia przerywa grę dopatrując się faulu na Hamziciu.
65'
I kolejna żółta kartka dla widzewiaka. Tym razem ukarany Kasprzak.
64'
Faulowany Hamzić i od bramki Widzew.
63'
Paluchowski zmienia Tomasza Foszmańczyka.
63'
Niepotrzebny faul Pidvirnego i będzie wolny dla gospodarzy.
62'
Próbował Wrzesiński do Brozia, ale za mocno podawał.
62'
Zablokowany strzał z dystansu Kozłowskiego.
61'
Siadło trochę tempo meczu w ostatnich minutach.
60'
Centra z lewej strony Biskupa i ponownie radzi sobie bardzo dobrze Dino Hamzić.
59'
Tym razem żółta kartka dla Brozia.
58'
Kartka dla Kozłowskiego za ostry faul.
57'
Niecelny strzał Kaczmarczyka zza pola karnego.
56'
Rzut rożny dla Termalici.
56'
Dośrodkowanie Wrzesińskiego w rękach Nowaka.
55'
Na przebój Kozłowski, ale jego podanie niecelne. Za chwilę piłka trafia do Brozia, ale jego centra niedokładna.
54'
Kolejna akcja Termalici, ale znów dobrze w bramce Hamzić, który wyłapuje dośrodkowanie.
54'
Mogło być 2:1 dla gospodarzy. Po rożnym wyszli oni z kontrą, ale strzał Drozdowicza ląduje na poprzeczce.
53'
Będzie rzut rożny dla łodzian.
52'
Znów świetnym wyjściem Hamzić zapobiega groźnej akcji gospodarzy.
51'
Dośrodkowanie Kasprzaka do Kozłowskiego, ale piłka poza zasięgiem wychowanka Widzewa.
50'
Niecelnie z dystansu Kupczak.
49'
Piłka trafia na głowę Brozia, ale ten niecelnie.
48'
Zablokowany strzał Foszmańczyka.
47'
Piłka trafiła na głowę Drozdowicza, ale ten fatalnie skiksował.
47'
46'
Z dystansu Kasprzak, ale niecelnie.
46'
Początek drugiej połowy.
Wróciły obie ekipy na boisko.
Widzew do przerwy remisuje z Termalicą 1:1. Kapitalny gol Kozłowskiego daje łodzianom nadzieję na dobry rezultat. Trzeba jednak przyznać, że przez większość pierwszej połowy to lider z Niecieczy grał lepiej.
45'
Koniec pierwszej połowy.
45'
Indywidualna akcja Augustyniaka zakończona przez obrońców, choć łodzianie reklamowali faul.
45'
Biskup w pole karne, ale do nikogo.
44'
Kozłowski znów świetnie w obronie. Akcji widzewiacy jednak nie zawiązują, bo podanie do Wrzesińskiego niecelne.
43'
Akcja widzewiaków, ale zablokowany strzał Mrozińskiego.
42'
Piłka w kierunku Biskupa, ale ten nie sięga piłki.
41'
Akcja Widzewa przerwana przez obrońców.
41'
Świetnie gra dzisiaj Kozłowski i w ataku i w obronie. Teraz faulem przerwana jego akcja.
40'
Niecelnie z dystansu Czerwiński.
39'
Kibice Widzewa nadal nie kryją, że chcą dymisji Włodzimierza Tylaka.
38'
Atakuje co raz śmielej Widzew.
37'
Wielka radość na trybunach, gdzie nie brakuje kibiców z Łodzi.
36'
Gol dla Widzewa! Kapitalnie z dystansu, lewą nogą Kozłowski. Co za bramka wychowanka Widzewa.
36'
Rożny kończy się kontrą Termalici, ale zakończoną słabym strzałem Drozdowicza.
35'
Pół boiska przebiegł z piłką Broź, ale jego akcja przerwana. Będzie za to rzut rożny dla łodzian.
34'
Łatwa strata Dudy i nici z akcji Widzewa.
33'
Fryc przerywa wybiciem akcję Augustyniaka.
32'
Fatalny strzał z dystansu Mrozińskiego. Bardzo, bardzo niecelny.
32'
Próbował dośrodkowywać Broź, ale piłka byłą już za linią końcową.
31'
Łodzianie nadal nie mają pomysłu na grę.
30'
Centra Biskupa w rękach Hamzicia,
30'
Żółta kartka dla Mrozińskiego. Termalica będzie miała rzut wolny.
