K. Piątek
Kartki:
77' Rymaniak
Zmiany:
81' Andrzejczak za Kwiek 46' Cotra za Jach

Kartki:
83' Wolański
Zmiany:
84' Leimonas za Okachi 79' Mroziński za Kasprzak 46' Papadopulos za Jagiełło

Strzelcy bramek
74' Przybecki
47' Banaś
44' Przybecki
56' Kaczmarek
40' Cetnarski
37' Rybicki
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Piłkarze idą podziękować kibicom
90+5'
Sędzia zakończył mecz.
90+5'
Wolański ma pretensje. Trudno mu się dziwić. Chyba wszystko w porządku
90+4'
Piłkarze schodzą z boiska.
90+3'
Wreszcie grają. Wolański trafiony racą
90+2'
Kibice nadal nie pozwalają na wznowienie gry, bo wciąż wrzucają race na murawę. Spiker po raz kolejny apeluje o nieużywanie środków pirotechnicznych
90'
Sędzia nadal nie wznawia gry
87'
Tym razem kibice Zagłębia wrzucają race. Sędzia przerywa mecz
84'
Zmiana w Widzewie. Schodzi Okachi, wchodzi Leimonas
83'
Żółtą kartką ukarany Wolański za opóźnianie gry
81'
Zagłębie powinno prowadzić 4:3. Wcześniej zmiana w drużynie Stokowca. Na boisku pojawił się Andrzejczak
79'
Papadopulos do Piątka, a ten obok bramki. Tymczaserm zmiana w Widzewie. Na boisku jest już Mroziński
77'
Żółtą kartką ukarany Rymaniak
77'
W Widzewie szykuje się zmiana. Prawdopodobnie wejdzie Mroziński
76'
Mecz wielu błędów z obu stron
74'
Niestety trzecia bramka dla gospodarzy. I znów Przybecki, po raz drugi zdobywa gola lobem. Wolański chyba popełnia błąd, stojąc zbyt daleko od linii bramkowej
73'
Kibice Widzewa znów odpalili kilkanaście rac. Wrzucają je na boisko.
71'
Faulowany Cetnarski
69'
Stępiński minął dwóch rywali, zagrał do Kaczmarka. Ten strzela obok bramki.
68'
Od paru minut Widzew nie bardzo ma pomysł na grę.
67'
Atakuje Zagłębie. Cotra zatrzymany w polu karnym Widzewa.
64'
Strzał Okachi`ego z ponad 30 metrów. Ptak nie musiał interweniować
62'
Zapowiadało się na to, że Wiśnia znów znajdzie się dobrej sytuacji, ale piłkę przejęło Zagłębie
60'
30 metrów od bramki Widzewa. Rzut wolny dla Zagłębia
58'
Błąd Banasia, którego nie wykorzystał Visnjakovs. Łotysz próbował skopiować wyczyn Przybeckiego z pierwszej połowy. Znów niecelnie
56'
Kapitalne uderzenie Marcina Kaczmarka, który przełożył sobie piłkę na ... prawą nogę, strzelił mocno, bez asysty zawodników z Lubina i pokonał Ptaka. 3:2 prowadzi Widzew
56'
Tym razem niecelny strzał Zagłębia
56'
Dobra akcja łodzian. Wasiluk w kierunku Wiśni. Ten strzela, ale niecelnie
55'
Rybicki - indywidualna akcja tego zawodnika. Skończyło się przed polem karnym Zagłębia. W odpowiedzi niecelny strzał gospodarz
54'
Kontra gości zakończona strzałem Miłosza Przybeckiego
52'

Tak widzewiacy cieszyli się z drugiego gola
50'
Strzał lubinian w boczną siatkę
49'
Widzew znów zaprzepaszcza szansę na pewne zwycięstwo wyjazdowe. Z prowadzenia 2:0 zrobiło się 2:2. I znów było groźnie pod bramką gości
48'
Gospodarze strzelili gola po rzucie rożnym. Źle pilnowany Banaś pokonał Wolańskiego stzazłem głową
47'
Gol Banasia
47'
Piłka po strzale lubinian odbija sie od muru i wychodzi poza końcową linię boiska
47'
Rzut wolny dla Miedziowych
46'
Papadopulos za Jagiełłę
46'
Cotra i Papadopulos pojawiają się na boisku. Zmieniają: Jacha i Jagiełłę.
45'
Ciekawy mecz oglądają kibice w Lubinie. Wiśnia na koniec pierwszej połowy marnuje setkę i przegrywa pojedynek z Ptakiem, będąc sam na sam z bramkarze gospodarzy.
45'
Cetnarski nie strzela karnego. Piłka odbija się od poprzeczki. Sędzia doliczył pięć minut
45'
Rzut karny dla Widzewa za faul na Rybickim
44'
Już tylko 1:2. Bramkę strzelił Przybecki, który wyszedł sam na sam z Wolańskim i lobem pokonał łódzkiego bramkarza
43'
Zagłębie bliskie strzelenia kontaktowego gola. Nadal jednak 2:0 dla Widzewa
42'
Brawa za tę akcję dla trio Wasiluk- Rybicki - Cetnarski. Ten ostatni strzelcem drugiego gola dla łodzian
40'
Bramka dla Widzewa padła po akcji Patryka Stępińskiego, który dograł do Rybickiego, znajdującego się tuż przed polem karnym. Ten płaskim strzałem pokonał Ptaka. A teraz znów gola dla Widzewa
38'
Widzew obejmuje prowadzenie w Lubinie. Radość łódzkich kibiców
37'
Bramka dla Widzewa. Mariusz Rybicki
36'

