REKLAMA
REKLAMA
 
Środa, 13. września 2017 godz. 18:03
Według wikipedii w swojej karierze strzelił 35 bramek, według transfermarkt 39 goli.
()30-letni napastnik podpisał już roczny kontrakt(). Biorąc pod uwagę że piłkę na"zawodowym" poziomie kopie od dobrych 10-ciu lat, to jaką ma roczną średnią?
Czy WIDZEW potrzebuje tak "bramkostrzelnego" napastnika?
Autor: bodek75 (użytkownik: 30379, komentarzy: 185)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
Środa, 13. września 2017 godz. 17:21
Ciekawe kiedy odpali Miller i wszystkie tryby się zgrają. Ważne by nasz zespół wygrywał. Dobrze jak u nas będzie w końcu prawidłowo działał skauting, wyszukiwanie zawodników faktycznie dobrych i potrzebnych.
Autor: Czerwony wojownik (użytkownik: 34160, komentarzy: 472)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
Środa, 13. września 2017 godz. 16:16
P.S. Napisałem n/w tresc w poprzednim temacie a gdy wypusciłem go w eter zauwazyłem nowy temat dotyczacy Gołebiewskiego juz zawodnika Widzewa.Stąd koja tej tresci w tym temacie.
Środa, 13. września 2017 godz. 16:12
Jeśli mam być szczery to muszę napisać ,ze wiele sobie obiecywałem (oczekiwałem) po transferach Millera i Swiderskiego. Czy te oczekiwania są spełnione? W moim odczuciu w znacznie mniejszym stopniu niz oczekiwałem. Millera uwazam za zawodnika bardzo zaangazowanego , walczacego o niezłych umiejetnosciach technicznych , Swiderski to zupełnie inny typ zawodnika.Warunki fizyczne ma b.dobre ale by one dawały mu "wartosc dodatkową" musi dużo pracować nad poprawą innych elementów piłkarskich.Są zawodnicy ( w Widzewie też tacy byli) fizycznie podobni sylwetką i zachowaniem na boisku do Swiderskiego,nawet po latach dochodzili do najwyzszej klasy rogrywkowej, ale ich styl i sposób gry wzbudzał mieszane odczucia kibiców. (starsi stazem kibice z pewnoscią pamiętaja nazwiska tych zawodników).Gdy teraz stanął temat Gołębiewskiego ( dobrze mi znanego z róznego rodzaju spotkan ogladanych w TV a jednostkowo takze bezposrednio) to wydaje mi się ,że chyba nie do konca (poki co) pion szkoleniowy i Zarząd są pełni zadowoleni z siły ofensywnej (szczególnie jego centralnej czesci) i efektów bramkowych tej formacji.Nie wiem jak obecnie prezentuje się Gołębiewski , wiem ze ma podone warunki fizyczne jak Swiderski , wiem ze jest ( przynajmniej był) bardziej skoordynowanym ruchowo.Stąd być moze szukanie rozwiązan alterntywnych dla tej formacji.Jesli Smuda uzna, ze warto go pozyskać , nie będę zaskoczony taką decyzja.
P.S.Miller i Swiderski strzelali duzo bramek w poprzednich zespołach bo byli głownymi , podstawowymi wykonawcami.W Widzewie - jak doskonale widać ze statystyk- takich wykonawców jest kilku i raczej takich rezultatów stzreleckich w/w nie beda w stanie powtorzyć.
Autor: Bogdan (użytkownik: 145, komentarzy: 3381)
 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.
 
 
 
 
REKLAMA
//