Rybicki
Janiec
Duda
Zmiany:
69' Broź za Duda 57' Batrović za Rybicki 46' Wrzesiński za Czapliński

Kartki:
83' Bajić 42' Kryszak
Zmiany:
85' Bąk za Kryszak 76' Bajić za Kuklis 46' Kuklis za Mandrysz

Strzelcy bramek
75' Jakóbowski
(relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund)
Widzew przegrywa kolejny mecz. Druga porażka pod rząd u siebie. Ostatnie miejsce w tabeli Widzewa to nie przypadek. Katastrofalnie wygląda gra widzewiaków. Sytuacja łodzian robi się już naprawdę tragiczna.
90+3'
Koniec meczu.
90+3'
Niecelnie Batrovic.
90+3'
Janiec próbował lobować wysuniętego bramkarza, ale uczynił to bardzo źle.
90+2'
Dośrodkowanie Wrzesińskiego w rękach Oszmańca.
90+2'
Mroziński próbował wymusić karnego.
90+1'
Kolejny raz Hamzić broni strzał z bliska Mąki.
90'
O trzy minuty dłużej potrwa mecz.
89'
Bajić z rzutu wolnego, ale broni Hamzić.
89'
Augustyniak fauluje Surdykowskiego.
89'
Na spalonym Broź.
88'
Źle dośrodkowuje Wrzesiński.
87'
Augustynia próbował zagrać długą piłkę, ale ta poleciała daleko, daleko za bramkę.
86'
Strzał Jańca z rzutu wolnego niezbyt groźny i broni Oszmaniec.
85'
Krzysztof Bąk za Kryszaka.
85'
Faulowany Batrović.
84'
Fatalna próba centry Jańca.
83'
Żółta kartka dla Marko Bajicia.
82'
Akcja Kryszaka powstrzymana przez Augustyniaka do spółki z Hamziciem.
81'
Niektórzy kibice domagają się głośno powrotu na trenerską ławkę... Włodzimierza Tylaka.
81'
Traci piłkę przed polem karnym Janiec.
80'
Już wszystko w porządku o Oszmaniec będzie kontynuował grę.
79'
Urazu doznał bramkarz gości.
78'
Bardzo słabe uderzenie i niecelne uderzenie z dystansu Jańca.
77'
Łodzianie po stracie gola zupełnie bez pomysłu.
76'
Nie pograł Kuklis długo. Zmienia go Marko Bajić.
75'
Klops. Po kontrze z bliska trafia Jakóbowski.
75'
Nikt nie dochodzi do centry Jańca, ale wciąż piłka w posiadaniu Widzewa.
74'
Dobre dośrodkowanie z wolnego Jańca. Oszmaniec piąstkuje na róg.
74'
Za chwilę robi to po raz kolejny.
73'
Kuklis faulem zatrzymuje Kasprzaka.
73'
Rozwandowicz fauluje Surdykowskiego.
72'
Broź traci piłkę, bo nagle się poślizgnął.
71'
Za dużo niedokładności jest dzisiaj w akcjach łodzian.
70'
Batrović niecelnie do Wrzesińskiego.
69'
Dudę zmienia Mateusz Broź.
69'
Za chwilę akcja Widzewa zakończona groźnym, ale niecelnym strzałem Kasprzaka.
68'
Wszystko kończy się kontrą Bytovii i znów Hamzić ratuje Widzew broniąc strzał Mąki.
67'
Dośrodkowanie Jańca trafia w rękę zawodnika gości. Będzie rzut wolny z narożnika pola karnego.
65'
Najlepsza okazja w drugiej połowie. Dośrodkowanie Rozwandowicza, ale Wrzesiński główkuje w poprzeczkę.
63'
Kasprzak fauluje w środku pola Mąkę.
62'
Fatalny kiks Dudy, który nie potrafił przyjąć piłki.
61'
Kasprzak dośrodkowuje w pole karne, ale żaden z widzewiaków do piłki nie dochodzi.
60'
Nieudana próba ataku Bytovii.
59'
Bardzo niecelnie Rozwandowicz z dystansu.
58'
Wrzesiński próbował wywalczyć rzut rożny, ale sędzia boczny pokazuje, że od bramki powinien zacząć Oszmaniec.
57'
Batrović zmienia Rybickiego.
57'
Fatalne jest jak na razie to spotkanie.
