Komentarze do artykułu: Koszykówka: ŁKS Basket - Widzew 43:55
Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 22:51
smitu napisał(a):
Wszystko będzie dzisiaj podane na stronie widzewkosz.pl

Bilety będzie można kupić na pewno w dniu meczu w hali.
Powiem szczerze, że takie dyscypliny jak siatkówka czy koszykówka nigdy mnie nie pociągały. Od wielu lat tylko piłka i hokej (zwłaszcza NHL). Ale zawsze jakoś tak raźniej na sercu jak się wygrywa ełksami.
Autor: Garrincha (użytkownik: 28715, komentarzy: 2577)

ert napisał(a):
Ktoś się orientuje, gdzie można kupić i w jakiej cenie bilety na najbliższy mecz koszykarek Widzewa w hali parkowej ?

Autor: smitu (użytkownik: 24779, komentarzy: 1)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 11:39
skazani na sukces RTS
Autor: wilkos (użytkownik: 21617, komentarzy: 5)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 10:57
Autor: ert (użytkownik: 27179, komentarzy: 63)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 10:46
Brawo dziewczęta! Oby tak dalej!
Autor: Hans (użytkownik: 21795, komentarzy: 1158)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 09:54
kuczuk_kinardzi napisał(a):
Wielkie podziękowania dla zawodniczek i całego sztabu szkoleniowego! Historyczne derby dla Widzewianek.
Po raz kolejny okazało się, że "kibice ŁKS" to głównie antyWidzewiacy!!
Zachęcajcie wszystkich do przychodzenia na mecze naszych koszykarek i w przeciwieństwie do "kibiców ŁKS" wspierajmy je głośnym i kulturalnym dopingiem.
TAK POPIERAM a ta zulera niech sobie krzyczy co chce bo co od takich mozna wymagac??? BRAWO DZIEWCZYNY BRAWO !!! TYLKO WIDZEW RTS
Autor: redpio (użytkownik: 28385, komentarzy: 675)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 07:23
Ola Żytomirska i Kasia Kenig wygrywają dla Widzewa. Ciekawe co na to pan Jakub i pan Filip.

Nie ma co - w domu i na parkiecie rządzą Panie. Brawo, brawo, brawo!!!!!
Autor: Zbyk (użytkownik: 24318, komentarzy: 2382)

Treść:
Podpis:

Poniedziałek, 27. września 2010 godz. 00:49
nigdy nie myslalem, ze Rozwadowi (Piotr Rozwadowski - trener) na formu Widzewiaka bede GRATULACJE skladal. Brawo Piotrek, idz w slady Ojca - po mistrzostwo!!!
Autor: retkamann (użytkownik: 17655, komentarzy: 706)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 23:07
PabloLDZ napisał(a):
Ten wywiad Olgi Żytomirskiej po meczu - BEZCENNE :)
Brawo dziewczyny, prawdziwe Widzewianki - bydło najlepiej uciszyć dobra grą!
Zapomnialem z tego wszystkiego - jak ktoś chce obejrzec caly mecz to porsze:
sport.tvp.pl/koszykowka/ford-germaz-ekstraklasa/wideo/1-kolejka-lodzki-ks-widzew-lodz-mecz/2810860

Wywiad z Olga: m/w 90-92min :)
Autor: PabloLDZ (użytkownik: 26845, komentarzy: 981)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 23:03

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 22:44
teraz niech Widzew otworzy więcej sekcji sportowych, a więcej sekcji to więcej sukcesów :))
Autor: michu kk (użytkownik: 26113, komentarzy: 3347)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 22:35
Wprawdzie nigdy nie przejmowałem się jakimikolwiek wynikami w koszykówce, jednak dzisiejszy rezultat bardzo mnie ucieszył :)
Dajdaje dostają od nas w depę w czym tylko się da, hehe :D
Autor: Jupiter (użytkownik: 25343, komentarzy: 7922)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 22:15
Joker napisał(a):
Cóż, kosza mam gdzieś, ale pogonić dajdajki na ich terenie - bezcenne!!

