Sobociński
Nowiński
Śledź
Kartki:
88' Piotr Kacperek 86' Kamil Tomczyk 84' Jacek Malanowski 56' Paweł Sagan 11' Cezary Nowiński
Zmiany:
90' Kacper Zakrzewski za Paweł Sagan 80' Kamil Smyt za Rafał Śledź 75' Kamil Tomczyk za Remigiusz Sobociński 67' Paweł Łukasik za Cezary Nowiński

Zmiany:
81' Damian Kostkowski za Maciek Kazimierowicz 67' Daniel Gołębiewski za Michał Miller 46' Kacper Falon za Daniel Świderski

Strzelcy bramek
64' Rafał Śledź
33' Rafał Śledź
58' Kacper Falon
15' Aleksander Kwiek
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Można mówić o efekcie nowej miotły, ale prawda jest taka, że taki wynik nie miał prawa się zdarzyć...
90+5'
Niestety. Remis. Miało być święto w Wikielcu i jest. Dla gospodarzy.
90+4'
Ponownie, za lekko. Szkoda.
90+4'
Jeszcze rożny. Jeszcze jedna szansa po akcji Michalskiego.
90+2'
Malanowski wymienia poglądy z sędzią. Ale nie ma drugiej żółtej dla bramkarza gospodarzy.
90+1'
Kwiek miał dobrą okazję na strzał z dystansu, ale... wysoko nad bramką.
90'
Doliczono 5 minut! Są szanse.
90'
Paweł Sagan zszedł, za niego Zakrzewski.
89'
Była dobra okazja, ale Sylwestrzak nie dał rady trafić do siatki.
88'
Kolejny faul. Tym razem Michalskiego sfaulował Kacperek.
87'
Aleksander Kwiek, ale Malanowski wygrał pojedynek z pomocnikiem Widzewa. Ależ to była okazja.
86'
Oj, nieładne wejście w Radwańskiego. Tomczyk z żółtkiem
84'
Jacek Malanowski gra na czas. Ukarany za to kartką.
84'
Falon w boczną siatkę. Było groźnie, ale za mało mamy sytuacji.
83'
Gospodarze czekają na kontry. Oby nie mieli takich okazji...
82'
Wchodzą nasi rośli piłkarze w pole karne. Wrzutka Kwieka dobra, ale wybronili się gospodarze.
81'
Na boisku melduje się Damian Kostkowski. Wszedł za Kazimierowicza.
80'
Rafał Śledź, zdobywca dwóch goli, opuszcza boisko. Wchodzi Kamil Smyt.
77'
Bardzo przytomne zagranie Gołębiewskiego do Kazimierowicza, ale obrońca gospodarzy był szybszy.
75'
Sylwestrzak w bramkarza. Oj, było blisko.
75'
Zmiana. Doświadczonego, ale i zmęczonego Sobocińskiego zmienia Kamil Tomczyk.
72'
Niestety, kolejne za słabe dośrodkowanie Michalskiego z rzutu rożnego.
70'
Znów zagrożenie ze strony Śledzia. A kibice gospodarzy krzyczą "jeszcze jeden".
69'
Widzewiacy chyba nie do końca wiedzą co się stało.
67'
Zmiana także w Widzewie. Za Millera wszedł Daniel Gołębiewski.
67'
Paweł Łukasik za Cezarego Nowińskiego. Czyli zmiana u gospodarzy.
65'
Malanowski szybszy od Michalskiego i zażegnuje niebezpieczeństwo.
64'
Niestety... 2:2. Po raz drugi gol Rafała Śledzia. Mateusz Jajkowski ośmieszył teraz defensywę.
63'
Radwański poczuł luz. Zaczął rozrzucać futbolówki. Takie zagrania chcemy oglądać.
62'
Sporo niedokładności w grze obu zespołów.
59'
Dla Falona to drugi gol w tym sezonie ligowym. W piątym występie.
58'
Ależ trafienie Kacpra Falona z prawej nogi. Świetnie przyjął, uderzył z rotacją, Malanowski nie miał nic do powiedzenia.