Smutna mina trenera. Jest o czym myśleć
34'
Sędzia po trzech minutach wznawia grę
33'

Kibice Widzewa prezentują się świetnie. Szkoda tylko, że przez nich przerwano mecz.
32'
Widzewiacy uzupełniają płyny. Nadal trwa przerwa
31'
Sędzia przerywa mecz, bo na murawę lecą race. Spiker apeluje o nieużywanie środków pirotechnicznych
30'
Poleciała raca na murawę, wyrzucona przez jednego z kibiców Widzewa
28'
Z tą kasą za Bartka Pawłowskiego poczekajmy. Najpierw niech Malaga bądź inny klub da złoży konkretną propozycję. Później zobaczymy, ile ma do powiedzenia prezes Młynarczyk
26'

\Tak prezentował się Widzew tuż przed meczem. Ostatnie spotkanie w takim składzie. Wielu zawodników z tej drużyny w Widzewie już prawdopodobnie nie zobaczycie
24'
Faulowany Okachi
23'
Okres słabszej gry z obu stron
21'
Błąd Patryka Wolańskiego, oddanie piłki Miedziowym i strzał zawodnika Zagłębia, który z trudem broni Patryk rehabilitując się za wpadkę
20'
Strzela Kwiek, piłkę blokuje Okachi. Rzut rożny dla Miedziowych
19'
Rybicki do Kaczmarka, a ten zza linii pola karnego strzela bardzo mocno, ale niecelnie
18'
Ależ strzał Rymaniaka i cudowna obrona Wolańśkiego
17'
Widzewiacy wybijają piłkę poza własne pole karne
17'
Stępiński wybija piłkę poza końcową linie boiska. Rzut rożny dla gospodarzy
16'
Kontra Widzewa i zmarnowana szansa
14'
Akcja Zagłębie: Rymania - Przybecki. Na szczęście sytuację wyjaśnia Wolański
14'
Błąd Wasiluka, który nie przejął piłki. Zagłębie mogło skontrować
13'
Faul na Wiśni
12'
Z rzutu rożnego dośrodkowywał Cetnarski, głową piłkę uderzał Wasiluk. Broni Ptak
11'
Widzew zaatakował i wywalczył rzut rożny
10'
Wymiana kilku podań pomiędzy zawodnikami Widzewa, zakończona niedokładnym dośrodkowaniem w pole karne Kaczmraka
8'
Trochę bilardu w środkowej strefie boiska zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Na razie bez groźnych sytuacji
7'
Widzew wznawia grę od wyrzutu piłki z autu na wysokości pola karnego. Zagłębie szybko odbiera piłkę kontruje
6'
Zagłębie przeważa od początku spotkania. Gospodarze próbują uruchomić napastnika prostopadłymi podaniami w pole karne
4'
Pierwszy kontakt z piłką Patryka Wolańskiego
4'
Zagłębiu długo utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika
2'
Pierwsza akcja łodzian. Wrzut piłki z autu w pole karne, Zagłębie przejmuje piłkę
1'
Pierwszy gwizdek arbitra w tym spotkaniu
Kamil Kosowski na antenie nc+ ubolewa, ze spadają Widzew i Zagłębie, a wchodżą do ekstraklasy kluby z małych ośrodków
Kapitanowie wybierają strony
J ai tak kocham Cię - taki transparent przygotowali sympatycy Widzewa
Piłkarze Widzewa będą czuli się jak u siebie. Ponad tysięczna grupa fanów gorąco już teraz zagrzewa łodzian do walki. A sędziowie zapraszają piłkarzy na boisko
Skowronek jeszcze kilka dni temu przekonywał, że ma szkielet zespołu, który się wykrystalizował. Tyle tylko, że za kilka tygodni straci kilku zawodników z podstawowego skłądu
Trener Skowronek przed chwilą udzielił wywiadu stacji nc=. Powiedział, ze zostaje w Łodzi, ale nie wie na czym stoi. My odpowiadamy: na ziemi lubińskiej

Pomimo, że Widzew już spadł, za drużyna do Lubina pojechało wielu kibiców
Kibice Widzewa zajmują niemal cały sektor dla gości
Obie drużyny zeszły już z boiska do szatni
Szymon, Malaga ma czas do niedzieli. Widzew na pewno zarobi niemała kasę na Pawłowskim. Jeśli nie Malaga, to inny klub. Pytanie, kto zgarnie kasę?
Zastanawiamy się tylko, czy na te trudne czasy, Skowronek jest najlepszym rozwiązaniem. Ale macie rację, najpierw trzeba zacząć od góry.
Wlaźlika ktoś przecież zatrudnił... Sam przecież nie przyszedł do klubu. Ktoś mu zaproponował robotę.
Kilka dni temu szkoleniowiec poinformował, że zostaje w Widzewie. Ciekawi jesteśmy waszych opinii na ten temat. Czy takiego trenera potrzebuje łódzki klub?
Trener Skowronek przygotowany do wywiadu, który udzieli stacji nc+
Przypomnijmy, że obie drużyny walczą już jedynie o honor i dodatkowe 200 tysięcy złotych w przypadku zajęcia 15. miejsca