Rakowski
Stelmasiak
Woźniak
Kartki:
87' Mariusz Woźniak 55' Łukasz Kubiak

Zmiany:
74' Patryk Strus za Patryk Baran 60' Yudai Ogawa za Piotr Okuniewicz 46' Michał Czaplarski za Przemysław Rodak

Strzelcy bramek
75'
86' Sebastian Olczak
83' Marcin Krzywicki
69' Yudai Ogawa
59' Piotr Okuniewicz
17' Piotr Okuniewicz
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy wkrótce po materiały pomeczowe!
90'
Koniec! 6:0 dla Widzewa
89'
Ogawa minimalnie obok słupka
87'
Żółta kartka dla Mariusza Woźniaka
86'
Szósty gol dla Widzewa! Tym razem Sebastian Olczak! Ale się rozwiązał worek!
86'
Olczak mógł strzelić bezpośrednio z rożnego!
85'
Kolejna dobra akcja, ale Możdżonek zamiast strzelić od razu, przyjmował. Rzut rożny
83'
Teraz się udało! :) Krzywicki i piąty gol dla Widzewa!!
82'
Gol Krzywickiego! Ale nie, spalony... Ale świetne podanie od Ogawy
79'
Dwójkowa akcja Budki i Krzywickiego, ale pierwszy z nich źle dośrodkował
74'
Umknęła nam zmiana. Baran zastąpiony przez Strusa
77'
Widzew dalej napiera na bramkę rywali
76'
Krzywicki zaczął biegać! ;-)
75'
Asysta Budki, Krzywicki z najbliższej odległości
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Krzywicki
73'
Tlaga w świetnej sytuacji, ale strzelił mocno ponad bramką
72'
Siedzący obok piłkarze mówią, że czwarta bramka wisi w powietrzu
71'
Fajny rajd Patryka Barana, ale zakończony przez rywali
70'
Budka sam na sam! Lepszy jednak bramkarz
69'
Świetne podanie od Macieja Szewczyka do kompletnie niepilnowanego w polu karnym Japończyka, a ten ze stoickim spokojem strzelił obok bramkarza
69'
GOOOOOOOOOL! Yudai Ogawa!
67'
Adrian Budka dośrodkowywał z wolnego, a prawie trafił do siatki
65'
Przemek Rodak mówi, że jest ciepła woda w szatni. Pól biedy :)
64'
Zryw Kwiatkowic i seria rzutów rożnych
60'
Okuniewicz ładnie przywitany przez kolegów pod szatnią. Gratulacje i piątki. Zresztą zasłużone!
60'
Zmiana w Widzewie. Za Piotra Okuniewicza - Yudai Ogawa
59'
GOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Okuniewicz fajnie przelobował po dośrodkowaniu Adriana Budki
55'
Czerwona kartka dla Łukasza Kubiaka. Chyba trochę na wyrost
51'
Groźnie Budka, ale niepotrzebne przyjmował piłkę
50'
Piotr Okuniewicz nie trafił w bramkę. Wyglądało, jakby specjalnie celował 5 metrów obok :-)
48'
Marcin Krzywicki w sytuacji sam na sam... Obok bramkarza, ale i obok bramki
46'
A na boisku powitaliśmy Michała Czaplarskiego, który zmienił Przemysława Rodaka
46'
Zaczęła się druga połowa. Mieliśmy drobne problemy techniczne, ale już jesteśmy z powrotem
45'
I sędzia zakończył pierwszą połowę meczu
44'
Kilka dobrych akcji Kwiatkowic. Humerski ma sporo roboty
42'
Adrian Budka w poprzeczkę!
39'
Ucierpiał Paweł Broniszewski. Leży na murawie
37'
Dym wlatuje na boisko. Czerwono :)
37'
36'
Kibice Widzewa odpalili świece dymne, czerwono-biało-czerwone
32'
Umiejętnie głową Okuniewicz, ale trochę niecelnie. Ale jest aktywny z przodu, podobnie jak Krzywicki
30'
Tlaga pomylił futbol z rugby :)
29'
Ładny drybling Możdżonka, dośrodkowanie do Krzywickiego, ale napastnik... zapomniał wyskoczyć. A przypomnijmy, że ma 2 metry wzrostu!
28'
Widzew spokojnie buduje akcje od tyłu. NIe ma pośpiechu
25'
Groźny strzał LKS. Humerski pewnie łapie
23'
Zamieszanie pod polem karnym LKS. Nie wiemy, jak piłka nie wpadła do bramki. Akcja zakończona strzałem Pawła Broniszewskiego
21'
Po strzale Możdżonka poszukiwania piłki w okolicznym lesie...
20'
Znów Krzywicki! Dziś jest aktywny, ale strzelił tym razem w bramkarza
18'
Krzywicki myli się o centymetry!
18'
Groźna akcja LKS. Na posterunku Humerski
17'
Do piłki podchodzi Piotr Okuniewicz... I goool!
16'
Karny dla Widzewa! Ręka w polu karnym LKS!
15'
Pierwszy celny strzał Widzewa, ale nietrudny do złapania przez bramkarza
13'
Na razie kopanina...
11'
Kolejne niecelne podanie. Trochę widzewiakom gra się ciężko ze względu na wąskie boisko
10'
Olczak próbuje długich piłek, ale nieskutecznie...
8'
Marcin Krzywicki uderzył w słupek! Wcześniej świetne podanie od Piotra Okuniewicza
5'
Na razie dużo ciekawego się nie dzieje. Widzew miał rzut rożny zakończony strzałem, ale piłka nawet nie doleciała do bramki
2'
Olczak do Okuniewicza, ale mocno niedokładnie. Od bramki golkiper gospodarzy
2'
LKS próbował atakować, ale dobrze widzewska defensywa
1'
Jest też doping kibiców Widzewa
1'
I zaczęli!
I wychodzą!
Głośny okrzyk w szatni i widzewiacy wysypali się z niewielkiego pomieszczenia :-)
Mimo słabej pogody, na trybunach jest trochę kibiców. Wszyscy schowani pod parasolami
Sędzia zaprosił zawodników z szatni
Zawodnicy, którzy dziś nie grają, także przyjechali z zespołem. Obok siedzą m.in. Sebastian ZIeleniecki czy Adam Radwański
Piłkarze zeszli już do szatni. Niedługo początek meczu
Relację prowadzimy z klubowej siłowni, zza końcowej linii
Pogoda w Kwiatkowicach nie rozpieszcza. Pada deszcz, a nie ma się gdzie skryć
Trener Przemysław Cecherz zdecydował się na ciekawą taktykę. W meczu zagra dwóch napastników: Piotr Okuniewicz i Marcin Krzywicki
Skład Widzewa: Humerski - Tlaga, Rodak, Olczak, Baran - Budka, Broniszewski, Możdżonek, Szewczyk - Okuniewicz, Krzywicki
Mamy spore problemy z połączeniem internetowym, ale postaramy się jak najczęściej informować o losach meczu
Witamy z Kwiatkowic, gdzie za kwadrans rozpocznie się mecz pomiędzy LKS a Widzewem. Stawką będzie awans do półfinału Pucharu Polski