57'
Uciekła piłka Michałowi Millerowi. Ustawiał sobie piłkę do strzału na prawą nogę, ale dało o sobie znać boisko.
56'
Paweł Sagan ukarany żółtą kartką. Natomiast Aleksander Kwiek rzutu wolnego nie zamienił na gola. Strzał w mur.
55'
Nie ma powodów do radości...
54'
Michalski! Niestety, tuż obok słupka. Ładne uderzenie z powietrza, ale niecelne.
53'
Ależ gospodarze jeżdżą na pupach. Walka na całego.
52'
O Jezus Maria. Ależ uderzenie Nowińskiego z 25 metrów. Poprzeczka ratuje Wolańskiego.
51'
Uderzenie Kazimierowicza z lewej strony pola karnego, ale słabo i bramkarz gospodarzy łapie piłkę.
50'
Remigiusz Sobociński kolejny raz pada w okolicy naszego pola karnego. Nic nie było. Gramy dalej.
49'
Uciekła teraz piłka Zielenieckiemu. Jest problem z grą po ziemi.
48'
Bardzo brzydki faul Radwańskiego na Sobocińskim. Bez konsekwencji.
48'
Marcin Kozłowski fauluje w środku pola.
47'
Trochę dziwna interwencja Malanowskiego, ale... skuteczna. Bramkarz gospodarzy broni wślizgiem.
46'
Zmiana w Widzewie. Daniela Świderskiego zastąpił Kacper Falon.
46'
Gramy.
Trochę kibiców przyjechało do Wikielca :)
Nie tak sobie wyobrażali ten mecz kibice Widzewa. Trzeba uczciwie przyznać, że remis jest zasłużony, a gol 19-letniego Rafała Śledzia ozdobą spotkania. Choć Patryk Wolański mógł chyba zrobić więcej.
45'
Przerwa.
45'
Minuta doliczona przez arbitra.
45'
Będzie okazja do dośrodkowania po przewinieniu na Kozłowskim w okolicach pola karnego.
43'
Kozłowski wpadł w pole karne, ale Kacperek wyczyścił sytuację. Rożny.
42'
Wolański wyłapuje. Było znów groźnie.
41'
Znów traci Kazimierowicz. Kończy się na rzucie rożnym dla Wikielca.
40'
Bardzo dobre, mocne dośrodkowanie, nie udało się zamknąć strzałem w bramkę, ale trzeba uważać na takie zagrania.
40'
Sylwestrzak faulował. Może być groźne dośrodkowanie w pole karne. Ponownie wyszło doświadczenie Sobocińskiego.
39'
Bardzo dobra próba podania Kwieka do Michalskiego, ale Wrzosek czujnie.
36'
Kolejny atak gospodarzy. Robi się groźnie. Widzew jakby uśpiony.
33'
Śledz uderzył z dystansu. 1:1... Bardzo ładne uderzenie. Niestety.
32'
Na boisku nie brakuje walki
31'
Miller zagrał dobrze do Świderskiego, a ten... nie trafia w piłkę.
30'
Sobociński dwoi się i troi, teraz doskonale przejął podanie Widzewiaków.
29'
Bardzo szybko podwajają gospodarze. Teraz osaczony Michalski.
28'
Bardzo dobre dogranie Kazimierowicza do Michalskiego, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.
27'
Są i nasi kibice :)
26'
Było niebezpiecznie. Nowiński gdyby lepiej przyjął... Kozłowski wyjaśnił sytuację.
25'
Strata Kazimierowicza w środku pola, ale bez konsekwencji. Chyba się zdziwił, bo do tej pory miał dużo czasu na grę.
24'
Można odnieść wrażenie, że jednak jest więcej jakości w drużynie Wikielca niż naszego zeszłotygodniowego rywala.
21'
Trener Smuda ze spokojem obserwuje poczynania jego zespołu.
21'
Sobociński dośrodkował, zmusił do błędu Wolańskiego, który wyszedł bardzo wysoko i wypuścił piłkę z rąk. Ponownie było niebezpiecznie.
