Duda
Kartki:
89' Kozłowski
Zmiany:
84' Duda za Warchoł 65' Del Toro za Janiec 61' Broź za Injac

Kartki:
89' Szymanowicz 21' Berezovsky
Zmiany:
76' Koval za Głowacki

Olsztyn
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Koniec meczu. Widzew remisuje 0:0 ze Stomilem.
90'
Sędzia doliczy trzy minuty.
89'
Napomnienie także dla Szymanowicza
89'
Żółta kartka dla Kozłowskiego
86'
Kibice znowu domagają się zmiany trenera...
84'
Zmiana w Widzewie. Na boisko wchodzi Warchoł. W miejsce Dudy.
82'
Widzew blisko strzelenia bramki. Po świetnej centrze Jańca, Wrzesiński uderzał... klatką piersiową. Bramkarz jednak broni.
79'
Znakomita okazja Stomilu. W doskonałej sytuacji Machulenko na szczęście uderzył obok słupka.
76'
Zmiana w drużynie Stomilu. Głowacki zastępuje Kovala.
73'
Spiker poinformował, że na trybunach jest 4500 widzów.
71'
Opatrywany przez masażystów jest Berezovsky.
70'
Mroziński huknął z 19 metrów, nad bramką.
67'
Wygląda na to, że Janiec gra na lewej obronie... Może lepiej byłoby, gdyby trener zamienił go z Mrozińskim?
65'
Tak, jak zapowiadaliśmy, Del Toro opuszcza boisko, a zastępuje do drugi z debiutantów Mateusz Janiec.
63'
Del Toro doznał urazu obojczyka i chyba nie wróci już n boisko.
63'
62'
Zderzenie w powietrzu Del Toro z jednym z rywali. Hiszpan prosi o zmianę.
61'
Zmiana w drużynie Widzewa. Injac zastępuje Brozia.
60'
Indywidualna akcja Brozia kończy się na obrońcy.
59'
Injac szykuje się do wejścia na boisko.
57'
Strzał Dudy po indywidualnej akcji.
55'
Wrzesiński dostaje piłkę na prawej stronie, zagrał do Augustyniaka. Ten oddał strzał i chyba trafił w rękę obrońcy. Odbitą piłkę mógł skierować do siatki Duda, ale przewrócił się.
54'
Strzał Wrzesińskiego, ale do odnotowania tylko dla statystyków. Bramkarza Stomilu nie mógł zaskoczyć.
52'
Nieudana akcja Widzewa lewą stroną.
50'
48'
Groźnie pod bramką Widzewa. Po centrze z prawej strony, strzelał Koval. Ale został zablokowany.
46'
Uderza Darmochwał, broni bramkarz Widzewa.
46'
Sędzia Wajda gwizdnął, zaczęła się druga połowa.
Na boisku już już także drużyna Stomilu.
Gospodarze bez zmian.
Na drugą połowę pierwsi wychodzą widzewiacy.
45'
Sędzia przerywa spotkanie.
44'
Wrzesiński walczył w polu karnym Stomilu i w końcu zdołał dośrodkować. Ale Broź nie zdołał oddać strzału. Piłkę zdjął mu z nogi obrońca.
43'
Strzał Kovala broni bramkarz Widzewa.
41'
Sędzia Wajda pobiegł do ławki rezerwowych Stomilu i chwilę rozmawiał z trenerem Jabłońskim.
37'
Mroziński zagrywa prostopadle do Brozia. Ten zgrywa do Dudy, który uderza z pierwszej piłki. Bardzo niecelnie.
36'
Koval uderza z rzutu wolnego. Hamzić pewnie łapie piłkę.
33'
Ożywili się kibice, którzy dopingiem próbują zachęcić piłkarzy Widzewa do bardziej śmiałych ataków.
29'
Znowu uderzenie Dudy. Niestety, nieprzygotowane i bardzo niecelne.
26'
Wrzesiński dograł do Dudy, ten w dobrej sytuacji trafia w bramkarza.
24'
Widzewiacy cały czas w ataku pozycyjnym. Próbują najpierw prawą, potem lewą.
22'
Rzut wolny dla Widzewa. Trzech piłkarzy się przymierzało. Skończyło się na kiepskim uderzeniu Brozia.
21'
Żółta kartka: Berezovsky
21'
Kibice krzyczą: "Wlaźlik, Wlaźlik, wyp..."
20'
Strzał Brozia z osiemnastu metrów broni bramkarz.
18'
Kozłowski nie zdążył ze wślizgiem i w efekcie powalił rywala. Sędzia udziela mu właśnie reprymendy.
15'
Dośrodkowanie Wrzesińskiego do Dudy, ale uprzedza go Czarnecki, tyle, że w taki sposób, że o mało nie skończyło się samobójem. Bramkarz jednak nie dał się zaskoczyć.
14'
Broź prostopadle gra do Dudy, ale napastnika Widzewa uprzedza obrońca Stomilu
11'
Widzewiacy starają się konstruować ataki, ale i tak kończy się długim podaniem do przodu.
9'
Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Znowu bez efektu.
8'
Nowak kiwał się pod własną bramką. Bardzo ryzykowne, ale na szczęście bez konsekwencji.
7'
Widzew w ataku pozycyjnym, ale rywale atakują naszych piłkarzy już na naszej połowie.
6'
Już drugi rzut rożny dla Widzewa, ale goście się obronili.
4'
Akcja przeniosła się pod drugą bramkę. Dośrodkowywał Mroziński, ale Duda nie sięgnął piłki.
2'
Rzut rożny dla Stomilu i pierwszy strzał - Arkadiusza Czarneckiego - na szczęście skończyło się na strachu.
1'
Zaczęli
Widzew przegrał losowanie stron, w pierwszej połowie będzie grał na bramkę pod zegarem.
Kibice jasno wskazują, czego oczekują: Tylko zwycięstwo!
Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.
Oto transparent kibiców
Południowa pora rozegrania spotkania nie sprzyja z pewnością ani frekwencji, ani atmosferze na trybunach.
Widzewiacy też już opuścili boisko. Wkrótce obie drużyny wyjdą na boisko, by rozpocząć mecz.
Kibice rozwieszają transparent: "Cacek zapłać piłkarzom"
Piłkarze Stomilu już opuszczają boisko.
Podobno Serb sam poprosił o to, żeby usiąść na ławce. Nie czuje się gotowy na grę przez 90 minut na pełnych obrotach.
Skład Widzewa na mecz ze Stomilem to mała niespodzianka. Znalazł się w nim Mateusz Broź, tylko na ławce Dima Injac.
Piłkarze obu drużyn wyszli na rozgrzewkę.