Świderski
Kartki:
71' Adam Radwański
Zmiany:
90' Bartłomiej Rakowski za Marcin Pigiel 69' Kacper Falon za Maciej Kazimierowicz 56' Daniel Gołębiewski za Daniel Świderski 56' Aleksander Kwiek za Daniel Mąka

Kartki:
90+2' Michał Jankowski 85' Arkadiusz Ciach 37' Hubert Otręba 33' Marcin Paczkowski
Zmiany:
90+5' Patryk Rosoliński za Arkadiusz Gajewski 64' Michał Jankowski za Daniel Mlonek 57' Arkadiusz Ciach za Roman Mykytyn

Ostróda
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Cóż, do zobaczenia na wiosnę, oby było więcej radości niż w ostatnich spotkaniach.
90+5'
Koniec...
90+5'
Gajewski opuścił boisko.
90+4'
Michalski źle dośrodkował. Chyba już ze zmęczenia...
90+3'
Teraz strzela Falon, ale znów broni bramkarz Sokoła.
90+3'
Ależ Bąbel obronił po strzale Sylwestrzaka. Doskonała interwencja.
90+2'
Jankowski zatrzymał akcję Widzewa. Kartka.
90+1'
Wójcik ośmieszył teraz Rakowskiego, była asekuracja i jest rożny.
90'
Zmiana w Widzewie. Za kontuzjowanego Pigiela wszedł Rakowski. A sędzia dolicza 5 minut.
90'
Ależ dośrodkowanie Ciacha. Gajewski na centymetry. Uff
88'
Gajewski świetnie się zastawiał, ale odebralismy piłkę. I kontra, która kończy się w rękach Bąbla.
87'
Gołębiewski fauluje obrońcę gości pod ich polem karnym. A oni mają czas... Nie można się im też dziwić.
85'
Znów złe zagranie Pigiela. Nie przyjął jej dobrze, strata i ratowanie się faulem.
85'
Arkadiusz Ciach zabiera piłkę, gra na czas, dostaje kartkę.
83'
Majak w formie. Cóż za zagranie ;)
82'
O, i w końcu coś się działo. Michalski sam na sam po podaniu Kozłowskiego, ale broni Bąbel.
81'
Przy meczach domowych notorycznie pada u nas stwierdzenie, że Widzew gra w stojanowa. I to jest ten moment. Gramy w stojanowa.
80'
Pigiel truchtem wbiega na połowę rywala. Nie dał możliwości rozegrania.
79'
Raz z jednej strony, raz z drugiej, wrzucamy z autu na naszej połowie i... tracimy. Brakuje ruchu.
77'
Dwa dośrodkowania, wpierw z rogu, później z gry, dwukrotnie dramatycznie.
76'
Michalski jednak zagrał balonika, a Pluta wybija na rożny.
76'
Faul na Gołębiewskim. Będzie szansa na dośrodkowanie.
75'
Nie powrotu po dalekiej piłce. Kozłowski był na dwóch rywali, na szczęście pogubili się.
74'
Aha, jakby co, to Kwiek ciągle jest na boisku. Nie wymieniamy go, gdyż... Sami wiecie.
74'
Buczkowski w końcu przerzuci całe boisko... Dobrze wykonuje te wrzuty z autu.
73'
Sokół opanował grę. Mądrze oddalają zagrożenie i starają się stworzyć zagrożenie.
72'
Wrócił też Wójcik.
71'
Radwański się doczekał. Ostro faulował i kartka. To jego szóste żółtko w sezonie.
70'
Wójcik opatrywany, krew się leje z głowy.
69'
Zmiana w Widzewie. Kazimierowicz opuszcza plac gry, wchodzi Falon.
68'
Cóż za strata. Pigiel w środku pola otoczony dwoma piłkarzami, dobrze, że udało mu się piłkę wybić po chwili na aut.
67'
Pigiel wrzucił piłkę, Gołębiewski powalczył, ale Bąbel wyłapał piłkę.
66'
Fatalnie zachował się Kwiek, kontra Sokoła, Gajewski wpadł w pole karne, wkręcił Sylwestrzaka, ale strzelił nad bramką. Ładnie to zrobił.
