Mąka
Michalski
Brochocki
Kartki:
62' Marcin Kozłowski
Zmiany:
90' Maciej Danaburski za Mateusz Michalski 87' Mateusz Miasopust za Grzegorz Brochocki 82' Sebastian Olczak za Maciej Kazimierowicz 76' Adrian Budka za Daniel Mąka

Kartki:
24' Mateusz Stępień
Zmiany:
87' Damian Knera za Mateusz Stępień 86' Piotr Golański za Łukasz Chojecki 71' Joachim Pabjańczyk za Michał Brzeziński 46' Michał Michałek za Robert Kowalczyk

Strzelcy bramek
74' Daniel Mąka
70' Marcin Kozłowski
44' Mateusz Michalski
40' Adam Radwański
13' Damian Bierżyński
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Teraz się zacznie: transfery, nie transfery... ;-) Do zobaczenia!
Ale to już może poza relacją ;-) Dziękujemy za śledzenie relacji, wkrótce zapraszamy na pomeczowe materiały i dziękujemy za wspólnie spędzony sezon!
Czekamy jeszcze na zakończenie meczu w Warszawie. Na razie to Drwęca jest bliżej awansu, a ŁKS musi strzelić dwie bramki, żeby uzyskać promocję ligę wyżej
90'
I też koniec sezonu. Kończymy na trzecim miejscu!
90'
I koniec meczu!
90'
Mocny strzał Sokoła, ale niecelny
90'
Zmiana w Widzewie. Kolejny debiutant - Maciej Danaburski - zmienia Mateusza MIchalskiego
90'
A straż już pod stadionem ;-)
90'
Mecz przedłużony o trzy minuty
90'
Kolejne race na sektorze pod zegarem
87'
Mateusz Miasopust debiutuje w pierwszej drużynie Widzewa. Zmienia innego młodzieżowca - Grzegorz Brochockiego
87'
I Knera za Stępnia
86'
Zmiana w Sokole. Schodzi Chojecki, wchodzi Golański
86'
Spiker mówi, że zaraz zjedzie się straż pożarna. Przez race jest alarm przeciwpożarowy!
85'
Kamiński opóźnił akcję... ALe Olczak z dystansu! Mamy jeszcze rożnego!
83'
Boisko zadymione po kolejnej oprawie
82'
Sebastian Olczak za Macieja Kazimierowicza
80'
Bardzo dobrze Wolański, rożny dla Sokoła, ale już niebezpieczeństwo zażegnane
79'
Fajerwerki na zegarze
76'
Adrian Budka zmienia Daniela Mąkę
74'
Daniel Mąka świetnie zakręcił rywalami w polu karnym i ładnie uderzył w krótki róg!
74'
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL
71'
Schodzi Michał Brzeziński, wchodzi Joachim Pabjańczyk
70'
Ale piękna bramka Marcina Kozłowskiego! Z dystansu bomba w okienko!
70'
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!
68'
Tlaga świetne ruszył z akcją, ale Brochocki niedokładnie mu odegrał. Chwilę później Kazimierowicz świetnie do Mąki, ale nic z tego
65'
Brochocki dostał podanie bezpośrednio z autu w pole karne, mocno kropnął, ale w boczną siatkę
64'
Zieleniecki głową obok bramki
62'
Kozłowski zobaczył żółtą kartkę za kontrowersyjny faul
61'
Widzewiacy się w tańcu nie pier... ;-) Dwóch piłkarzy Sokoła leży na murawie
61'
Świetne podanie Kazimierowicza do Brochockiego, ale nasz młody napastnik nie dobiegł do piłki
60'
Chojecki miał patelnię! Dobrze, że zablokowany strzał!
59'
A na stadionie brawa dla Drwęcy i Ursusa :-)
58'
Ciekawe rozegranie wolnego przez Sokół, minimalnie niecelnie
57'
Widzewacy trochę chaotycznie w obronie, będzie wolny dla rywali
54'
Chodzą słuchy, że Drwęca prowadzi 1:0, a ŁKS przegrywa już 0:2...
50'
Bardzo dobrze Kozłowski, ale widzewska obrona trochę się poubiła i mogło być groźne dla rywali
49'
Rożny dla Sokoła kończy się rzutem bramkowym
48'
Dziś na mecz przyszło najmniej widzów z całej rundy - 10123 kibiców
46'
Aha, w Sokole zmiana. Michałek za Kowalczyka
47'
Kamiński ładnie poszedł prawą stroną, ale trochę zabrakło do dobrego podania
46'
I zaczynamy drugą połowę
Piłkarze wracają na boisko!
Jest też uhonorowanie pana Wojtka Waldy! Otrzymuje od prezesa Klementowskiego koszulkę. Kończy swoją przygodę z Widzewem!
A mecz na stadionie przy Piłsudskiego oglądają m.in. Tomasz Łapiński i Radosław Mroczkowski
A ŁKS przegrywa w Warszawie z Ursusem 0:1!
45'
I koniec pierwszej połowy!
45'
Kamiński do Kozłowskiego i mocny strzał w światło bramki. Widzew dostał wiatru w żagle!
45'
Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę
44'
I sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość!
44'
GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!
43'
Daniel Mąka przepięknym podaniem uruchomił Mateusza Michalskiego. SKrzydłowy ruszył sam na sam z bramkarzem i został sfaulowany!
43'
KARNY DLA WIDZEWA!
43'
Widzew ruszył na bramkę rywali!
40'
Adam Radwański wyrównuje!
40'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA!
39'
Zieleniecki popisał się świetnym rajdem i prostopadłym podaniem. Wybił piłkarz Sokoła... poza STADION!
38'
Jeśli kogoś interesuje walka o awans, to zarówno w meczu ŁKS, jak i Drwęcy są bezbramkowe remisy
37'
Świetna akcja Tlagi, piłka trafiła do Kamińskiego i... wszystko na nic
35'
Rodak w ostatniej chwili blokuje strzał rywala. Mogło być groźnie
32'
Jak zawsze aktywny MIchalski podał w polu karnym do Mąki, ale ten był za blisko, żeby coś z tego zrobić
32'
I na koronie stadionu pojawiły się race
29'
Szansa Widzewa! Po rożnym łodzianie nie zdołali jednak skierować piłki do bramki z najbliższej odległości
27'
Bardzo dobra interwencja Kozłowskiego, ale znów tracimy piłkę, a rywale oddają strzał
26'
Michalski świetnym wślizgiem odebrał piłkę i jednocześnie podał do Mąki, ten ruszył w pole karne, ale przestrzelił
25'
A pod zegarem kartoniada z napisem WIDZEW
25'
Identyczna sytuacja u Rodaka, tylko, że tym razem nogą...
24'
Żółta kartka dla Mateusza Stępnia
22'
Rodak przed znakomitą szansą, ale nieczysto trafił głową w piłkę. Ale szkoda!
20'
Radwański kontynuuje słaby występ z Ostródy...
18'
Kazimierowicz prostopadle do Brochockiego, który ładnie wychodzi na pozycję. Strzał zablokowany
17'
Niewiele się dziś dzieje na boisku. Chyba piłkarze już myślami na wakacjach
13'
Damian Bierżyński głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Trzeba przyznać, że zasłużone prowadzenie gości
13'
I gol dla Sokoła...
13'
Sebastian Kobiera ograł Radwańskiego, zrobił kilka metrów w stronę bramki i znów groźnie uderzył. Wolański!
10'
Widzewska obrona dziś musi się pilnować. Piłkarz Sokoła wszedł sobie w pole karne i uderzył. Na szczęście niecelnie
8'
Groźne dośrodkowanie Jakuba Rogalskiego. Groźne, bo leciało w światło bramki i doskonale Patryk Wolański!
5'
Na razie brakuje ciekawych akcji
3'
Brochocki ładnie dwójkowo z Kamińskim, ale spalony
1'
I gramy!