56'
Tym razem fauluje Kryszak.
55'
Po raz kolejny fauluje Augustyniak Jakóbowskiego.
54'
Do wejścia szykuje się Veljko Batrović.
54'
Pidvirnyi fatalnie i niecelnie do Rozwandowicza. Od autu goście.
53'
Z dystansu Rozwandowicz, ale zablokowany jego strzał.
53'
Bez zagrożenia po rzucie rożnym.
52'
Z rzutu rożnego będą dośrodkowywali goście.
52'
Augustyniak do Rybickiego, ale ten się przewrócił.
51'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale w polu karnym najwyżej wyskakuje Pidvirnyi.
50'
Tym razem fauluje Augustyniak Jakóbowskiego.
49'
Fauluje Nowak Kryszaka.
49'
Na przebój próbował Rybicki, ale znów radzą sobie z nim obrońcy.
48'
Nie stworzyli zagrożenia łodzianie po stałym fragmencie.
47'
Dośrodkowanie Wrzesińskiego wybite i będzie rzut rożny.
47'
Mroziński fauluje Jakóbowskiego.
46'
Początek drugiej połowy.
46'
Kuklis zmienia Mandrysza.
46'
Wrzesiński zmienia Czaplińskiego.
Wracają na boisko obie jedenastki.
Do wejścia na boisko szykuje się Piotr Kuklis. W Widzewie wejdzie Konrad Wrzesiński.
Widzew do przerwy remisuje bezbramkowo z Bytovią. Mieli łodzianie masę szczęścia, bo rzut karny wykonywany przez Surdykowskiego obronił Hamzić. Poza tym, mecz bardzo słaby. Na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Optyczną przewagę ma Widzew, ale nic z niej nie wynika.
45+1'
Koniec pierwszej połowy.
45+1'
Przewrócił się Mroziński w polu karnym, ale faulu tam raczej nie było.
45+1'
Dośrodkowanie Jańca wypiąstkowuje Oszmaniec.
45'
Będzie rzut rożny dla Widzewa.
44'
Niecelne podanie Kasprzaka prokuruje kontrę gości, którą przerywa Pidvirnyi.
43'
Wraca na boisku Ukrainiec.
42'
Wreszcie sięga do kieszeni sędzia Rynkiewicz. Żółta kartka dla Kryszaka.
42'
Znów leży na boisku Pidvirnyi. Ostro grają dzisiaj piłkarze.
41'
Groźna kontra gości, ale strzał z bliska Mandrysza broni Hamzić.
40'
Próbował Mroziński zagrać do Rozwandowicza długą piłkę, ale uczynił to bardzo niecelnie.
39'
Na boisku po starciu w powietrzu leżał Duda, ale już się pozbierał.
38'
Mroziński myślał, że sędzia odgwiżdże faul i przytrzymał piłkę ręką. Sędzia Rynkiewicz odgwizduje jednak właśnie jego rękę.
37'
Augustyniak dobrze radzi sobie z próbującym szybkiego ataku Mąką.
37'
Holuje niepotrzebnie Rybicki piłkę spowalniając akcję łodzian. Za chwilę niecelna długa piłka do Rozwandowicza.
36'
Groźnie uderzał z dystansu Janiec, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
35'
Rybicki fauluje Wilczyńskiego.
34'
Schodzi Ukrainiec poza linię boczną. Po chwili jednak wraca na boisko.
33'
Znów Surdykowski daje poczuć Pidvirnemu co znaczy twarda walka.
32'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Augustyniaka.
31'
Niezła akcja widzewiaków, zakończona zablokowanym strzałem Kasprzaka.
31'
Mocno siadło tempo meczu.
30'
Kasprzak fauluje na połowie Bytovii.
29'
Próbują rozegrać piłkę widzewiacy, ale Janiec niecelnie do Rybickiego.
28'
Bardzo ostro Surdykowski fauluje w polu karnym Widzewa Krystiana Nowaka. Kartki jednak znów nie ma.
27'
Tym razem dobra interwencja Czaplińskiego, który przerywa akcję gości. Będzie rzut rożny.
26'
Mroziński blokuje ciałem strzał Mąki.
26'
Kasprzak z dystansu. Celnie, ale niezbyt groźnie.
25'
Radzą sobie widzewiacy z atakiem Bytovii.