Brawo Kobietki :):):)
Joker:

Taka pochwała na Twojej klawiaturze,to naprawdę jest wydarzenie.Dziewczyny jednak też sprawiły Nam milą niespodziankę.:):):):)
Autor: SlaPab (użytkownik: 25282, komentarzy: 10377)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 22:11

Zawsze!

:D
Autor: przemeq (użytkownik: 23941, komentarzy: 13241)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 22:00

Autor: Joker (użytkownik: 13878, komentarzy: 16205)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 21:57
B.J.M napisał(a):
Kocham Was dziewczyny - Brawo - pokazałyście dzisiaj co to znaczy nosić herb naszego klubu na Piersi :)
Na PIERSIACH nie na Piersi!
8-)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 21:50
Autor: B.J.M (użytkownik: 17902, komentarzy: 2195)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 21:32
Szczerze muszę przyznać, że cały dzień czekałem na info o wyniku. Nie miałem okazji oglądać meczu, choć może to i dobrze z drugiej strony, bo już naczytałem się, jaka tam patologia na trybunach wystąpiła (z drugiej strony nie ma się co dziwić...). Jedno wielkie DZIĘKUJĘ dla naszych pań :)

Dwa teksty z forum, które wywołują u mnie wielki uśmiech:

ł*s jest jeden - wielosekcyjny
każda sekcja dostaje od Widzewa po dupie :)

piłka = WIDZEW
kosz = WIDZEW
Łódź = WIDZEW

I tyle w temacie. Pozdrawiam :)
Autor: Cougar (użytkownik: 24651, komentarzy: 2206)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 20:55
wizardo1 napisał(a):
PONIEWAŻ OD 4 GODZIN ADMIN NIE PODAŁ SZCZEGÓŁÓW TO PRZYTACZAM ZE STRONY KOSZYKAREK WIDZEWA:
Koszykarki Widzewa świetnie zadebiutowały w ekstraklasie - od zwycięstwa w meczu derbowym przeciwko ŁKS 55:43! - Wygraną dedykujemy naszym wspaniałym kibicom, których dopingu niestety dziś nam brakowało w hali oraz zawodniczkom, z którymi wywalczyłam awans do ekstraklasy - po meczu powiedziała uradowana Aleksandra Pawlak.

Historyczny, pierwszy występ widzewianek w ekstraklasie nie był pięknym widowiskiem. I chyba mało kto spodziewał się, że takim będzie, gdyż wokół meczu derbowego unosiła się specyficzna aura - to musiało być spotkanie walki. Faktycznie, takie było. Nasze zawodniczki zostały przywitane w hali przy al. Unii salwą gwizdów. Pierwsze minuty pokazały, że odczuwają one presję kibiców. Widzieliśmy - podobnie jak w całym spotkaniu - wiele niecelnych rzutów z obu stron. Pierwsze, historyczne punkty dla Widzewa zdobyła Małgorzata Chomicka rzutem za trzy punkty - do tego zresztą przyzwyczaiła kibiców w Pabianicach. Otworzyła tym samym wynik meczu. Po kilku minutach koszykarki Widzewa oswoiły się z niezbyt kulturalnymi okrzykami sympatyków ŁKS. Olga Żytomirska stwierdziła nawet na antenie TVP Sport, że ten "doping" kibiców tylko dodatkowo ją zmotywował. Pierwsza kwarta została jednak przez nasze zawodniczki przegrana 13:16.
Dobra gra w tym fragmencie gry Aleksandry Pawlak i Kamili Trojanowskiej, a także Katarzyny Kenig, która w ważnym momencie trafiła za 3, pozwoliła jednak na odrobienie strat i ponowne wyjście na prowadzenie przy stanie 21:20. Zespół gości nie oddał już go do końca meczu. W grze mało było finezji i ciekawych zagrań - dominowała walka o każdy metr boiska i każdą piłkę, widać było że oba zespoły nie przebierały w środkach, aby zwyciężyć. Na przerwę nasza drużyna schodziła prowadząc różnicą sześciu oczek.
Po przerwie gospodynie chciały za wszelką cenę dogonić widzewianki. Było blisko, bo w pewnym momencie przewaga wynosiła tylko dwa oczka! Na szczęście świetną zmianę dała Lucyna Kotonowicz, która zachowała się pod koszem niczym rasowy snajper i wręcz rozstrzelała przeciwniczki. Swoje zrobiła także Olga Żytomirska, która walczyła przecież z rywalkami, a także własną słabością - problemami zdrowotnymi. Czwarta kwarta to dobrze wykonywane - mimo presji - rzuty osobiste Joanny Szymczak-Górzyńskiej oraz potwierdzenie dominacji w spotkaniu. Od szóstej minuty i stanu 45:43 punkty zdobywały już tylko nasze zawodniczki!
Nie było to porywające widowisko, ale widzewianki pokazały ogromny charakter, wole walki i ambicję. Po raz kolejny okazało się, że w koszykówce wygrywa zespół dobrze grający w obronie - ta Widzewowi wychodziła bardzo dobrze. Cichym bohaterem jest także na pewno trener Miodrag Gajić, który szalał w polu przeznaczonym dla szkoleniowca i co chwila glośnymi okrzykami i gestami mobilizował swoje podopieczne. Okazja do podziekowania koszykarkom Widzewa za wygrane derby już niebawem - w najbliższą niedzielę o 18:30 w meczu z Energą Toruń. Zapraszamy!