29'
Kolejna akcja gospodarzy, ale strzał Foszmańczyka zablokowany.
28'
Duda z dystansu, ale fatalnie. Niecelnie. Niepotrzebnie.
28'
Kontra łodzian przerwana faulem.
27'
Próbował budować akcję Kasprzak, ale nie miał do kogo zagrać Tylko aut dla Widzewa.
26'
Radzi sobie Kozłowski z Frycem. Aut dla Termalici.
25'
Dośrodkowanie Kozłowskiego niecelne i znów gospodarze w posiadaniu piłki.
24'
Próbował powalczyć o drugi rzut karny Biskup, ale sędzia każe grać dalej.
23'
Radzą sobie spokojnie obrońcy z kolejną akcją niecieczan, ale zaraz tracą piłkę łodzianie i znów przy niej gospodarze.
22'
Łodzianie próbują kontrować, ale kończy się tylko na próbach.
21'
Znów atakują gospodarze.
20'
Piłka trafia pod nogi Augustyniaka, ale ten niecelnie. Mocno, ale nad bramką.
19'
Będzie teraz wolny dla łodzian.
18'
Duda też z kartką
18'
Żółta kartka dla Nowaka.
18'
Rzut rożny dla Widzewa. Zagotowało się pomiędzy Nowakiem a Dudą.
17'
Widzew w ogóle nie wie co ma robić na boisku.
16'
Spokojnie wyłapuje piłkę Hamzić.
15'
Za ciosem idą gospodarze i będą mieli rzut rożny.
14'
1:0 dla Termalici. Biskup nie myli się z karnego. Hamzić było blisko, ale nie dał rady obronić.
13'
Kartka dla Hiszpana.
13'
Karny dla Termalici! Faulował del Toro. Bezsensownie popycha Hiszpan zawodnika gospodarzy. Wcześniej fatalną stratę zaliczył Kasprzak.
12'
Celny strzał głową Dudy, ale broni Nowak. Dobrze wyszedł w górę napastnik, ale strzelił niezbyt mocno.
11'
Kolejny raz Hamzić przerywa akcję Termalici. Tym razem Bośniak radzi sobie z Biskupem.
10'
Znów groźnie pod bramką Hamzicia, ale znów górą bramkarz Widzewa. Ponownie broni on strzał Foszmańczyka.
9'
Dobra akcja gospodarzy, ale strzał Foszmańczyka broni Hamzić.
8'
Spadło nieco tempo.
7'
Prawą stroną Maslo, ale niecelne zagranie w pole karne kończy akcję. Od bramki Hamzić.
6'
Znów Biskup i znów złe dośrodkowanie.
6'
Dośrodkowywał Biskup, ale piłka nie dotarła do napastników Termalici.
5'
Akcja widzewiaków, ale najpierw zablokowany Broź, a następne źle centruje del Toro.
4'
Pozycyjny atak próbują budować gospodarze.
4'
Na spalonym Adam Duda.
3'
Centra z prawej strony w rękach Hamzicia. Kontrował Widzew, ale źle podawał Wrzesiński.
2'
Hamzić wybiegiem przerywa akcję gospodarzy.
2'
Próbował kontry Widzew, ale skończyło się na niecelnym podaniu.
1'
Od początku atakują gospodarze.
1'
Początek meczu. Zaczyna Termalica.
Gospodarze dzisiaj na pomarańczowo, łodzianie na biało.
Słychać głośny doping kibiców... Widzewa.
Obie ekipy wychodzą na boisko.
W małej Niecieczy mecz z Widzewem... nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Na trybunach dzisiaj niezbyt wielu widzów.
Jeśli widzewiakom udałoby się dzisiaj wygrać mogliby wskoczyć nawet na 9. pozycję w tabeli.
Dzisiejszy mecz może być dla Widzewa najcięższą przeprawą w tym sezonie. Termalica to zdecydowany lider tabeli, który w 7 meczach zgromadził aż 19 punktów. Termalice punkty urwał jedynie Dolca Ząbki. W Niecieczy w meczu tych ekip padł remis 1:1.
W składzie Widzewa tylko jedna zmiana. W jedenastce ponownie Cristian Tomas del Toro. Wypada z niej Matusz Janiec.
Łodzianie są już od jakiegoś czasu na stadionie. Obecnie trwa rozgrzewka obu ekip.