65'
Ostre dośrodkowanie, zamykał Sylwestrzak.
64'
Tak jest, Jankowski za Mlonka.
62'
Mlonek opuścił boisko z powodu kontuzji. Chyba już nie wróci
60'
My tu gadu gadu o frekwencji, która jak zawsze jest doskonała, a tu była okazja. Szkoda, że do piłki nie doszedł Gołębiewski.
60'
Dziś na trybunach znalazło się 14671 kibiców.
59'
Próbował wyprowadzenia piłki Sylwestrzak, ale bez powodzenia. Trafiła piłka jednak do Michalskiego, natomiast jego strzał z dystansu... Był. I tego się trzymajmy.
58'
Teraz sporo niedokładności w rozegraniu i Sokół zacznie od autu.
57'
Schodzi też piłkarz Sokoła. Za Mykytyna wszedł Ciach
56'
Wszedł również Gołębiewski za Świderskiego.
56'
Mąka opuścił boisko, za niego Kwiek.
55'
Znów Sokół. Mlonek do Gajewskiego w pole karne, ale trochę za mocno. Łapie Wolański. Nie można zostawiać tyle miejsca.
54'
Pewnie złapał futbolówkę Wolański, ucierpiał jeszcze zawodnik Sokoła.
54'
Sylwestrzak fauluje blisko pola karnego. Będzie znów dośrodkowanie w pole karne.
52'
Kolejny rożny, dla Widzewa. Piłka przechodzi wzdłuż pola karnego.
51'
Uratował nas teraz słupek. Po rożnym dobrze wyskoczył Mykytyn, ale mieliśmy szczęście.
49'
Rożny dla Sokoła. Wszystko po błędzie Zielenieckiego.
49'
Był niezły strzał Millera, ale obok prawego słupka Bąbla
47'
Będzie róg dla łodzian. Ponownie piłkę ustawia Michalski.
46'
Było niebezpiecznie, ale po próbie strzału zawodnika Sokoła przeszła ona obok bramki.
46'
Faul na Buczkowskim. Sokół z możliwością centry.
46'
Zaczynamy.
Tak to wyglądało w pierwszej połowie. Czekamy na gole!
45+1'
Przerwa...
45+1'
Strata w środku pola Kazimierowicza, ale bez konsekwencji. Rozgrywamy. Kończy się na rożnym.
45'
Przeleciała piłka. A sędzia dolicza minutę.
45'
Kazimierowicz za wysoko uniósł nogę. Faul. Sokół z szansą na dośrodkowanie.
43'
Ponownie fauluje Radwański. Który to już raz.
42'
Mąka z wolnego, ale Pluta wybija z pola karnego. Po chwili Miller dośrodkował, ale w ostatniej chwili, ponownie Pluta, uratował sytuację.
42'
Faul na Millerze. Przepraszamy, że nic nie pisaliśmy, ale nie działo się po prostu nic ciekawego... Mozna było iść zrobić sobie coś do picia.
37'
Otręba napakowany jest... Jakby zjadł dużą miskę otrębów. Kartka za faul na Świderskim.
37'
Hubert Otręba huknął z dystansu. Kozioł sprawił, że Wolański wypluł przed siebie... Dobrze, że nie było nikogo z rywali w pobliżu bramkarza Widzewa.
36'
Faul Gajewskiego na kapitanie Widzewa. I znów konstruujemy akcję. Powoli. Dokładnie. Na własnej połowie.
34'
Miller złapał piłkę przy linii boiska z lewej strony, ale goście wybijają na aut.
33'
Głupi faul Paczkowskiego. Sędzia w końcu daje kartkę.
32'
A my palimy. Mąka. To już chyba piąty.
32'
Adam Radwański może się w końcu doczekać kartki... Sędzia jest jeszcze pobłażliwy.
30'
Co do transparentu...
29'
Kolejny faul w środku pola. Leży Buczkowski. Bez konsekwencji. Ale po chwili Radwański faulował rywala w bocznym sektorze boiska. Szybko zagrana, ale strzał Pluty wyłapany przez Wolańskiego.