19'
Sagan bardzo dobrze znalazł Nowińskiego, a ten... oddał centrostrzał. Groźne to było.
16'
To trzeci gol Kwieka dla Widzewa w lidze!
15'
Plasowane uderzenie Aleksandra Kwieka, który otwiera wynik spotkania! Bardzo dobre podanie Kozłowskiego, który dograł po ziemi do byłego piłkarza Górnika Zabrze.
13'
Dobre podanie prostopadłe do Świderskiego, który został wypchnięty, a dogranie z lewej nogi było już słabe.
12'
Miękka wrzutka z rzutu wolnego Kwieka, ale rywale się bronią.
11'
Żółta kartka dla Nowińskiego.
10'
Sobociński z trzema Widzewiakami w polu karnym, upadł, ale było czysto.
09'
Widzew w końcu próbował zagrać lewą flanką, ale szybko wybronili się gospodarze.
08'
Ależ okazja Wikielca. Najpierw dobry przerzut do Sobocińskiego, później strzał Jajkowskiego, ale broni Wolański.
07'
Kolejne dośrodkowanie Kozłowskiego w pole karne, ale czujna gra obrońców gospodarzy.
05'
Próba strzału Nowińskiego, ale słabo i obok bramki. Ostrzeżenie jednak było.
04'
Nowiński próbował indywidualnie, ale bez powodzenia. Rywale grają wysokim pressingiem i to przynosi efekty.
03'
Kozłowski świetnie dograł do Kwieka, ale ten nie trafił do bramki. Szkoda. Mogło być prowadzenie.
02'
Boisko nie będzie sprzyjać grze po ziemi...
01'
Sędzia Baranowski rozpoczyna spotkanie. Do boju!
A na trybunach pojawili się fani Widzewa!
Zawodnicy wychodzą na plac gry.
Obie ekipy już w szatniach, rozgrzewki zakończone, czekamy na mecz.
W Widzewie mamy dwóch takich zawodników: Marcina Kozłowskiego i Sebastiana Zielenieckiego.
U gospodarzy we wszystkich meczach ligowych, od początku do końca, grał tylko Arkadiusz Koprucki.
Obaj mają po 4 gole. 3 trafienia ma Mateusz Michalski.
Najlepszymi strzelcami Widzewa są Daniel Świderski i Daniel Mąka. Niestety tego drugiego zabrakło w kadrze meczowej z powodu urazu.
Marcin Kozłowski, Michał Miller oraz Adam Radwański - ta trójka musi uważać na kartki. Jeżeli któryś z nich otrzyma dziś żółtko czeka go pauza w spotkaniu z Pelikanem.
Najlepszym strzelcem rywali jest Remigiusz Sobociński. Dwukrotnie trafiał do bramki rywali. Przypominamy nasz wywiad z 43-latkiem http://www.widzewiak.pl/newsroom/32527,Sobocinski-To-ciagle-ten-Widzew_-duzy-klub
Domowy bilans bramkowy rywala to 6:17, ogółem jest to 8:25.
GKS Wikielec zgromadził w 11 meczach zaledwie punkt. Na wyjeździe z Victorią Sulejówek zaliczyli remis 1:1.
Warto dodać, że w trwającym sezonie prowadził on już spotkanie Widzewa. 26 sierpnia, w ramach 5. serii spotkań, gdy łodzianie pokonali u siebie 4:0 MKS Ełk.
Do tej rywalizacji wyznaczono sędziego Kamila Baranowskiego z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
Natomiast trener Smuda do boju wyznaczył taką "11": Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel - Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Miller - Kwiek - Świderski
Znamy składy obu zespołów. Gospodarze zagrają w zestawieniu: Malanowski – Wrzosek, Koprucki, Kacperek, Jajkowski – Piórkowski, Kolcz – Sagan, Sobociński, Nowiński – Śledź
Zaczynamy kolejną relację L!VE. Tym razem z Wikielca. Zapraszamy!