ŁKS Łódź - Widzew Łódź 43:55
(16:13, 7:16, 11:13, 9:13)

Punkty dla Widzewa: Olga Żytomirska 10, Lucyna Kotonowicz 8, Aleksandra Pawlak 8, Joanna Szymczak-Górzyńska 8, Kamila Trojanowska 8, Katarzyna Kenig 6, Małgorzata Chomicka 5, Anna Tondel 2, Agnieszka Jaroszewicz 0.

Punkty dla ŁKS: Roksana Schmidt 14, Leona Jankowska 8, Magdalena Losi 6, Ugochukwu Oha 6, Neli Pasheva 5, Alena Novikava 4, Dorota Sobczyk 0.

WCZORAJ BYŁY RÓWNIEŻ DERBY JUNIOREK STARSZYCH:
Widzew Łódź U-20 - ŁKS Łódź U-20 84:83
(13:25, 12:12, 16:21, 36:19, 7:6)

Punkty dla Widzewa: Karolina Krawczyk 18, Martyna Laskowska 16, Marta Humerska 14, Milena Dobrodziej 12, Marta Jarecka 7, Lidia Kramm 6, Karolina Bebniarek 5, Aleksandra Reszka 4, Paulina Patyk 2, Żaklina Stańczyk 0, Elżbieta Chudzicka 0, Julia Bukarowicz 0.

Pięknie!!! BRAWO!!!
Autor: maksiu83 (użytkownik: 21610, komentarzy: 1513)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 20:40
Brawo Widzewianki! Pozdrowienia z Trzebini i Chrzanowa!!!
Autor: Luke30 (użytkownik: 2897, komentarzy: 2106)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 20:27
nie przepadam za koszem ale ta wygrana wyjątkowo mnie ucieszyła :] brawo !!!
Autor: Mr Crowley (użytkownik: 25253, komentarzy: 125)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 20:25

Autor: wizardo1 (użytkownik: 17271, komentarzy: 576)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 19:38
DZIĘKUJEMYYYYYY!!!!!!!!!BRAWOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! JESTEM DUMNY Z NASZYCH KOSZYKAREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1DZIĘKI.......
Autor: bat 1910 (użytkownik: 23738, komentarzy: 49)

Treść:
Podpis:

W temacie newsa: "Koszykówka: ŁKS Basket - MUKS Widzew 43:55"

lishinron1 napisał(a):
A to nie słyszałeś że to dziadostwo na Lublinku otworzyło nowe linie lotnicze bo ich głupota zaczęła latać hehehe. Brak słów za to co pokazała ta trzoda. Szkoda wielka że w Atlas nie odbył się mecz i nie było naszych kibiców.
trochę to kpina, że Arena służy wszystkim prócz Łodzianom
Autor: czesiek hydraulik (użytkownik: 27310, komentarzy: 2575)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 19:18
Autor: lishinron1 (użytkownik: 6498, komentarzy: 5255)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 19:10
hermit napisał(a):
Ta pani to Olga Żytomirska-życiowa partnerka wspólwłaściciela PSS-u,Urbanowicza.
TO Urbanowicz i Kenig dziś dziewczyną nie podskoczą hehe