27'
Teraz spalony, choć piłka w siatce. Daniel Mąka był na spalonym.
26'
Kazimierowicz zebrał piłkę wybitą z pola karnego, ale strzał niezbyt celny. Chociaż był atakowany przez rywala. To jest usprawiedliwienie.
25'
Mlonek bardzo dobrze rozegrał piłkę, ale skończyło się na strachu. A na trybunach miły transparent skierowany do wojewody: "Gdy zapłonie raca na Pietrynie, czy zamkniesz ulicę tępy kretynie?"
23'
Mykytyn opatrywany po starciu.
21'
Nie udało się nic osiągnąć. Dodatkowo jeszcze spalony.
21'
Dobra piłka od Radwańskiego na wolne pole do Michalskiego, ale szybszy obrońca. Rzut rożny.
20'
Obie ekipy grają rozsądnie, dobrze taktycznie. Choć Widzew trochę zbyt wolno.
19'
Znów faul w środku pola, tym razem na Świderskim.
16'
Buczkowski wrzucał w pole karne z autu, próba strzału Maternika, ale nie zbyt udana.
15'
Dobrze zachował się Wolański, który wybił piłkę. Próba szybkiego ataku zahamowana...
14'
Buczkowski poszedł lewym skrzydłem, nie mógł go złapać Radwański. Rożny.
13'
Brzydki faul Świderskiego. Na szczęście bez kartki. Widzewiacy podchodzą dziś wysoko do rywala.
11'
Była bardzo dobra okazja. Kozłowski wpadł w pole karne, piłka po strzale odbiła się od obrońcy, Miller jednak tego nie wykorzystał.
10'
Mlonek na spalonym, ale ciekawie rozegrał Sokół.
09'
Znów spalony Świderskiego
08'
Znów aktywny Michalski, 4 piłkarzy przeszedł i został sfaulowany.
07'
Rozpędzał się Michalski prawą flanką, ale Buczkowski blokuje.
05'
Kozłowski z Michalskim zabawili się, ale ostatecznie obrońcy poradzili sobie.
04'
Raport meczowy. Sokół Aleksandrów wygrał aż 4:1 i w tym momencie jest liderem.
03'
Rzut bramkowy, chociaż Widzewiacy mocno naciskali na defensora.
03'
Michalski faulowany w środku boiska.
02'
Swoją drogą, na boisku widać linie po meczu rugby, który rozegrano tydzień temu ;)
02'
Niezła piłka do Świderskiego, ale ten był na spalonym. Dobra próba.
01'
Po zwycięstwo! Rozpoczynamy mecz 17. kolejki III ligi.
Już za parę chwil sędzia Wojciech Hodowicz rozpocznie spotkanie.
Widzew zagra na czerwono, Sokół na biało.
Sokół też idzie się szykować na bój.
Koniec rozgrzewki Widzewiaków. W sumie nie ma co się dziwić. Zimno dziś ;)
W Widzewie najlepszym strzelcem jest Daniel Świderski. Ma 5 trafień na koncie. Liczymy, że dziś ponownie podreperuje konto.
Najlepszym strzelcem rywala, zdobywcą 6 goli, jest Arkadiusz Gajewski. Wywiad z nim znajdziecie na Widzewiak.pl :) Tak jak i rozmowę z trenerem Majakiem.
Trener Smuda wystawił natomiast identyczny skład jak w Tomaszowie. Innymi słowy: Wolański - Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Pigiel - Michalski, Radwański, Kazimierowicz, Mąka, Miller - Świderski
Goście zagrają w składzie: Bąbel, Maternik, Pluta, Korzeniewski, Buczkowski, Paczkowski, Mykytyn, Mlonek, Wójcik, Otręba, Gajewski.
Przed nami ostatni tegoroczny mecz ligowy. Rywalem Sokół Ostróda, którego prowadzi dobrze nam znany Sławomir Majak.
Piłkarze na rozgrzewce, to i my się rozgrzewamy. Dzień dobry :)