24'
Nieco chaosu i niedokładności z obu stron.
23'
Surdykowski fauluje Pidvirnego.
23'
Piłka dośrodkowana przez Jańca trafia na nogę Mrozińskiego, ale ten strzela nad bramką.
22'
Powalczył w narożniku z obrońcami Rozwandowicz i wywalczył rzut rożny.
21'
Ostry faul Mandrysza, ale sędzia Rynkiewicz tylko go ostrzega.
20'
Broni Hamzić rzut karny i dobitkę Surdykowskiego!!!!!
19'
Karny dla Bytovii. Katastrofalne zachowanie Czaplińskiego, który wycina w polu karnym Jakóbowskiego.
18'
Akcja gości prawą stroną zatrzymana przez Rozwandowicza.
18'
Kontra Widzewa, ale Rybicki zatrzymany.
17'
I kolejny faul i rzut wolny dla gości.
16'
Kolejny faul widzewiaków, ale dośrodkowanie w pole karne wybija Rozwandowicz.
15'
Faul w środku pola i po dłuższej przerwie przy piłce będą wreszcie goście.
15'
Znów indywidualnie Rybicki i tym razem kończy się niecelnym podaniem.
14'
Piłka dośrodkowana przez Jańca trafia do Pidvirnego, ale jego strzał mocno niecelny.
13'
Będzie kolejny rzut rożny dla Widzewa po akcji Rybickiego.
12'
Rybicki niepotrzebnie próbował dryblować i zabrał mu piłkę Jastrzembski.
11'
Próba dośrodkowania w pole karne przez Rozwandowicza nieudana.
10'
Kasprzak próbował zagrać w tempo do Czaplińskiego, ale połapali się obrońcy w tym zamyśle.
10'
Na spalonym Duda.
9'
Zła centra Jańca, zamiast do Dudy, piłka przelatuje za bramkę.
8'
Próbuje przejąć nieco inicjatywę Bytovia, ale czyni to dość nieporadnie.
7'
To powinno być 1:0! Janiec dostaje piłkę na piąty metr i strzela nad bramką. Fatalny kiks.
6'
Kapitalna piłka od Jańca za plecy obrońców, Rybicki dobrze przyjmuje, po czym bardziej podaje niż strzela.
5'
Na trybunach na razie atmosfera jak na sparingu.
4'
Ciągle przy piłce widzewiacy.
4'
Dośrodkowanie Jańca w rękach Oszmańca.
3'
Powalczył o piłkę Czapliński i będzie rzut rożny.
2'
Lewą stroną Janiec, ale dośrodkowanie zablokowane. Będzie aut.
1'
Długa piłka od Nowaka do Rozwandowicza, ale za mocna.
1'
W tej połowie widzewiacy atakują na bramkę przy sektorze B.
1'
Początek meczu. Zaczynają goście.
Przed meczem minutą ciszy uczczona zostanie pamięć zmarłego kilka dni temu kibica Widzewa Konrada Stelmacha.
Widzewiacy zagrają dzisiaj na czerwono, zaś goście z Bytowa na czarno.
Obie jedenastki wychodzą na murawę.
Widzewiacy też schodzą z boiska.
Piłkarze Bytovii schodzą już do szatni.
Na trybunach na razie przejmujące pustki.
Są już też widzewiacy.
Na rozgrzewkę wybiegli piłkarze z pola Bytovii.
Bytovia przed meczem zajmuje 13. miejsce w tabeli. Od ostatniego Widzewa dzielą ją jednak tylko trzy punkty.
Na rozgrzewkę wyszli już bramkarze obu drużyn.
Obaj byli widzewiacy na ławce rezerwowych Bytovii.
Znamy już składy na mecz. W Widzewie od pierwszej minuty m.in. Jakub Czapliński i Maksymilian Rozwandowicz.
Oprócz Kuklisa w kadrze Bytovii jest także Marcin Kikut. Trenerem jest zaś dobrze znany w Łodzi z roli piłkarza i trenera Paweł Janas.
Na trybunach na razie parę osób. Za to na boisku są piłkarze Bytovii, którzy zapoznają się z boiskiem. Wśród nich m.in. były widzewiak Piotr Kuklis.
Witamy w relacji z meczu 13. kolejki 1. ligi, w którym zmierzą się Widzew i Bytovia Bytów.