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 19:09
Gratki widziałem spotkanie brawa za walkę i ambicje...Tylko WidzeW!!!
Autor: donpablo1910 (użytkownik: 25401, komentarzy: 610)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 19:02
Ale bramka dla Jagi. Rajd Kamerunczyka Essondy, ktory minal 5 zawodnikow Zaglebia i wylozyl Kupiszowi na 2:0. Stadiony swiata.
Autor: PeterSteele (użytkownik: 23829, komentarzy: 2101)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:54
greg77 napisał(a):
Gratulacje dla Pań, super mecz walki. Pokazały widzewski charakter. Tak nawiasem mówiąc to za mało trochę wiadomości o sekcji koszykówki. Jak by nie było występują z naszym herbem na piersi.
mają swoją własną stronę , tam możesz dowiadywac się o róznych nowych wydarzeniach.
Autor: 0wn3d (użytkownik: 25613, komentarzy: 537)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:50
Autor: greg77 (użytkownik: 25790, komentarzy: 30)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:42
czesstmir napisał(a):
Bardzo mi sie podobala wypowiedz jedznej z naszych pan,podziekowala praiwe jak kibicom z adoping,bo ja strasznie zmotywowal,z usmiechem na ustach.Nasza pani ich osmieszyla brawo brawo brawo
Autor: hermit (użytkownik: 21567, komentarzy: 50)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:24
redgirl1910 napisał(a):
Nawet w kosza jestesm najlepsi meczyk z Ruchem był zajebisty ale jedno jest nie fer że dziewczyny nie zciągają koszulek na meczach :) prawda??
prawda , prawda : ) : ) : )
Autor: CzeRwonyFan (użytkownik: 26163, komentarzy: 1682)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:19
Autor: czesstmir (użytkownik: 24350, komentarzy: 582)

Treść:
Podpis:

derby są nasze RTS derby sa nasze brawo dziewczyny!!
Autor: Krzysiek74 (użytkownik: 10960, komentarzy: 536)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:17
Gratulacja nasz panie,w Lodzi rządzimy,za waszą postawą już w dwóch dyscyplinach,calusy,cokierki ciasteczka:)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 18:08
Gratulacje!!!
Kocham was dziewczyny:)
Autor: 77nynek (użytkownik: 28126, komentarzy: 45)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 17:59
Autor: redgirl1910 (użytkownik: 26850, komentarzy: 16)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 17:57
oglądałem początek meczu w tv i powiem ... brawo dziewczyny !!! :) BRAWO !!!
Autor: krecik177 (użytkownik: 14547, komentarzy: 665)

Treść:
Podpis:

Oglądałem mecz na TVP Sport i muszę powiedzieć, że ze skutecznością to było fatalnie. Po pierwszej kwarcie skuteczność Widzewiaczek to 25%, na koniec meczu myślę, że około 40%. Naszczęście dziewczyny nadrabiały to przechwytami, miały ich aż 14, i bardzo dobrze zmuszały do straty łks (19 strat). Ogólnie gra w obronie na 4+, a w ataku na 2.
Autor: JTG14 (użytkownik: 26704, komentarzy: 57)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 17:24
Pierwsze , historyczne oczywiście dla WIDZEWA ; )

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 17:22
ME z ruchem 1 - 1 .całkiem ciekawie zaprezentowal sie Zwoolinski
Autor: zdiho (użytkownik: 25455, komentarzy: 10272)

Treść:
Podpis:

Niedziela, 26. września 2010 godz. 17:16
BOCZEK napisał(a):
Dzisiaj grały dziewczyny a nie" WCZORAJ ALBO W PIĄTEK". Ogarnij się!!! Nie mówię o wyniku tylko o wzmiance ma temat meczu, choćby małej "DZIŚ"