Pozdrowienia dla pana Wojtka Waldy!
Od początku doping kibiców!
Widzewiacy dziś na żółto-czarno. Czerwone koszulki już u kibiców po Ostródzie ;-)
Idą!
I po "Tańcu", a piłkarzy nie ma ;-)
Czekamy na piłkarzy...
I słyszymy "Taniec Eleny"
Piłkarze zeszli już z boiska. Pięć minut do meczu!
Kibice chyba szykują jakąś oprawę... Jest duży transparent "ULTRAS FOREVER"

Oczywiście nie zabrakło autografów ;-)
Właśnie trwa uroczystość na murawie. Miłe słowa w kierunku śp. Smolarka, jak również jego rodziny

A to zdjęcie z otwarcia ulicy
Pierwszy gwizdek za kwadrans!
W składzie jest Robert Kowalczyk, czyli były widzewiak, który aktualnie gra w Sokole
A to skład Sokoła: Brudnicki - Bierżyński, Kobiera, Chojecki, Kowalczyk, Marciniak, Pawlak, Rogalski, Stępień, Woźniczak, Wrzesiński
Cofnięty został też Adam Radwański, ciekawe jak poradzi sobie na nowej pozycji
Do składu wrócił też Sebastian Zieleniecki, który ostatnio narzekał na problemy żołądkowe
Na lewej obronie kontuzjowanych Patryka Barana i Bartłomieja Gromka zastąpi Kamil Tlaga
Od pierwszych minut zagra więc Grzegorz Brochocki, czyli jeszcze junior Widzewa. To dla niego spora szansa
A wracając do meczu. Widzew wyjdzie w następującym składzie: Wolański - Kozłowski, Rodak, Zieleniecki, Tlaga - Kazimierowicz, Radwański - Kamiński, Mąka, Michalski - Brochocki
Za kilka chwil czeka nas też upamiętnienie Włodzimierza Smolarka na stadionie, wśród wszystkich kibiców

Smolarek był jedną z największych legend Widzewa. Jego numer do tej pory jest zastrzeżony
Do Łodzi na tę okazję specjalnie przyjechał Euzebiusz Smolarek wraz z mamą. Byli również prezes Widzewa Przemysław Klementowski oraz radny Rafał Markwant
Przed meczem doszło do miłej uroczystości, bowiem oficjalnie otwarto ulicę Włodzimierza Smolarka
Jak jednak zapowiadają, chcą się jak najlepiej zaprezentować w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością. Awansu niestety nie wywalczyli...